Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!

Děkujeme!

NA ZÁKLADĚ VAŠEHO VÝBĚRU DOPORUČUJEME:


Internet 35 Mbps

BENEFITY - roční platba

 • Zřízení ZDARMA
 • Sleva 600 Kč / každý rok!
 • Možnost fixace ceny až na 3 roky
 • ZDARMA upgrade 55/10 Mb/s - napořád
 • Statická IPv4 adresa ZDARMA
 • Možnost instalace Terminátoru Eth./RJ45
 • Dynamická optimalizace pro co nejvyšší kvalitu internetu
 • Možnost neomezeného volání z pevné tel. linky za 99 Kč/měs.
 • Možnost využít Eri LiveTV se 133 TV programy zdarma po dobu dvou měsíců

Proč Eri Internet

Představujeme Internet 35 Mb/s od Eri, ideální řešení pro vaše OnLine potřeby. Tento tarif vám poskytne rychlý a stabilní připojení, které potřebujete pro hraní online her, sledování internetové televize, práci z domova a mnohem více.

S naší službou získáte nejen vysokorychlostní internet, ale také mnoho dalších výhod. První z nich je ZDARMA upgrade na 55 Mb/s, což znamená, že získáte ještě rychlejší připojení za stejnou cenu. Navíc máme možnost instalace do 3 pracovních dnů, takže se nemusíte obávat dlouhých čekacích dob.

S Eri se nemusíte starat o nejistotu v ceně. Můžete si vybrat, jak často chcete platit - měsíčně, čtvrtletně, pololetně nebo ročně. A pokud se rozhodnete pro fixaci ceny na 3 roky, můžete si být jisti, že vaše platební podmínky zůstanou stejné.

Chcete se připojit k našemu internetu? Je to snadné! Sjednejte online nebo zavolejte na 220-990-007.

NEJVĚTŠÍ BENEFITY ERI:

 • 1. Rychlý a stabilní internet: Už nikdy nebudete muset čekat na načítání stránek nebo souborů.
 • 2. ZDARMA upgrade na 55 Mb/s: Získejte ještě rychlejší internet za stejnou cenu!
 • 3. Rychlá instalace: Máme možnost instalace do 3 pracovních dnů, takže můžete být online co nejdříve.
 • 4. Flexibilní fakturace: Platba může být měsíčně, čtvrtletně, pololetně nebo ročně, podle toho, co vám nejlépe vyhovuje.
 • 5. Úspora nákladů: S naším ročním cenovým plánem využijte Eri na MAX! a ušetřete až 3 887 Kč / první rok.
 • 6. Spolehlivost a kvalita: Eri je známý svou vysokou kvalitou a rychlostí internetu. Navíc nabízíme dynamickou optimalizaci pro co nejlepší výkon!
 • 7. Pracujte bez přerušení: Naše dynamická optimalizace zajišťuje stabilní a rychlé připojení bez ohledu na to, jak ho využíváte.
 • 8. Bezpečnost na prvním místě: Získejte statickou IPv4 adresu zdarma a vychutnejte si bezpečný a soukromý internetový zážitek.

  Připojte se k Eri a zažijte internet, který je vždy rychlý, vždy stabilní a vždy připravený splnit vaše OnLine potřeby. • Nezmeškejte naši speciální nabídku

  CENIK služby podle frekvence plateb

    Zvolená frekvence plateb Měsíčně   Čtvrtletně Pololetně
    Průměrný měsíční paušál 499,- 482,- 474,-
    Paušál za zvolené období 499,- 1.447,- 2.844,-
  Stabilní Internet vyžaduje prémiové routery

  Info:

  Internetové služby Eri jsou ideální nejen pro domácnosti, ale také pro podnikatele, menší i větší firmy nebo státní správu. Nabízíme možnost připojení více zařízení současně a také širokou škálu využití - od běžného surfování na internetu, práce s cloudovými úložišti jako Dropbox, iCloud či Google Drive, přes rychlé stahování souborů, streamování hudby či filmů, až po práci z domova s možností využití veřejné IPv4 adresy. Naše služby jsou také ideální pro online gaming a distanční výuku. Navíc, poskytujeme vysokou kvalitu obrazu pro sledování videí na YouTube, či sledování televizních programů přes internet na EriTV, SledovaniTV, Skylink Live TV, O2 TV a dalších IP TV platformách.

  Nabízíme instalaci a připojení internetu po celé České republice, a to včetně víkendů. Naše pevné internetové připojení je vhodné pro domácnosti, podnikatele, velké firmy i státní správu, dovoluje připojit více web kamer, a umožňuje stahování a odesílání velkých souborů s vysokou rychlostí.

  Jednou z našich největších výhod je rychlost optického připojení, která může dosáhnout až 1000 Mbps. Tato technologie je odolná vůči rušení a přepětí a nabízí větší datovou propustnost a rychlý přenos. Na rozdíl od jiných typů připojení, jako je ADSL nebo VDSL, data v optické síti putují formou světelných impulzů skrze skleněné optické vlákno.

  Nabízíme instalaci a připojení internetu po celé České republice, a to včetně víkendů. Důležitá je pro nás kvalita a spokojenost našich zákazníků.


  Recenze z Google.

  Služby od Českého bezdrátu využívám už velmi dlouho. Pan Benýšek s panem Pánkem byli vždy ochotni a hlavně schopni upravit nastavení služeb přesně podle mých potřeb. Za celou dobu užívání, cca 15 let, jsem nezaznamenal žádný extrémní výpadek nebo jakoukoliv jinou chybu. Český bezdrát mohu jen doporučit. Respektuje specifika českého trhu, přichází s inovacemi včas a ve velmi dobrém poměru cena/výkon. Mám jen jedinou výtku - nevěděl jsem o nich dříve, bylo by to zajisté víc jak 15 let :-)

  Rastislav Horvath

  Recenze na: ⭐⭐⭐⭐⭐

  Kvalitní připojení bez výpadků a kolísání rychlosti, zákaznická podpora řeší obratem (xDSL, Cetin infrastruktura)

  Vít Řezáč

  Recenze na: ⭐⭐⭐⭐⭐

  Připojení od Českého bezdrátu alias Eri používám již nějakou dobu (více než rok) a tak si myslím že mohu s klidným svědomím hodnotit. Přístup k zákazníkovi se kterým jsem se setkal vůči své osobě byl vždy příkladný. S vyřizováním svých požadavků jsem neměl ze strany p. Benýška ani jeho kolegů nejmenší problém. Technicky využívám připojení přes optiku, ale v několika dalších lokalitách i přes VDSL šikovně schované za Terminátorem a tudíž zvyšující rychlost sdružením dvou klasických VDSL linek. Jeho nasazením se povedlo zlikvidovat nepříjemnosti v chování některých routerů, které ovlivňovaly stabilitu připojení přes VPN. Optické připojení je stabilní a propustnost plně vyhovující. Pokud se využívá vyšší rychlost (v mém případě 1000/500) je nutné použít router, který si s takovým datovým tokem poradí. Počet session v NATu a jejich obsluha v routeru je také občas zdrojem nepříjemných překvapení. Ale i taky dovedou pracovníci podpory rozumně poradit.

  Petr „Pershing“ Smejkal

  Recenze na: ⭐⭐⭐⭐⭐

  (Přeloženo Googlem) za mě super, připojení vždy stabilní, cena fajn. Už jsem se dvakrát stěhoval co to mám a vždy se zastavil technik a zadarmo to zpojezdnil na nové adrese. Dohoda po telefonu, odpověď na email vždy rychle. Žádné přiblble čekací melodie a přehazování si mě z jedné linky na druhou (viz korporaty a jejich zákaznická podpora).

  Viktor Koren

  - Recenze Google ⭐⭐⭐⭐⭐

  Pouzivam jejich dsl uz 3 roky bez problemu. Zadna smlouva za rozumne penize. Max spokojeny.

  Adam Duda

  - Recenze Google

  Mám druhým rokem (x-dsl). stabilní, bez výpadků, rychlost skoro pořád na maximu. jasně, dráty jsou dané cetinem, tam je jedno kdo si je pronajme, ale potřebnou konektivitu zkrátka mají. ohledně jednání/komunikace nemohu hodnotit, protože nebyl důvod s nimi cokoliv řešit. Ale ohledně dotazů a technického supportu při spuštění služby byli bezproblémoví a rychlí.

  Býk Býkovič

  Recenze na: ⭐⭐⭐⭐⭐

  Velice příjemné jednání a přístup spolu se skvělými a spolehlivými službami. Nikdy bych neměnil a všem doporučuji.

  Dalibor Žiška

  Recenze na: ⭐⭐⭐⭐⭐

  Používám asi dva měsíce. Kabel a terminátor. Zatím jsem velmi spokojen. Jak s interšnekem tak s komunikací dodavatele

  Jiří Svoboda

  Recenze na: ⭐⭐⭐⭐⭐  Často kladené dotazy
  Jak mohu začít využívat připojení od Eri?

  Zvažujete připojení k internetu a hledáte spolehlivého poskytovatele? U nás, v Eri, vám nabízíme připojení, na které se můžete stoprocentně spolehnout a které funguje bez jakýchkoli problémů. K dispozici vám je také naš profesionální zákaznický a technický servis, který zvládne každou výzvu - a to díky našim odborníkům s více než dvacetiletou praxí v oboru.
  Naše podpora není omezená jen na vzdálenou správu vašich koncových zařízení - jsme tu také, abychom vám pomohli s jejich nastavením. Stačí se na nás obrátit v pracovní dny od 8.00 do 20.00 a o víkendech od 8.00 do 16.00, kdy je náš dohled pro vás k dispozici. A to vše s přátelským a vstřícným přístupem, protože náš klient je pro nás na prvním místě.
  Začít využívat naše služby je snadné - jste jen pár kliknutí od objednání našeho EriInternetu! Vyberte si naši neodolatelnou nabídku na Pohodu, Platinum nebo Diamond a zažijte neuvěřitelnou rychlost a spolehlivost, kterou jen EriInternet může nabídnout. Neváhejte, váš nový svět online zážitků je opravdu na dosah! Přijměte naše pozvání k nadšení z bezproblémového připojení a přátelského servisu.

  Co je to Internet s IQ optimalizací ?

  Český bezdrát vám nejen poskytuje připojení k internetu, ale přináší vám také unikátní zážitek s přidanou hodnotou - díky naší IQ Optimalizaci. Tato pokročilá izraelská technologie v reálném čase optimalizuje datové toky, čímž vám umožňuje naplno využít potenciál vašeho připojení. S ohledem na vaše individuální požadavky vám přinášíme rychlé a efektivní připojení, které je skvělým partnerem pro online hraní - ať už jste amatér nebo profesionál. S běžnou odezvou na ping pouhých 10 ms je naše služba ideální pro všechny fanoušky online her. Jsme vždy tady pro vás, abychom vám zajistili co nejkvalitnější připojení.

  Jak zjistím dostupnou službu na mé adrese?

  Postup je velmi jednoduchý a intuitivní. Stačí jen vložit adresu požadované lokality do našeho testu dostupnosti zde, který najdete přímo na této stránce. Tento nástroj Vám následně poskytne informace o maximální rychlosti připojení, kterou můžete objednat. Samozřejmě máte i možnost zvolit rychlost nižší, vše záleží pouze na Vašich preferencích.

  Pokud se nacházíte uprostřed výstavby nového domova a ještě nevlastníte přidělené číslo popisné, není třeba se obávat. Stačí nám zaslat číslo parcely a název obce a my pro Vás zkontrolujeme dostupnost na míru. Tyto údaje nám můžete odeslat na náš email: obchod@eri.cz.

  Pokud se náhodou ukáže, že pevné připojení ve Vaší lokalitě není možné, nemusíte vůbec zoufat. Pro Vás prozkoumáme možnosti bezdrátového připojení v licencovaném a nezarušeném pásmu 3,7 GHz. Pro tuto žádost využijte náš online formulář.

  Můžete se spolehnout, že komunikace s námi bude vždy přátelská a snažíme se vždy vyjít vstříc Vaším potřebám.

  Jak objednám službu Eri Internet?

  Opět je to velmi jednoduché, stačí kliknout ZDE, zvolit rychlost, vyplnit a následně odeslat poptávku připojení.

  Můžu si v objednávce zvolit parametry nastavení služby?

  • jaké koncové zařízení pro připojení budete chtít využívat (vlastní, koupit a nebo pronajmout). Na všechny námi dodávané koncové zařízení máte standardní záruku 24 měsíců, v případě pronájmu je záruka 36 měsíců. V ceně máte zahrnuté i zrychlené vyřízení reklamace formou výměny kus za kus. Napřed dostanete od nás nové zařízení a až pak posíláte to stávající k vyřízení na reklamaci k nám na firmu. Tím pádem jste stále on-line a nemusíte čekat 30dní na vyřízení reklamace, jako ve standardním obchodě.
  • frekvenci plateb (měsíční, kvartální, půlroční nebo roční). Čím delší časový úsek zvolíte tím levnější máte připojení. Po celou dobu předplatného máte zafixovanou cenu.
  • typ připojení (klasické xDSL/RJ11 a nebo moderní Terminátor Eth./RJ45 u rychlostí od 20 do 250 Mbps). Terminátor umíme zřídit na dvou (bonding) ale i na jednom páru vedení.
  • typ koncového zařízení – VDSL modemy za xDSL/RJ11 a nebo routery za Terminátor Eth./RJ45. Doporučené koncové zařízení najdete zde.
  • minimální délku trvání Smlouvy – 3,6,12 nebo 24 měsíců - dle Vaší volby

  Doplňkové Služby k připojení, které můžete objednat

  • EriTV Live od 199 Kč/měs.
  • EriVoIP – neomezené volání z pevné za 99 Kč/měs.
  • Statickou veřejnou adresu IPv.4 od 0 Kč/měs.
  • Blok 4 nebo 8 statických veřejných IPv.4
  • Reverzní záznam
  • Zvýšenou servisní podporu stupně I. a II. vč. SLA 99,0%
  Eri Internet vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost.

  Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

  Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif pevný Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...  Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


  Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si spolehlivý internet od Eri už dnes!  Internet tarif 35 Mb/s

  Vhodný je nejen pro domácnosti, ale i pro připojení rodinných domů a i firmy.
  Pro každého zákazníka zajistíme řešení na klíč. Jsme tu pro Vás!

  Hledáte další informace?

  Internet tarif 35 Mb/s | Eri - chytrá síť s IQ. Vždy rychlá - vždy stabilní ! | Zpět na úvodní stránku