Ověřit dostupnost Internet Mobil Televize Telefon Koncové zařízení Reference Kontakty

Eri Internet logo společnosti Eri internet Český bezdrát s.r.o.

20 let na trhu


Eri Internet telefonní kontakt na operátora Internetu


AKCE popis služeb Eri Internetu výhody funkčnost zážitkyEriMobile 2022 volání a data✅#EriInternetFungujeJakMáERI Internet optika 1-Gb ps web dvojnásobná rychlost napořád

 

⭐ Co je to Bonding a jaké výhody přináší zákazníkům.

  ⭐ Co je to Bonding a jaké výhody přináší zákazníkům.

  ✅ Bonding

  Eri Internet reaguje na vysoké nároky svých zákazníků na přenosové pásmo Internetu jak u domácností - internet na doma, tak i na požadavky podnikatelů, firem a Státní správy.

  Technologie Bonding dokáže zdvojnásobit rychlost Internetu na principu zdvojení metalických vedení a sloučení do jednoho. Aby bylo možné rychlost Internetu z prvního páru sečíst s rychlostí Internetu z druhého páru vedení, a tím pádem doručit dvojnásobnou rychlost, je nutné tyto dvě rychlosti sloučit. To zajistí zařízení zvané Terminátor, které u zákazníka instaluje technik společnosti CETIN.

  Z tohoto důvodu zavádíme technologii Bonding - Terminátor do produktových řad Eri Internet Yellow, Blue a RED. A jako jeden z mála operátorů v ČR poskytuje zakončení Terminátorem Eth./ RJ45 i na jednom páru vedení.

  Touto změnou a zavedením nových služeb potěšíme statisíce domácností v celé České republice zdvojnásobením dostupné rychlosti Internetu a našich služeb.

  V praxi to bude znamenat, že se sloučí dvě přípojky a sloučí se v jednu přípojku (zásuvku) a jednu službu. Z hlediska ceny přípojky se prakticky nic nemění. Koncový uživatel nebude platit cenu za každý pár (součtu dvou linek) ale cena bude velmi podobná běžným cenám DSL služeb Eri.

  Z více jak dvouletých zkušeností s nasazováním typu připojení Terminátor Eth. / RJ45 vychází jako stabilnější a rychlejší připojení a to právě i na jednom páru vedení. Tuto moderní technologii Terminátor Eth./RJ45 poskytujeme na jednom i dvou párech metalického vedení u rychlostí od 20 Mb/s do 250 Mb/s.
  ✅ Terminátor

  Terminátor je název nového koncového zařízení pro DSL připojení. Jedná se o koncový modem, který kromě bondingu bude podporovat všechny dostupné technologie pro bezproblémový a rychlý chod internetu. Zařízení zůstane v majetku poskytovatele a v našich přípojkách, které budou bonding využívat, bude součástí ceny služby. Terminátor bude zakončen konektorem RJ-45, což je standardní ethernetový konektor používaný napříč technologiemi připojení, do kterého bude možné zapojit vlastní router pro připojení všech zařízení v domácnosti zákazníka. Seznam podporovaných routerů najdete ZDE.

  ✅ Dvě výhody bondingu  Největším přínosem VDSL bondingu je díky sloučení dvou linek v jednu samozřejmě vyšší rychlost, v podstatě 2x taková. Máte-li tedy 50 Mb/s, po úpravě kabelového vedení a nasazení Terminátoru budete mít 100 Mb/s. Z praxe je kvalita připojení srovnatelná, tedy neobjevují se žádné rozdíly co se stability připojení týče či jakýkoliv vliv na odezvu.

  Druhou věcí je fakt, že k vám jde Internet přes obecně používanější klasický síťový kabel RJ-45, místo telefonního kabelu RJ-11. To v praxi znamená, že již nepotřebujete specifický ADSL/VDSL modem, ale internetovou přípojku můžete připojit téměř k jakémukoli routeru s běžným WAN portem. Nabídka běžných routerů je výrazně bohatší než specifických VDSL modemů, a tak si díky Terminátoru můžete pořídit libovolný router vyhovující vašim požadavkům. Všechny námi nabízené koncové zařízení ZDE podporují tyto

  Terminátor je ve správě CETINu/Eri. K dispozici je formou pronájmu, za částku 39 měsíčně.

  Důležitou informací je také skutečnost, že Terminátor vyžaduje vlastní napájení a tedy elektrickou zásuvku ve své blízkosti. Terminátor a zásuvku u běžných instalací zřizujeme (zakončujeme) vždy u nejbližší zásuvky u vchodových dveří klienta. Není samozřejmě problém dohodnout i jiné místo zřízená zásuvky za menší poplatek.


  Co je to IP , Co je to DNS , Co je to rychlost Internetu
Poskytovatel Internetu online - televize přes internet - -


        © 2022 Eri Internet - Český bezdrát s.r.o. | 11.08.2022 09:47:07