Připojte se dvojnásobnou rychlostí světla k optickému Internetu! | Eri - chytrá síť s IQ. Vždy rychlá - vždy stabilní ! | Zpět na úvodní stránku

Eri - chytrá síť s IQ. Vždy rychlá, vždy stabilní !

   

Vánoční nabídka 2023 od Eri. Lze objednat do 24.12.2023, info ZDE

4 tarify, které Vás připojí rychlostí světla k optickému Eri Internetu.
Optika s dvojnásobnou rychlostí!

Připojte se dvojnásobnou rychlostí světla k optickému Internetu!

Vychutnejte si naši nejvyšší dostupnou rychlost internetu – bez datových limitů, nejspolehlivějšího připojení a zákaznického servisu, který vás nezklame. Připojení Internetu od Eri, je vhodné pro uživatele, kteří s Internetem denně pracují a potřebují neomezený objem dat.

Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.

U Eri získáte vlastní statickou IPv4 adresu Zdarma

Připojte se k Eri Internetu, chytré síti s IQ, a získejte v rámci exkluzivní akce vlastní veřejnou statickou IPv4 adresu zdarma. Tato nabídka je perfektní pro ty, kteří vyžadují rychlou odezvu při on-line hrách (ping), vzdálenou správu zařízení jako jsou webové kamery, počítačové systémy, nebo pro ty, kteří chtějí efektivně pracovat z domova.

Vyberte si Eri pro spolehlivé a rychlé internetové připojení, které přináší skutečnou přidanou hodnotu a úsporu, která se počítá. Nechte svůj internet pracovat pro vás s maximální efektivitou a bez zbytečných výdajů. Naše akce je časově omezena, tak neváhejte a připojte se k nám, abyste si zajistili výhody, které nabízíme.Optický Internet

Internet 250/250 Mbps

Stahování  100, upgrade na 250 Mb/s
Odesílání 100, upgrade na 250 Mb/s
Typ připojení Optika


Zjistit více

Optický Internet

Internet 250/250 Mbps

Stahování  250, upgrade na 500 Mb/s
Odesílání 250, upgrade na 500 Mb/s
Typ připojení Optika


Zjistit více
Optický Internet

Internet 1000/500 Mbps

Stahování  500, upgrade na 1000 Mb/s
Odesílání, upgrade na 500 Mb/s
Typ připojení Optika


Zjistit více

Optický Internet

Internet 2 Gbps

Stahování  1000, upgrade na 2000 Mb/s
Odesílání 500, upgrade na 1000 Mb/s 
Typ připojení Optika


Zjistit více
Důvody, proč si zvolit internet od Eri.


Naší hlavní ambicí je nabízet prvotřídní internetové připojení za férové ceny pro všechny domácnosti. Jsme na tomto poli již více než 21+ let a můžeme se pochlubit hlubokou odborností a zkušenostmi. Spolehlivý internet, jasné obchodní podmínky a osobní přístup k zákazníkům jsou pro nás naprostou samozřejmostí. Sestavíme pro vás řešení, které bude precizně odpovídat vašim potřebám a představám.


Pokud ještě nemáte přidělené číslo popisné, nebo pokud je dostupnost internetu u vás negativní, obraťte se na nás. Prověříme všechny dostupné možnosti a pro každého zákazníka najdeme unikátní řešení na míru.


Hlavní přednosti s Eri internet:

- Maximální stabilita, dostupnost a rychlost poskytovaných služeb
- Jasné a transparentní cenové podmínky
- Profesionální a přátelská podpora zákazníků
- Dálková správa koncových zařízení v ceně
- Neomezený objem přenesených dat
- Neomezená doba připojení
- Spolehlivé připojení prostřednictvím celorepublikové sítě Eri / CETIN
- Použití nejmodernější bezdrátové technologie v licencovaném pásmu 3,7 GHz
- Neomezený tarif: volání bez omezení za pouhých 99 Kč/měsíčně
- Internetová televize Eri LiveTV za cenu již od 99 Kč měsíčně!Specializujeme se na koncová zařízení od značek jako Mikrotik, Fritz Box nebo TP Link. Naše služby nejsou omezeny jen na dodávku nebo pronájem koncových zařízení, ale zahrnujeme také jejich dálkovou správu, nastavení a v případě potřeby rychlou výměnu zařízení, a to vše v ceně služby.

U Eri nebudete čekat 30 dní na vyřízení reklamace. Nejdříve vám zajistíme náhradní zařízení pro nepřetržité připojení, a teprve poté se věnujeme řešení reklamace.
Optický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...
Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!


Připojte se dvojnásobnou rychlostí světla k optickému Internetu! Pro každého zákazníka zajistíme řešení na klíč. Jsme tu pro Vás!

Hledáte další informace?

Připojte se dvojnásobnou rychlostí světla k optickému Internetu! | Eri - chytrá síť s IQ. Vždy rychlá - vždy stabilní ! | Zpět na úvodní stránku