Eri Internet logo společnosti Český bezdrát s.r.o.

20 let na trhu


Eri Internet telefonní kontakt na operátora Internetu


AKCE popis služeb Internetu výhody funkčnost zážitkyEriMobile 2022 volání a data#EriInternetFungujeJakMáERI-Internet-optika-1-Gb-ps-web-dvojnasobna-rychlost-naporad

 

FritzBox 7530 - Made in Germany

    FritzBox 7530 - Made in Germany

  -


  Cena modemu ke Službám Eri - ADSL/VDSL vč. nastavení: 3.499 Kč vč. DPH.

  Při využití typu připojení Terminátor nebo Optika - Eth./RJ45 neb, je cena snížena na: 2.999,-Kč vč. DPH


  FRITZ! Box 7530 je ideálním úvodem do rychlé domácí sítě s 35b dohledem. Kromě modemu ADSL / VDSL a bezdrátového routeru v jednom zařízení má FRITZ! Box 7530 také integrovaný telefonní systém DECT, gigabitový Ethernet, port USB a mediální server. Objevte FRITZ! OS, díky kterému je vaše domácí síť pohodlnější, jednodušší a bezpečnější než kdykoli předtím.

  FRITZ! Box 7530 podporuje síť Mesh WiFi, což znamená, že vaše videa, hudba a fotografie se snadno dostanete do všech koutů vašeho domova, bytu nebo kanceláře. Jak to funguje? FRITZ! zařízení spolupracují jako součást jedné sítě, vzájemně komunikují a optimalizují vaše zařízení a využití sítě.

  Díky síti Mesh si můžete vychutnat vysoké rychlosti při surfování, streamování nebo hraní her. Namísto čekání na dechberoucí televizi HD a vaši oblíbenou hudbu vaše média na vás budou čekat.

  S FRITZ! Box jste vždy na bezpečné straně! Komplexní bezpečnostní koncept chrání vaši komunikaci. Podstupuje neustálé testování a vývoj. Díky bezplatným aktualizacím si můžete být vždy jisti.

  FRITZ! Box 7530 také obsahuje telefonní systém pro moderní připojení založená na IP. Standard DECT umožňuje vytvořit telefonní systém s až šesti bezdrátovými telefony. K dispozici jsou také porty pro připojení analogového telefonu nebo faxu. Navíc máte k dispozici více záznamníků, online telefonní seznamy a různé funkce pohodlí.

  Díky dohledu nabízí FRITZ! Box 7530 rychlé bezdrátové AC a Wireless N současně. Na samotném routeru jsou čtyři gigabitové LAN porty a USB port. Můžete je použít nejen pro snadnou integraci všech vašich koncových zařízení, ale také vám umožní zahrnout vaši tiskárnu do domácí sítě a poskytnout paměťová média USB. To znamená, že máte přístup k videím, obrázkům a hudbě kdykoli a kdekoli budete chtít.

  Technické parametry

  Počet 10/100/1000 MBit/s portů: 4 x

  Počet USB 3.0 portů: 1 x

  Typ modemu: ADSL, VDSL (Supervectoring 35b)

  Max. rychlost připojení WiFi: 1200 Mb/s

  Standard Wi-Fi: IEEE802.11ac, IEEE802.11n

  Frekvence WiFi: 2.4 GHz, 5 GHz

  Telefonní záznamník:Ano

  Počet portů a/b: 1 x

  Základna DECT: Ano

  Šířka: 208 mm

  Výška: 37 mm

  Hloubka: 150 mm

  Hmotnost: 700g

  Výrobce: AVM        
© copyright by Český bezdrát s.r.o., Zámečnická 592, Příbor 74258 | 01.07.2022 18:39:21