Ověřit dostupnost Internet Mobil Televize Telefon Koncové zařízení Reference Kontakty

 

FritzBox 7530 telefonní systém DECT WiFi router internet na doma  ✅ FritzBox 7530 telefonní systém DECT WiFi router

  FritzBox 7530 telefonní systém DECT WiFi router internet na doma


  Cena modemu ke Službám Eri - ADSL/VDSL vč. nastavení: 3.499 Kč vč. DPH.

  Při využití typu připojení Terminátor nebo Optika - Eth./RJ45 neb, je cena snížena na: 2.999,-Kč vč. DPH


  FRITZ! Box 7530 je ideálním úvodem do rychlé domácí sítě s 35b dohledem. Kromě modemu ADSL / VDSL a bezdrátového routeru v jednom zařízení má FRITZ! Box 7530 také integrovaný telefonní systém DECT, gigabitový Ethernet, port USB a mediální server. Objevte FRITZ! OS, díky kterému je vaše domácí síť pohodlnější, jednodušší a bezpečnější než kdykoli předtím.

  FRITZ! Box 7530 podporuje síť Mesh WiFi, což znamená, že vaše videa, hudba a fotografie se snadno dostanete do všech koutů vašeho domova, bytu nebo kanceláře. Jak to funguje? FRITZ! zařízení spolupracují jako součást jedné sítě, vzájemně komunikují a optimalizují vaše zařízení a využití sítě.

  Díky síti Mesh si můžete vychutnat vysoké rychlosti při surfování, streamování nebo hraní her. Namísto čekání na dechberoucí televizi HD a vaši oblíbenou hudbu vaše média na vás budou čekat.

  S FRITZ! Box jste vždy na bezpečné straně! Komplexní bezpečnostní koncept chrání vaši komunikaci. Podstupuje neustálé testování a vývoj. Díky bezplatným aktualizacím si můžete být vždy jisti.

  FRITZ! Box 7530 také obsahuje telefonní systém pro moderní připojení založená na IP. Standard DECT umožňuje vytvořit telefonní systém s až šesti bezdrátovými telefony. K dispozici jsou také porty pro připojení analogového telefonu nebo faxu. Navíc máte k dispozici více záznamníků, online telefonní seznamy a různé funkce pohodlí.

  Díky dohledu nabízí FRITZ! Box 7530 rychlé bezdrátové AC a Wireless N současně. Na samotném routeru jsou čtyři gigabitové LAN porty a USB port. Můžete je použít nejen pro snadnou integraci všech vašich koncových zařízení, ale také vám umožní zahrnout vaši tiskárnu do domácí sítě a poskytnout paměťová média USB. To znamená, že máte přístup k videím, obrázkům a hudbě kdykoli a kdekoli budete chtít.

  ✅ Technické parametry

  Počet 10/100/1000 MBit/s portů: 4 x

  Počet USB 3.0 portů: 1 x

  Typ modemu: ADSL, VDSL (Supervectoring 35b)

  Max. rychlost připojení WiFi: 1200 Mb/s

  Standard Wi-Fi: IEEE802.11ac, IEEE802.11n

  Frekvence WiFi: 2.4 GHz, 5 GHz

  Telefonní záznamník:Ano

  Počet portů a/b: 1 x

  Základna DECT: Ano

  Šířka: 208 mm

  Výška: 37 mm

  Hloubka: 150 mm

  Hmotnost: 700g

  Výrobce: AVM  Zpět na seznam modemů, routerů a WiFi routerů

 

  ✅ AVM FRITZ!Box 7530 - Wi-Fi router

  Ideální router pro rychlou domácí síť s využitím technologie VDSL Supervectoring 35b (až 300MBit/s)

  Vedle ADSL/VDSL modemu a bezdrátového routeru v jednom zařízení obsahuje FRITZ!Box 7530 také integrovaný telefonní systém DECT, stejně jako gigabitový Ethernet, USB port a multimediální server NAS.

  FRITZ!Box 7530 je díky inovativní High-End Wi-Fi AC+N a technologii MESH ideální pro domácí bezdrátovou síť s vyšším počet WLAN zařízení. FRITZ!Box díky vysílání v duálním frekvenčním pásmu 2,4 GHz (WIFI N) a 5 GHz (Wi-Fi AC) může fakticky poskytnout v součtu max. přenosovou rychlost až 1.266 MBit/s. Širokopásmové aplikace můžou pak v paralelním provozu běžet na více WLAN zařízeních bez ztráty rychlosti a stability. Ve spolupráci s výrobky z řady FRITZ!WLAN repeater a FRITZ!Powerline (s Wi-fi) lze pak i vytvořit výkonnou a flexibilní Mesh-WLAN sít.

  FRITZ!Box 7530 obsahuje také telefonní systém pro moderní připojení na bázi IP (VoIP). Standard DECT umožňuje pak vytvořit telefonní systém až se šesti bezdrátovými telefony. K dispozici je také port pro připojení vašeho analogového telefonu nebo faxu. Navíc máte k dispozici několik záznamníků, online telefonní seznamy a různé praktické funkce.

  FRITZ!Box 7530 přináší take možnost online úložiště pro domácí síť. Díky integrovanému mediálnímu serveru s NAS máte možnost ukládat své filmy, hudbu a obrázky na své domací úložistě a mít vše k dispozici přístupné např. pomocí tabletu nebo smartphonu. Stačí jen pres USB (3.0) rozhranní rozšířit úložný prostor USB externím HDD nebo USB flash pamětí. FRITZ!Box 7530 pak tvoří platformu pro síťové multimediální aplikace, jako IPTV, Video on Demand nebo streamování. Přitom zůstane FRITZ!Box 7530 díky eco-režimu vždy velmi úsporny (~ 6 W).

  Zakladní parametry a funkce
  Vhodné pro všechny přípojky (VDSL a ADSL)
  4x gigabitethernet LAN
  Rychlost připojení (stahování) až 300 MBit/s díky VDSL-Supervectoring 35b
  Bezpečné používání internetu díky přednastavenému Firewallu
  Větší výkon, flexibilita a nejstabilnějších spojení díky Wi-fi AC + N (dual band)
  Wi-Fi až 1.266 Mbit/s , 2,4GHz (400Mbit/s) a 5 GHz (866Mbit/s)
  VoIP telefonní ústředna s všestrannými komfortními funkcemi pro analogové, DECT a IP telefony)
  DECT základna až pro 6 bezdrátových telefonů (např. všechny FRITZ!Fon modely a pro spínací zásuvky a regulátor topného tělesa FRITZ!DECT)
  1 a/b port (either TAE/RJ11) analog tel.
  multimediální server NAS - 1 x USB 3.0

  Rozsah dodávky
  FRITZ!Box 7530
  DSL kabel, 4,25m
  LAN kabel, 1,5 m
  Napájecí zdroj
  Návod k instalaci  Zpět na seznam modemů, routerů a WiFi routerů

 

  Potřebujete poradit? Stačí zavolat naše obchodní oddělení v prac. dny od 8.00 do 20.00 hod. na tel.: 220 990 007

  -
  Nebo nám zanechte svůj kontakt a rádi se Vám ozveme. Vše jednoduše vyřídíme po telefonu nebo e-mailu.


 

Máme pro Vás 13 vyladěných online služeb pevného Eri Internetu na doma!Internet na doma 9 mbps dsl Internet na doma 20 mbps dsl Internet na doma 35 mbps dsl Internet na doma 56 mbps dsl Internet na doma 100 mbps dsl Internet na doma 100 mbps dsl Internet na doma 165 mbps dsl
Ověřit Rychlost Internetu na adrese Internet na doma 250 mbps dsl Internet na doma 500 mbps dsl Internet na doma 1000 mbps dsl Internet na doma 250 mbps optika Internet na doma 500 mbps optika Internet na doma 1000 mbps optika        


© 2022 Eri Internet - Český bezdrát s.r.o. | 18.08.2022 13:07:59