Eri | Spolehlivý 5G Internet Praha | Český bezdrát s.r.o. | Zpět na úvodní stránku

Eri - chytrá síť s IQ. Vždy rychlá, vždy stabilní !

   

Vánoční nabídka 2023 od Eri. Lze objednat do 24.12.2023, info ZDE

Poskytovatel bezdrátového 5G Internetu
v obci Praha

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).Eri | Spolehlivý 5G Internet Praha

Podívejte se na naši nabídku 5G služeb!5G na síti s frekvenci 3,7 GHz

5G s rychlostí až 100 Mb/s - neomezená data!

Službu bezdrátový 5G Internet od Eri poskytujeme na síti s frekvenci 3,7 GHz. Jde o licencované frekvenční pásmo pro bezdrátový Internet 5G, vyhrazené našim zákazníkům. Hlavní výhodou proto je, že nedochází k rušení ostatními bezdrátovými sítěmi, ani k zahlcení pásma mobilními službami.

Díky širokému vysílacímu pásmu 80 MHz dosahujeme vyšší dostupné i reálné rychlosti připojení.


5G Bezdrátový Internet - katalog služebProfesionální technická podpora

U Eri není profesionální technická podpora jen heslo, ale skutečnost, která Vás mile překvapí.
WiFi Free připojení na Internet,
pod tímto logem nás najdete na čerpacích stanicích EuroOil


wifi free

Připojení přes WiFi Free využívají od r. 2016 zákaznící tankující na některé z 200 ČS EuroOil po celé ČR.
Můžete některou z ČS EuroOil navštívit a připojení přes EriMobile WiFi Free vyzkoušet u dobrého kafe.


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Praha 3, U Rajské zahrady EriMobile 13000 Praha U Rajské zahrady 114 okres Hlavní město Praha
WiFi Free Internet GPS: 50.0837194444, 14.443025


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Praha 4, Vrbova EriMobile 14700 Praha Vrbova 1796 okres Hlavní město Praha
WiFi Free Internet GPS: 50.0319222222, 14.4246


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Praha 9 - Vysočany, Poděbradská EriMobile 19000 Praha Poděbradská 279 okres Hlavní město Praha
WiFi Free Internet GPS: 50.1029083333, 14.5156972222


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Praha, Uhříněves EriMobile 104 00 Přátelství 43 okres Praha
WiFi Free Internet GPS: 50.0340206, 14.5957175Často kladené otázky

 Jak mohu začít využívat připojení od Eri?

Vaše volba internetového připojení, které je spolehlivé a funguje bez výhrad, je zásadní. U Eri se můžete spolehnout na profesionální zákaznický a technický servis, poskytovaný přímo odborníky s více než 21+ lety praxe v oboru. Tato podpora nezahrnuje pouze vzdálenou správu vašich koncových zařízení, ale také pomoc s jejich nastavením. Náš dohled, je vám k dispozici v pracovní dny od 8.00 do 20.00 a o víkendech od 8.00 do 16.00 hodin. A to vše a vdy s přátelským a vstřícným přístupem.

Co je to Internet s IQ optimalizací ?

Český bezdrát vám nejen poskytuje připojení k internetu, ale přináší vám také unikátní zážitek s přidanou hodnotou - díky naší IQ Optimalizaci. Tato pokročilá izraelská technologie v reálném čase optimalizuje datové toky, čímž vám umožňuje naplno využít potenciál vašeho připojení. S ohledem na vaše individuální požadavky vám přinášíme rychlé a efektivní připojení, které je skvělým partnerem pro online hraní - ať už jste amatér nebo profesionál. S běžnou odezvou na ping pouhých 10 ms je naše služba ideální pro všechny fanoušky online her. Jsme vždy tady pro vás, abychom vám zajistili co nejkvalitnější připojení.

Jak zjistím dostupnou službu na mé adrese?

Postup je velmi jednoduchý a intuitivní. Stačí jen vložit adresu požadované lokality do našeho testu dostupnosti zde, který najdete přímo na této stránce. Tento nástroj Vám následně poskytne informace o maximální rychlosti připojení, kterou můžete objednat. Samozřejmě máte i možnost zvolit rychlost nižší, vše záleží pouze na Vašich preferencích.

Pokud se nacházíte uprostřed výstavby nového domova a ještě nevlastníte přidělené číslo popisné, není třeba se obávat. Stačí nám zaslat číslo parcely a název obce a my pro Vás zkontrolujeme dostupnost na míru. Tyto údaje nám můžete odeslat na náš email: obchod@eri.cz.

Pokud se náhodou ukáže, že pevné připojení ve Vaší lokalitě není možné, nemusíte vůbec zoufat. Pro Vás prozkoumáme možnosti bezdrátového připojení v licencovaném a nezarušeném pásmu 3,7 GHz. Pro tuto žádost využijte náš online formulář.

Můžete se spolehnout, že komunikace s námi bude vždy přátelská a snažíme se vždy vyjít vstříc Vaším potřebám.

Jak objednám službu Eri Internet?

Opět je to velmi jednoduché, stačí kliknout ZDE, zvolit rychlost, vyplnit a následně odeslat poptávku připojení.

Můžu si v objednávce zvolit parametry nastavení služby?

Jaké koncové zařízení pro připojení budete chtít využívat (vlastní, koupit a nebo pronajmout). Na všechny námi dodávané koncové zařízení máte standardní záruku 24 měsíců, v případě pronájmu je záruka 36 měsíců. V ceně máte zahrnuté i zrychlené vyřízení reklamace formou výměny kus za kus. Napřed dostanete od nás nové zařízení a až pak posíláte to stávající k vyřízení na reklamaci k nám na firmu. Tím pádem jste stále on-line a nemusíte čekat 30dní na vyřízení reklamace, jako ve standardním obchodě.
Frekvenci plateb (měsíční, kvartální, půlroční nebo roční). Čím delší časový úsek zvolíte tím levnější máte připojení. Po celou dobu předplatného máte zafixovanou cenu.
Typ připojení (klasické xDSL/RJ11 a nebo moderní Terminátor Eth./RJ45 u rychlostí od 20 do 250 Mbps). Terminátor umíme zřídit na dvou (bonding) ale i na jednom páru vedení.
Typ koncového zařízení – VDSL modemy za xDSL/RJ11 a nebo routery za Terminátor Eth./RJ45.
Minimální délku trvání Smlouvy – 3,6,12 nebo 24 měsíců - dle Vaší volby

Doplňkové Služby k připojení, které můžete objednat


 • EriTV Live od 99 Kč/měs.
 • EriVoIP – neomezené volání z pevné za 99 Kč/měs.
 • Statickou veřejnou adresu IPv.4 od 0 Kč/měs.
 • Blok 4 nebo 8 statických veřejných IPv.4
 • Reverzní záznam
 • Zvýšenou servisní podporu stupně I. a II. vč. SLA 99,0%

 • Připojení Internetu poskytujeme již ve více než 1000 obcích a městech!

  Eri Internet

  Eri Internet působí na Telekomunikačním trhu již 21 úspěšných let. Za toto období připojil k Internetu a hlasovým Službám EriVoIP telefon v celé ČR, desítky tisíc spokojených uživatelů. Hlavní činností Eri Internetu, je již od roku 2002 v rámci celé ČR, poskytování pevného připojení k Internetu, optického připojení k Internetu a bezdrátového připojení k Internetu, prostřednictvím datové sítě Eri / CETIN, včetně poskytování veřejně dostupných telefonních Služeb EriVoIP telefon (neomezené volání z pevné telefonní linky za 199 Kč) s garantovanými bezpečnostními a technickými parametry - SLA, CIR a CBR.

  Eri Internet je vhodný pro


  Technologie Internetového připojení
  Seznam, kde již máme připojené klienty na vysokorychlostní Eri-Internet v obci Praha hl. m..


  Města  Praha 1

  Praha 2

  Praha 3

  Praha 4

  Praha 5

  Praha 6

  Praha 7

  Praha 8

  Praha 9

  Praha 10

  Praha 11

  Praha 12

  Praha 13

  Praha 14

  Praha 15

  Praha 16

  Praha 17

  Praha 18

  Praha 19

  Praha 20

  Praha 21

  Praha 22


  Město Praha

  Praha, hlavní město České republiky, je místem, které zkrásni každý den, který v něm strávíte. Je to místo, kde se starověká historie snoubí s moderní dynamikou, kde se hudba prolíná s výtvarnými uměními, kde se šumění města mísí s tichem parků a kde se každá ulička a náměstíčko může stát počátkem vašeho vlastního příběhu.

  Představte si, že se procházíte starými úzkými uličkami Malé Strany, kde se před vašima očima objevuje svět jak z pohádky. Malé barevné domky s okenními rámy vystřídáte za velkolepé gotické kostely a barokní paláce. Projdete se po Karlově mostě, kde vás na každém kroku sledují kamenné sochy, svědkové dávných dob a průvodci do historie. Vzhlédnete k Pražskému hradu, který jako tajemný strážce bdí nad celým městem.

  Ale Praha je nejen o historii, je také o přítomnosti. Je moderní, kosmopolitní, plná života. Vinohradská ulice, známá svými mnohými kavárnami, restauracemi a obchody, je jedním z takových pulsujících center města. Ať už jste milovníkem umění, foodie, milovníkem kávy, nebo prostě jen rádi pozorujete lidi a městský ruch, tato ulice vás určitě nadchne.

  Pokud jste milovníkem přírody, Praha vám také nabízí několik oáz klidu. Například park na Petříně, který je skvělým místem pro piknik, nebo pro jednoduchou procházku mezi kvetoucími stromy. A když už tam budete, nezapomeňte se vydat na vrchol Petřínské rozhledny, kde se vám naskytne dechberoucí pohled na celé město.

  Příběh Prahy je jako velká kniha, kterou můžete číst stále dokola a pokaždé objevíte něco nového. Je to město, které se neustále mění, ale zároveň si zachovává svou jedinečnost a autenticitu. Je to město plné kontrastů, které vás zároveň uchvátí svou harmonií.

  Ať už jste návštěvníkem nebo obyvatelem, Praha vás nikdy nenechá chladným. Je to město, které vás vždy přivítá s otevřenou náručí a které vám vždy nabídne něco nového k objevení. Je to město, které vás vždy překvapí a které vás vždy zve, abyste se vrátili.

  Tak vstaněte a vydejte se na cestu po Praze. Prozkoumejte její ulice, objevte její skrytá zákoutí, vychutnejte si její atmosféru. Jste připraveni na dobrodružství? Praha na vás čeká.


  Najděte si spolehlivý internet v obci Praha.

  Připojení, které je nadpozemské.

  U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.  Získejte 5G bezdrátový Internet ještě dnes!


  Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.  Hledáte další informace?

  Eri | Spolehlivý 5G Internet Praha | Český bezdrát s.r.o. | Zpět na úvodní stránku