Eri Internet logo společnosti Český bezdrát s.r.o.
 

Eri  Internet je tu pro Vás již 20 let!

Dvojnásobná rychlost napořád Pevná IPv4 ZDARMA
Terminátor u všech rychlostí Převod bez výpadku
Vyladěný Internet Zřízení do 3. prac. dnů
Český bezdrát s.r.o. - Kontakt     

InternetsTV chytrá a výhodná kombinace Internetu s televizí od Skylink!

InternetsTV - CHYTRÁ A VÝHODNÁ KOMBINACE INTERNETU S TELEVIZÍ.

Skylink Live TV na síti ERI - CHYTRÁ A VÝHODNÁ KOMBINACE INTERNETU S TELEVIZÍ.
Internet s TV.cz

Výhodná kombinace internetu s televizí Internet s TV Skylink Live TV premier league

V internetové televizi Skylink Live TV můžete na programu CANAL+ Sport sledovat všech 380 zápasů anglické Premier League již od 189 Kč za měsíc.InternetsTV - CHYTRÁ A VÝHODNÁ KOMBINACE INTERNETU S TELEVIZÍ..Přímé optické propojení pro sledování programu CANAL+ Sport PREMIER LEAGUE od Skylink Live TV


Jako první z významných českých poskytovatelů Internetu, jsme se přímo propojili svou datovou sítí Eri Internet, vysokokapacitním 10 Gbps optickým propojem s poskytovatelem IPTV obsahu, společností Skylink.

V současné době má společnost Český bezdrát - Eri-Internet realizované samostané 10 Gbps optické propojení pro přenos IPTV s několika dalšími splečnostmi. Dalšími významnými poskytovateli IPTV obsahu, se kterými jsme propojeni, jsou SledovaniTV a 4NET.TV.

Český bezdrát tak i nadále investuje nejenom do zvýšení kvality Internetového připojení jako takového, ale i do zajištění kvalitního obsahu, který svým zákazníkům prostřednictvím sítě Eri Internet poskytuje.

Eri Internet je spolehlivý poskytovatel Internetu a online Televize ve Vaší Obci / Městě. Jsme specialisté na Internet, kteří mají v této oblasti přehled a více jak 20-ti leté zkušenosti.

S Eri Internetem získáte stabilní rychlost připojení a jistotu, že platíte za připojení, které opravdu funguje jak má !!!

Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL nebo Optický internet, lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).

Společnost Český bezdrát s.r.o. Eri Internet poskytující pevné xDSL připojení prostřednictvím sítě Eri / CETIN ve více jak 891 obcích a městech v ČR.

Seznam měst, kde již máme spokojené zákazníky.

Více info o službách na tel. čísle 220990007 v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.


Jak naladit Internetovou televizi pro sledování InternetsTV.


Drtivá většina výrobců umožňuje připojit chytrý televizor k internetu přes kabel. Na zadní straně televizoru by se měl nacházet vstup pro internetový kabel označený „LAN“. Některé modely mají tento vstup na boku. Do vstupu pouze připojíte internetový kabel od domácí sítě a vše je hotovo.


Stabilní připojení Internetu pro sledování PREMIER LEAGUE na CANAL+ Sport


Zejména pro ty z Vás, kteří požadují stabilní připojení nebo sledování televize a CANAL+ Sport PREMIER LEAGUE, či pracovně využívají video konference, ocení velmi stabilní hodnoty ping kolem 10 ms.

To vše je dosaženo díky Dynamická optimalizace provozu Allot communications!

⭐ Výjimečná Rychlost Internetu Eri = Dynamická optimalizace provozu


Ověřte si dostupnost Internetu pro Skylink Live TV a CANAL+ Sport PREMIER LEAGUE

InternetsTV chytrá a výhodná kombinace

Užijte si stabilní Internet, rychlé připojení za každého počasí i na Vaší adrese.


Skylink Live TV PREMIER LEAGUE + Eri Internet!

PROČ SPOLUPRACUJEME?

 • Český bezdrát s.r.o. provozující službu Eri Internet a
 • Canal+ Luxembourg S. à r.l. provozující internetovou televizi Skylink LiveTV.

  Protože to je výhodné pro vás, zákazníky. Aby jste se na internetovou televizi mohli koukat v plné kvalitě obrazu bez jakéhokoliv zasekávání, dlouhého načítání apod., je nesmírně důležité, aby fungovala na kvalitním internetovém připojení.

  My jsme to dovedli ještě dále. Internetové televizi jsme totiž vyčlenili samostatnou linku, která nekonzumuje data „obyčejnému“ používání internetu. To vše je zajištěno posilněným připojením přes Terminátor a routerem MikroTik.


  INTERNETOVÁ TELEVIZE PLNÁ ZÁBAVY PRO CELOU RODINU = Skylink OnLine + Eri Internet!

  Mezi 67 programy, z nichž je 47 v HD kvalitě, najdete filmové, sportovní, dokumentární a dětské programy. Nechybí ani programy pro dospělé. Pokud nějaký pořad nestihnete, můžete se na něj podívat až 7 dní zpětně. Ve videotéce najdete filmy a seriály (nejen) z produkce Canal+, které jinde neuvidíte. To vše s jedním účtem na až 4 zařízeních


  Mám zájem o digitální televizi Skylink Live TV a připojení k Internetu od ERI

  Výhodná kombinace internetu s televizí Internet s TV Skylink Live TV


  Máte-li již digitální televizi Skylink Live TV a chcete si objednat Eri Internet za prémiových zvýhodněných podmínek, které jinde nenajdete, klikněte na tlačítko Objednat Internet a TV. Je nutné při objednávce zadat správnou e-mail adresu na které máte registrovanou službu Skylink.


  SKYLINK (skylink cz kontakt): tel.: 595 694 310


  ZÁKAZNICKÁ PODPORA PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKY

  Máte dotazy k objednávce nebo objednávaným službám?
  Kontaktujte naši bezplatnou prodejní linku pro:
  • informace o objednávaných službách
  • informace o průběhu objednávky
  • pomoc s výpovědí smlouvy u vašeho stávajícího operátora

  Tel.: 800 138 138

  Tel.: 220 990 007


  PROČ SPOLUPRACUJEME?

  Služba “Internet s TV“ vznikla spoluprací dvou společností:

 • Český bezdrát s.r.o. provozující službu Eri Internet a
 • Canal+ Luxembourg S. à r.l. provozující internetovou televizi Skylink LiveTV.

  Protože to je výhodné pro vás, zákazníky. Aby jste se na internetovou televizi mohli koukat v plné kvalitě obrazu bez jakéhokoliv zasekávání, dlouhého načítání apod., je nesmírně důležité, aby fungovala na kvalitním internetovém připojení.

  My jsme to dovedli ještě dále. Internetové televizi jsme totiž vyčlenili samostatnou linku, která nekonzumuje data „obyčejnému“ používání internetu. To vše je zajištěno posilněným připojením přes Terminátor a routerem MikroTik. • Garantovaný Internet, pro Váš Skylink Live TV  Vyhrazený datový kanál pro CANAL+ Sport PREMIER LEAGUE

  Toto 10 Gbps přímé optické propojení našich dvou společností, zajistí mimořádný komfort IPTV služeb sledování kanálu CANAL+ Sport PREMIER LEAGUE. Další významnou výhodou této spolupráce pro koncového uživatele je hlavně garantovaný vyhrazený datový IPTV kanál, zřízený u každého připojení Internetu od Eri pro uživatele CANAL+ Sport PREMIER LEAGUE, který zajistí zákazníkům využívající Eri Internet nejvyšší možnou kvalitu obrazu v HD rozlišení při sledování kanálu CANAL+ Sport PREMIER LEAGUE. Už žádné sekání obrazu!

  S naším vysokorychlostním internetem a digitální TV máte po starostech a nemusíte již řešit přechod na DVB T2.

  Jak funguje vyhrazený datový kanál?

  V případě přetížení Vašeho Internetu (například: díváte na večer na televizi a sledujete napínavý film a někdo v rodině potřebuje stáhnout a nebo odeslat objemné datové soubory, například do práce nebo do školy a nebo hraje on-line hry) nedojde k přerušení (omezování) datového toku pro sledování TV programu, na který se momentálně díváte, ale dojde k optimalizaci datového provozu, tak, aby datový tok pro příjem TV programů zůstal garantovaný 1:1 a tím pádem nebyl nijak narušen. Ostatní požadavky na Internet získají zbylou volnou kapacitu sítě. V momentě, kdy nesledujete TV program, tento kanál je uvolněný pro běžný Internet. Nedochází tedy k blokaci tohoto kanálu po dobu, kdy nepotřebujete sledovat TV programy.

  Zákazníci, kteří využívají výše uvedené IPTV platformy Eri LiveTV, sledovaniTV, Skylink Live TV a nebo 4Net.TV prostřednictvím sítě Eri mají jistotu, že i při intenzivním využívání Internetu je zajištěn kvalitní příjem všech TV programů v nejvyšším možné kvalitě obrazu i zvuku.


  PEVNÉ INTERNETOVÉ PŘIPOJENÍ VDSL S GARANCÍ RYCHLOSTI

  Internetové připojení poskytujeme v rámci sítě Eri / CETIN prostřednictvím technologie VDSL nebo přes Optický Internet. Díky koncovému typu připojení Terminátor, můžeme garantovat objednané parametry rychlosti připojení. Zadejte Vaši adresu a zjistěte, jakou rychlostí vás můžeme připojit.  © 2023 Eri Internet - Český bezdrát s.r.o. - Poskytovatel Internetu

  InternetsTV chytrá a výhodná kombinace

  Kontakt na obchodní oddělení pro Čechy, Moravu a Slezsko

  Web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

  | 27.01.2023 03:27:35 |

  FB