Eri Internet logo společnosti Český bezdrát s.r.o.

Eri  Internet je tu pro Vás již 20 let!

Dvojnásobná rychlost napořád Pevná IPv4 ZDARMA
Terminátor u všech rychlostí Zřízení do 3. prac. dnů
Neomezené volání z pevné Převod bez výpadku
Internet pro Skylink Live TV & CANAL+ Sport PREMIER LEAGUE

Tel.: 220990007, 590990004   


Vyladěný Internet = Optimalizace Internetu!

|  Dynamická optimalizace Internetu = vyladěný Internet. Vyladěný Internet je součástí každé služby Eri, pro každého a ZDARMA  |


Výjimečná Rychlost Internetu Eri = Dynamická optimalizace Internetu ✓

Výjimečná kvalita a rychlost Internetu Eri = Dynamická optimalizace Internetu = Vyladěný Internet. Užijte si mimořádný pocit a komfort, při haraní her a sledování LiveTV - internetové televize. Vyladěný Internet je součástí každé služby Eri, pro každého a ZDARMA!

Dynamická optimalizace provozuVyladěný Internet od Eri!


Společnost Allot je předním poskytovatelem inovativních řešení síťové inteligence a zabezpečení, která umožňují poskytovatelům internetu a podnikům po celém světě zvyšovat hodnotu, kterou přinášejí svým zákazníkům. S více než 20 lety prokázaného úspěchu naše řešení přeměňují data o síti, aplikacích, používání a zabezpečení na užitečné informace, díky nimž jsou sítě našich zákazníků chytřejší a jejich uživatelé bezpečnější.

Jsme jedním z mála Internetových poskytovatelů v ČR, která investovala do nákupu této vysoce sofistikované technologie od společnost Allot a tuto technologii poskytla bez rozdílu všem našim zákazníkům Eri Internetu, ať již využívají ADSL služby a nebo vysokorychlostní Internet, internetovou televizi a nebo mobilní služby. Vyladěný internet a technologie Allot je součástí každé naší služby.

V současné době máme v síti Eri nasazené celkem tři tyto technologie od společnosti ALLOT, pro řízení a optimalizaci Internetu ("Vyladěný internet") našich spokojených uživatelů.

Dynamická optimalizace provozuPoskytovatel Internetu objednat

Eri Internet, dostupné v celé ČR s DYNAMICKOU optimalizací Internetu (QoS)!


Jedním z největších nároků na operátory je udržení vysoké úrovně QoE, tj. poskytnutí zákazníkům dostatečné kapacity pro uspokojení poptávky po šířce pásma a to zejména při špičkovém zatížení připojení k Internetu. Držet neustále krok s požadavky klientů na zvyšující se objem a složitost datového provozu znamená i investice do Inteligentních technologií. Díky řešení od Izraelské společnosti Allot communicatinos náš klient automaticky využívá vyladěný internet - přidanou hodnotu takto poskytovaných služeb v rámci infrastruktury sítě Eri. Díky tomuto řešení můžeme vyhovět vysokým požadavkům našich klientů.

Co je šírka pásma?

Termín bandwith je pevně semknut s přenosovou rychlostí, protože čím větší bývá šířka přenosového pásma, tak tím se lépe vytvářejí příznivé startovní podmínky pro velkou přenosovou rychlost. Tato definice je dle teorie Shannona a Hartleyho.

Další důležitou otázkou, například pro hráče online her, ale nejen jich je: Co je to PING a ICMP - Internet Control Message Protocol.
Rychlá odezva PING a rychlá výměna dat je důležitá především pro hráče on-line her a také při videohovorech. Při videohovorech jsou totiž výpadky spojení nepříjemné (dochází k praskání, zpožďování), pro hráče her je pak zpoždění často fatální.

I zde řízení provozu ALLOT sehrává významnou úlohu, v garantování potřebné šířky a kvality připojení.Co je to P2P - peer-to-peer

Peer-to-peer - decentralizovaný komunikační model, ve kterém má každá strana stejné možnosti a každá strana může zahájit komunikační relaci. Na rozdíl od klient/server modelu, ve kterém klient zadá požadavek na službu a server splňuje požadavek, P2P síť umožňuje každému uzlu, aby fungoval jak pro klienta, tak i pro server.
Jedná se o označení typu počítačových sítí. Klienti v spolu v těchto sítích komunikují na přímo (jako rovný s rovným). Pojem P2P se vztahuje především na sítě, kde si protistrany vyměňují mezi sebou data (např. torrenty). Základní výhodou poté je, že oproti komunikaci přes server, který má konstantní kapacitu a s přibývajícími klienty tedy přenosová rychlost klesá, v P2P sítích dostupná přenosová kapacita s přibývajícími klienty roste.
Rychlost a efektivitu P2P sítí využívá také služba Instantní platba, která umožňuje dodavatelům jednoduše a velmi rychle (do 3 dnů) profinancovat své pohledávky za velkými odběrateli s využitím EDI komunikace a aukce soukromého kapitálu.⭐ Graf naměřených rychlostí internetu na DSL.CZ


-


Ověřte si jednoduše rychlost Internetu a dostupnost připojení k Internetu u Vás.

Vyladěný Internet = Optimalizace Internetu!

Zadáním adresy zjistíte přesnou rychlost internetu, dostupnou na Vaší adrese.

ADSL | VDSL | Internet na doma | Internet pro podnikatele  |  Optický internet |  LTE Mobilní Internet | 5G internet |


© 2022 Eri Internet - Český bezdrát s.r.o. - Poskytovatel Internetu a LiveTV

Web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Kontakt na obchodní oddělení pro Čechy, Moravu a Slezsko

Vyladěný Internet = Optimalizace Internetu!

| 03.12.2022 23:54:12 |