Ověřit dostupnost Internet Mobil Televize Telefon Koncové zařízení Reference Kontakty

 

Optimalizace rychlosti Internetu = ✅ vyladěný internet!


⭐ Výjimečná Rychlost Internetu Eri = ✅ Dynamická optimalizace provozu

 • Dynamická optimalizace provozu = vyladěný internet. Vyladěný internet je součástí každé služby Eri, pro každého a ZDARMA!


  Dynamická optimalizace provozu
  Dynamická optimalizace provozu  Poskytovatel Internetu objednat
  ✅ Eri Internet, dostupné v celé ČR s DYNAMICKOU (QoS) optimalizací provozu!


  Jedním z největších nároků na operátory je udržení vysoké úrovně QoE, tj. poskytnutí zákazníkům dostatečné kapacity pro uspokojení poptávky po šířce pásma a to zejména při špičkovém zatížení připojení k Internetu. Držet neustále krok s požadavky klientů na zvyšující se objem a složitost datového provozu znamená i investice do Inteligentních technologií. Díky řešení od Izraelské společnosti Allot communicatinos náš klient automaticky využívá vyladěný internet - přidanou hodnotu takto poskytovaných služeb v rámci infrastruktury sítě Eri. Díky tomuto řešení můžeme vyhovět vysokým požadavkům našich klientů.


 

  ⭐ Graf naměřených rychlostí internetu na DSL.CZ  -
 

✅ Jak správně změřit rychlost Internetu a připojení k Internetu?

Rychlost připojení doporučujeme měřit i na https://www.speedtest.net s tím, že před měřením prosím nezapomeňte vypnout veškeré programy a prohlížeče v počítači (případně i jiná připojená zařízení k modemu).
Dále:

 • počítač, na kterém je prováděno měření připojte přes UTP kabel k modemu (pokud máte připojeno přes wifi)
 • před měřením prosím nezapomeňte vypnout veškeré programy a případně další prohlížeče v počítači (youtube, stahování nebo zálohování dat), případně i jiná zařízení, která jsou připojena k modemu jak přes kabel, tak přes wifi
 • ideální měření rychlosti připojení je z Vašeho počítače, který má aktuální verzi všech ovladačů hardware a aktuální verzi webového prohlížeče

  Test rychlosti VŽDY změří pouze VOLNOU kapacitu připojení , proto je důležité výše uvedené opatření.

  Pozn.: hodnoty naměřené při měření rychlosti připojení přes wifi nejsou relevantní.

  U vyšších rychlostí připojení (nad 100 Mbps) je potřeba zkontrolovat:
 • nastavení síťové karty (na 1 Gb Full), aby nedošlo ke zkreslení výsledku měření
 • použití správného kabelu s koncovkou RJ45, kompatibilní s rychlostí připojení 1 Gbps - plně osazený kabel - tj. 8 drátů v koncovce.

  Technický popis měření rychlosti připojení k internetu:

  Internet je decentralizovaná síť, ve které jsou k dispozici miliony datových úložišť. Pokud budete mít doma superrychlou přípojku, vůbec to neznamená, že budete vždy stahovat vámi nakoupenou rychlostí. Rychlost odesílání nebo stahování dat je přesně tak vysoká, jak rychlý je nejpomalejší článek celé trasy měření, kterým data protékají. Nejčastěji je nejpomalejším článkem Wi-Fi připojení, nebo nějaký problém v počítači (např. nevhodná konfigurace programů, více instalovaných antivirů najednou apod.) nebo hardwarový problém (např. starší nevýkonný procesor, pomalá či vadná síťová karta apod.)


 •  

  Ověřte si jednoduše rychlost Internetu a dostupnost připojení k Internetu u Vás.

  Máme pro Vás 13 online služeb - Internet na doma!


  rychlost internetu a ověření dostupnosti internetu  Zadáním adresy zjistíte přesnou rychlost internetu, dostupnou na Vaší adrese.

   

  Nabízené rychlosti Internetu ve Vaší lokalitě - Internet na doma!


  Internet, televize, telefon a mobil!  Internet na doma 9 mbps dsl Internet na doma 20 mbps dsl Internet na doma 35 mbps dsl Internet na doma 56 mbps dsl Internet na doma 100 mbps dsl Internet na doma 100 mbps dsl Internet na doma 165 mbps dsl
  Ověřit dostupnost a rychlost připojení Internetu na adrese Internet na doma 250 mbps dsl Internet na doma 500 mbps dsl Internet na doma 1000 mbps dsl Internet na doma 250 mbps optika Internet na doma 500 mbps optika Internet na doma 1000 mbps optika


   ✅ Eri Online Internet využívají zákazníci v 845 obcích a městech v ČR

   Pokud hledáte nomezený online internet na doma a nebo připojení k Internetu pro podnikatele či společnost, nechte si poradit od odborníků, kteří mají v této oblasti přehled a více jak 20 letou zkušenost. S Eri Internetem získáte stabilní rychlost připojení a jistotu, že platíte za připojení, které opravdu funguje !!! Přidejte se a staňte se i Vy, spokojeným zákazníkem české firmy s tradicí.

   Seznam měst, kde všude ve vašem Kraji již máme zákazníky.

   ✅ Eri Internet

   Eri Internet působí na Telekomunikačním trhu již 20 úspěšných let. Za toto období připojil k Internetu a hlasovým Službám EriVoIP telefon v celé ČR, desítky tisíc spokojených uživatelů. Hlavní činností Eri Internetu, je již od roku 2002 v rámci celé ČR, poskytování pevného a bezdrátového připojení k Internetu, prostřednictvím datové sítě Eri / CETIN, včetně poskytování veřejně dostupných telefonních Služeb EriVoIP telefon (neomezené volání z pevné telefonní linky za 199,- Kč) s garantovanými bezpečnostními a technickými parametry - SLA, CIR a CBR.

   Eri Internet je vhodný pro:      
  • ✅ Internet na doma

  •  
  • ✅ Internet pro podnikatele

  •  
  • ✅ Internet i pro velkou firmu


  • ✅ Rychlost Internetu

   Postaráme se, aby Vaše rychlost internetu, byla vždy maximální a v maximální kvalitě.

   ✅ Služby EriVoIP

   Hlasové Služby EriVoIP telefon plně nahrazují volání z pevných analogových HTS i digitálních tel. linek typu ISDN 2A, ISDN D nebo ISDN 30. Zákazníkovi jsou zachována všechna stávající pevná telefonní čísla, bez nutnosti hradit měsíční paušální poplatky, za klasické pevné analogové nebo ISDN tel. linky. Součástí zřízení Služeb EriVoIP telefon může být i připojení ke stávající pobočkové tel. ústředně zákazníka (analogové i digitální ISDN) případně dodání.

   ✅ Služby EriMobile

   Dále poskytuje Služby EriMobile volání a data (4g LTE) v síti Vodafone, jako virtuální operátor.

   ✅ Službu EriTV Live

   A v neposlední řadě Službu EriTV Live - příjem i připojení "chytré" televize pro domácnosti i firmy. Služba je vhodná pro zákazníky, vyžadující kvalitní a přitom cenově dostupnou náhradu, za pozemní nebo satelitní příjem televize s využitím připojení k online Internetu, od Eri a nebo vlastního připojení.          
          


  © 2022 Eri Internet - Český bezdrát s.r.o. | 18.08.2022 13:09:14