Akce: Modem ZTE za 699,-Kč. Lze objednat do 29.2.2024. Více info ZDE.

Poskytovatel Internet na doma i pro podnikatele.

Ať už potřebujete konkrétní řešení nebo hledáte připojení dle svých specifických potřeb, jsme zde, abychom vám pomohli. Poskytujeme rychlé a spolehlivé připojení, které je ideální pro domácnosti, rodinné domy, byty, firmy, státní správu i pro školní instituce.

Ověřte si rychlost Internetu od Eri Ověřte si rychlost Internetu od Eri Ověřte si rychlost Internetu od Eri Ověřte si rychlost Internetu od Eri

Ať už jste zastáncem pevného připojení, nebo Vás nadchne bezdrátové připojení, jsme připraveni zřídit a poskytovat to nejlepší řešení připojení právě pro vás!.

Náš tým IT odborníků s více jak 21 lety zkušeností v oboru je našim zákazníkům k dispozici od 8.00 do 20.00 v prac. den a v od 8.00 do 16.00 o víkendech. Řešíme požadavky našich zákazníků rychle a na nejvyšší úrovni.


Nezmeškejte naši Akční nabídku!

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1000 městech a obcích v České republice a využijte akční nabídky.

U Eri Internet získáte IPv4 ZDARMA a EriTV Live na dva měsíce zdarma se všemi 133 TV programy.

Eri - chytrá síť s IQ. Vždy rychlá, vždy stabilní !

Poskytovatel Internet na doma i pro podnikatele.Poskytovatel Internetu v ČR!

Český bezdrát - Eri Internet je poskytovatel pevného Internetu a poskytovatel Mobilního bezdrátového Internetu (LTE, 5G) a LiveTV ve Vaší Obci / Městě.

Jako renomovaní zástupci v oblasti internetových služeb v České republice, Eri Internet se pyšní specializací na poskytování jak pevných, tak mobilních bezdrátových připojení (LTE, 5G), včetně LiveTV. Pro nás je důležité pokrývat široké spektrum měst a obcí, protože věříme, že každý, bez ohledu na místo bydliště, si zaslouží přístup k stabilnímu a spolehlivému internetu.

Naše služby jsme navrhli tak, aby vyhovovaly potřebám nejrůznějších uživatelů - od těch, kteří aktivně využívají internet, až po ty, které neomezují datové limity. Ať už hledáte řešení pro svůj domov nebo velký podnik, jsme připraveni vám nabídnout ideální službu s garancí neomezených dat.

S Eri Internetem jste jen jeden krok od toho, abyste mohli vychutnávat rychlé a stabilní připojení, a to bez ohledu na počasí nebo vaši polohu. Jako důvěryhodný poskytovatel DSL internetu v ČR vám nabízíme rychlost a stabilitu, které očekáváte. S naším WiFi modemem můžete snadno a bez problémů připojit všechna svá zařízení bezdrátově.

Pokud hledáte neomezený, vysokorychlostní internet pro domácnost, firmu či společnost, jsme zde pro vás. Díky více než 20 letům zkušeností v oboru můžeme nabídnout stabilní připojení a jistotu, že dostanete přesně to, za co platíte. Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům a zažijte kvalitu služeb, kterou poskytuje česká společnost s dlouhou tradicí.

Eri Internet patří mezi ověřené poskytovatele DSL Internetu v ČR a je ideálním řešením pro každou domácnost, podikatele či společnost. Čerpání dat je u nás neomezené, navíc získáte Internet s vysokou rychlostí a stabilitou. Chytrá zařízení připojíte k Internetu bezdrátově díky WiFi modemu.

Pokud hledáte neomezený, vysokorychlostní Internet na doma a nebo připojení k Internetu pro podnikatele či společnost, nechte se připojit k Internetu od odborníků, kteří mají v této oblasti přehled a více jak 20-ti leté zkušenosti. S Eri Internetem získáte stabilní rychlost připojení a jistotu, že platíte za připojení, které opravdu funguje! Přidejte se a staňte se i Vy, spokojeným zákazníkem české firmy s tradicí.


Obchodní oddělení tel.: 220990007 v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.


Eri-Internet, poskytovatel Internetu v ČR. S námi budete stále on-line!
Jak zjistím dostupnou službu na mé adrese?


Ano, rychlost připojení bude záviset na konkrétní adrese, na kterou bude internetové připojení poskytováno. Konkrétní podmínky, jako je například vzdálenost od vysílací stanice, typ a stav sítě v dané oblasti nebo počet uživatelů připojených na stejné síti, mohou ovlivnit rychlost připojení. Společnost Český bezdrát proto doporučuje zákazníkům, aby se před zakoupením služby obrátili na jejich zákaznickou podporu, která bude schopna poskytnout nejpřesnější informace o dostupnosti a rychlosti internetového připojení na základě konkrétní adresy a nebo:

je to velmi jednoduché, stačí zadat adresu požadovaného místa připojení na testu dostupnosti, který je k dispozici zde. Výsledek testu Vám ukáže max. dostupnou rychlost připojení, tj. můžete objednat tuto max. rychlost a nebo jakoukoliv nižší rychlost připojení – dle Vaší volby. Pokud máte novostavbu a zatím nemáte přidělené číslo popisné, stačí zaslat číslo parcely pozemku a Obec a prověříme dostupnost individuálně. Požadavek na prověření zašlete na email: obchod@eri.cz . V případě, že ve vaší lokalitě není dostupné pevné připojení, tak našetříme pro Vás dostupnost bezdrátového připojení v licencovaném (nezarušeném) pásmu 3,7 GHz. Požadavek na prověření zašlete přes tento formulář.

Více info o službách na tel. čísle 220990007 v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.

U Eri získáte vlastní statickou IPv4 adresu Zdarma

Připojte se k Eri Internetu, chytré síti s IQ, a získejte v rámci exkluzivní akce vlastní veřejnou statickou IPv4 adresu zdarma. Tato nabídka je perfektní pro ty, kteří vyžadují rychlou odezvu při on-line hrách (ping), vzdálenou správu zařízení jako jsou webové kamery, počítačové systémy, nebo pro ty, kteří chtějí efektivně pracovat z domova.

Vyberte si Eri pro spolehlivé a rychlé internetové připojení, které přináší skutečnou přidanou hodnotu a úsporu, která se počítá. Nechte svůj internet pracovat pro vás s maximální efektivitou a bez zbytečných výdajů. Naše akce je časově omezena, tak neváhejte a připojte se k nám, abyste si zajistili výhody, které nabízíme.

Pevný Internet

Internet

Internetová televize

LiveTV

Mobilní a datové Tarify

Mobilní Tarify

Bezdrátový 5G Internet

Bezdrátový Internet

Reference dostupnosti podle krajů a obcí!

Reference

Kontakt obchodní oddělení

Kontakt


Hledáte další informace?

Poskytovatel Internetu | Rychlý pevný a bezdrátový Internet pro Vaši Obec či Město | Eri-Internet.cz | Zpět na úvodní stránku