Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!

Stabilní připojení k Eri Internetu využívají zákazníci ve více než 1700 obcích a městech v České republice!

Podívejte se na naše pozitivní recenze na Google! Jako důvěryhodný poskytovatel připojení v ČR jsme tu pro vás, abychom vám zaručili stálý přístup k internetu. S námi zůstanete neustále online!


cr
Rychlá a spolehlivá konektivita

Naši zákazníci to vědí nejlépe

Internetová síť

VDSL 250 Mbit/s používáme od 08/2019. Nemám absolutně co vytknout. Zřízení bylo tenkrát na profi úrovni, komunikace s Jiří Galia - obchodní referent byla skvělá a s Ing. Petrem Benýškem to samé. Jsem rád, že využíváme služby této české firmy, váží si svých zákazníků. Nyní, když jsem zřizoval soukromou internetovou přípojku, ani mě nenapadlo oslovovat někoho jiného. Děkuji.

Vladimír Jenčovský, Ústí nad Orlicí

Recenze na: ⭐⭐⭐⭐⭐
Nemám absolutně co vytknout...

Po cca. měsíci u Eri (metalika CETIN 55/10Mbit) musím říct, že vše funguje na jedničku. Jednání velmi profesionální a otevřené, je vidět, že jde o odborníky a nadšence v jednom :-) Nikdy bych nečekal, že připojení u nás může být stabilní a rychlé a že poskytovatel internetu může se zákazníkem jednat slušně (po zkušenostech od O2 a podobných :D). Jediná škoda, že se nakonec nepodařilo zřídit bonding, ale je fér zmínit, že se jedná nedostatek na straně CETINu a pánové z Eri se o zřízení snažili

Eduard Dlabal, Lázně Bohdaneč

Recenze na: ⭐⭐⭐⭐⭐
Jasné a férové jednání ...
žena se usmívá notebook
Internetová síť

Chtěl bych tuto firmu pochválit. Mám je rád, protože v době, když jsem je poznal, byla to firma malá a začínající a byla Česká. Každý má právo na svou šanci. A oni obstáli a přežili všechny finanční otřesy tohoto státu. Když se mi v roce 2001 narodili děti, tak jsem, kdysi ještě v Praze Stodůlkách začal používat jejich internet. Scházela nějaká karta v ústředně žádný problém. Něco nepředstavitelného pro řešení od Telecomu. To byla dá se říci, doba kamenná, kdy tato malinká firmička vstoupila na trh, kde dominoval Telecom a nechtěl další konkurenci. Neměli to vůbec lehké, ale fascinující na nich bylo, že to byli ryzí fandové. Skoro to provozovali, jako někdo chodí na ryby, tak tito dva se dali na služby pro chtivé informací. Co bylo na této firmě skvělé, tak když jsem měl problém, tak jsem se dovolal na technickou podporu, která „seděla“ na drátech, tedy někdo, kdo dokázal obratem vyřešit můj problém. V roce 2010 jsem se odstěhoval do Krkonoš a začala má anabáze shánění nějakého kvalitního internetového spojení. Vždy to mělo nějaké nedostatky nebo omezení. Byl to, až do roku 2023 pokus omyl. Vždy se nadchnete a pak vás to přejde. Tedy zavzpomínal jsem a zkusil je opět v této problematické a technicky zaostalé krajině. A co mě na nich neobyčejně a mile překvapilo, tak to bylo, jako bych je nikdy neopustil. Ten jejich technický standart v pomoci klientovy se vůbec nezměnil. Žádný za…ý automat. V době, kdy kooperát deprimuje, koho vidí, tak představa, že se dovoláte na technickou podporu k někomu, kdo má chuť a dovednosti, vyřešit váš problém a na více osobně v reálném čase je fascinující. Technická kvalita jejich spojení je opět výtečná, až nadstandartní. Oni jsou jedni z posledních titánů internetu v ČR v podobě firmy, která žije, má historii a existuje po dlouhá léta. Udělal jsem dobré rozhodnutí. Jenom škoda, že mi to, tak dlouho trvalo, něž jsem se jim vrátil. Takže Eri omlouvám se. Už jsem zase doma u vás v klidu a bezpečí.

Michal Seidl, Rokytnice nad Jizerou.

Recenze na: ⭐⭐⭐⭐⭐
Mám je rád ...

Služby od Českého bezdrátu využívám už velmi dlouho. Pan Benýšek s panem Pánkem byli vždy ochotni a hlavně schopni upravit nastavení služeb přesně podle mých potřeb. Za celou dobu užívání, cca 15 let, jsem nezaznamenal žádný extrémní výpadek nebo jakoukoliv jinou chybu. Český bezdrát mohu jen doporučit. Respektuje specifika českého trhu, přichází s inovacemi včas a ve velmi dobrém poměru cena/výkon. Mám jen jedinou výtku - nevěděl jsem o nich dříve, bylo by to zajisté víc jak 15 let :-)

Rastislav Horvath, Praha

Recenze na: ⭐⭐⭐⭐⭐
Nastavení služeb přesně dle mých potřeb ...
žena se usmívá notebook
Internetová síť

Připojení od Českého bezdrátu alias Eri používám již nějakou dobu (více než rok) a tak si myslím že mohu s klidným svědomím hodnotit. Přístup k zákazníkovi se kterým jsem se setkal vůči své osobě byl vždy příkladný. S vyřizováním svých požadavků jsem neměl ze strany p. Benýška ani jeho kolegů nejmenší problém. Technicky využívám připojení přes optiku, ale v několika dalších lokalitách i přes VDSL šikovně schované za Terminátorem a tudíž zvyšující rychlost sdružením dvou klasických VDSL linek. Jeho nasazením se povedlo zlikvidovat nepříjemnosti v chování některých routerů, které ovlivňovaly stabilitu připojení přes VPN. Optické připojení je stabilní a propustnost plně vyhovující. Pokud se využívá vyšší rychlost (v mém případě 1000/500) je nutné použít router, který si s takovým datovým tokem poradí. Počet session v NATu a jejich obsluha v routeru je také občas zdrojem nepříjemných překvapení. Ale i taky dovedou pracovníci podpory rozumně poradit.

Petr „Pershing“ Smejkal , Praha Prosek

Recenze na: ⭐⭐⭐⭐⭐
Přístup k zákazníkovi příkladný ...

Kvalitní připojení bez výpadků a kolísání rychlosti, zákaznická podpora řeší obratem (xDSL, Cetin infrastruktura)

Vít Řezáč, Praha Modřany

Recenze na: ⭐⭐⭐⭐⭐
Kvalitní připojení bez výpadků ...
žena se usmívá notebook
Internetová síť

Pouzivam jejich dsl uz 3 roky bez problemu. Zadna smlouva za rozumne penize. Max spokojeny.

Adam Duda, Ostrava

Recenze na: ⭐⭐⭐⭐⭐
Max. spokojený ...

(Přeloženo Googlem) za mě super, připojení vždy stabilní, cena fajn. Už jsem se dvakrát stěhoval co to mám a vždy se zastavil technik a zadarmo to zpojezdnil na nové adrese. Dohoda po telefonu, odpověď na email vždy rychle. Žádné přiblble čekací melodie a přehazování si mě z jedné linky na druhou (viz korporaty a jejich zákaznická podpora).

Viktor Koren, Praha 2

Recenze na: ⭐⭐⭐⭐⭐
Za mě super, vždy stabilní, cena fajn ...
žena se usmívá notebook
Internetová síť

Mám druhým rokem (x-dsl). stabilní, bez výpadků, rychlost skoro pořád na maximu. jasně, dráty jsou dané cetinem, tam je jedno kdo si je pronajme, ale potřebnou konektivitu zkrátka mají. ohledně jednání/komunikace nemohu hodnotit, protože nebyl důvod s nimi cokoliv řešit. Ale ohledně dotazů a technického supportu při spuštění služby byli bezproblémoví a rychlí.

Býk Býkovič

Recenze na: ⭐⭐⭐⭐⭐
Stabilní, bez výpadků ...

Jsme nad očekávání s připojením, rychlostí, servisem a poradenstvím velmi spokojeni. Předešlé optické připojení zdaleka nedosahovalo takové rychlosti a stability. Máme DSL, můžeme vřele doporučit. Velmi osobní přístup české firmy. Děkujeme.

Martina Admiralina, Ostrava

Recenze na: ⭐⭐⭐⭐⭐
Jsme nad očekávání s připojením ...
žena se usmívá notebook
Internetová síť

Mé internetové připojení (DSL) od této firmy je rychlé a stabilní, oceňuji komunikaci pana Benýška (odezvy v řádu malých jednotek hodit, popř. telefon), jasné a věcné reakce i vysvětlení (např. k úpravám cen) a návrhy technických možností "na míru". Ano, seženete levnější poskytovatele, ale zpravidla typu "na 3 nebo 6 měsíců a pak dvojnásobek", nebo vám do služby ihned jako podmínku zkouší zabalit další návazné služby, které nepotřebujete a ve výsledku připojení prodraží. Většina poskytovatelů je (alespoň v mém případě ) dražší. Pan Benýšek se mnou komunikuje věcně, přímočaře a z mého pohledu férově, poskytuje kvalitní službu za rozumné peníze a neposílá nevyžádané nabídky. Firmu Český bezdrát jakožto poskytovatele internetového připojení doporučuji!

Tomáš Rippl, Svitavy

Recenze na: ⭐⭐⭐⭐⭐
Jasné a férové jednání ...


   Český bezdrát s.r.o.

Dlouholetý poskytovatel internetu pro EuroOil

Využijte našeho WiFi Free, Eri Internetu při tankování u EuroOil. Od roku 2016 nabízíme spolehlivé připojení pro všechny cestovatele na více než 200+ čerpacích stanicích po celé ČR. Přijďte, poseděte a vyřiďte své záležitosti a skvělé kafe. Otestujte naše služby již dnes!
wifi free

Eri Internet - váš spolehlivý společník na cestách

WiFi Free Eri Internet při tankování u EuroOil | Rychlé a spolehlivé připojení, tady nás najdete!
Kontaktujte nás kdykoli na telefonním čísle 220-990-005 a prodiskutujte nové nabídky služeb šité na míru vašemu domovu.

Nejlepší služby Eri

Vyberte si Eri pro bleskově rychlý internet z optických vláken s širokou regionální dostupností, spolehlivou konektivitou a oceňovanou zákaznickou podporou.

Vysoká rychlost

Získejte rychlost stahování až 2 Gb/s a odesílání až 1 Gb/s pro rychlé streamování, hraní her a další.

Spolehlivý servis

Naše pokročilá VDSL nebo optická síť poskytuje konzistentní a nepřerušované připojení, na které se můžete spolehnout.

Regionální dostupnost

Nabízíme VDSL nebo optické připojení k Internetu domácnostem a firmám v mnoha městech a obcích v regionu.

DSL.CZ

Graf naměřených rychlostí Internetu!

Graf naměřených rychlostí internetu na DSL.CZ


Eri Internet využívají zákazníci

S řad firem a státní správy!

Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno SVOJTKA&Co. NAKLADATELSTVÍ
 
XEROX polypress
Ministrerstvo Vnitra ČESKÉ REPUBLIKY ČEPRO a.s.
Český statistický úřad ČSAD Karlovy Vary

Hledáte další informace?

Recenze | Eri | Zpět na úvodní stránku