Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!

Bleskurychlý internet pro hraní her, streamování a další s optimalizací Eri IQ.

Eri Internet je uznávaný svou vysokou kvalitou a rychlostí, což zajišťuje dynamická optimalizace internetu. To znamená, že Eri Internet je neustále vyladěný pro co nejlepší výkon. Užijte si Eri Internet při hraní her, sledování internetové televize LiveTV a dalších službách. Vyladěný Eri Internet je součástí všech služeb Eri pro každého!


Eri - chytrá síť s IQ. Vždy rychlá, vždy stabilní !


Výjimečná kvalita a rychlost Eri Internetu = Dynamická Optimalizace Internetu = Vyladěný Internet. Užijte si mimořádný pocit a komfort našeho Internetu při hraní her, sledování LiveTV - internetové televize a dalších služeb. Vyladěný Internet je součástí každé služby Eri, pro každého! Představte si internet jako obrovskou, složitou křižovatku. Vaše data potřebují projít touto křižovatkou, aby se dostala na další cestu a pokračovala k cíli, například hernímu serveru, co nejrychleji a bez ztrát. Tuto křižovatku je třeba inteligentně řídit a umožnit různým datům projít křižovatkou podle jejich důležitosti. A právě o to se stará technologie ALLOT.
happy family
High speed

Neustále optimalizováno


Allot pomáhá významným internetovým poskytovatelům a firmám z celého světa vylepšovat služby pro jejich zákazníky. Toto řešení mění data o síti, aplikacích a zabezpečení na užitečné informace, které napomáhají k chytřejším a bezpečnějším sítím.

Eri Internet je jedním z mála internetových poskytovatelů v ČR, kteří investovali do této pokročilé technologie od společnosti Allot. Tuto technologii nabízíme všem našim zákazníkům využívající připojení od Eri, bez ohledu na to, jakou rychlost a typ připojení využívají. Vylepšený internet a technologie Allot je součástí všech Služeb sítě Eri.

V současnosti máme v síti Eri nasazené tři technologie od společnosti Allot, které umožňují lepší řízení a optimalizaci internetu pro naše zákazníky.

V roce 2022 jsme spustili novou službu 5G - Bezdrátový 5G Internet v licencovaném pásmu 3,7 GHz, kde je nainstalován Allot AC3K pro zlepšení této služby.

Zajímavý článek na toto téma najdete v našem Eri-blogu:  Jak funguje technologie Allot a její vliv na šířku pásma: Eri Internet s IQ optimalizací pro Vás!

internet speed
Eri Internet optimalizuje tok dat
Eri Internet využívá technologii Allot ke správě datových paketů jako složitého průsečíku a jejich rychlému směrování na cílové servery na základě priority, aby bylo zajištěno rychlé a spolehlivé připojení.
data flowLEPŠÍ PŘIPOJENÍ, LEPŠÍ ŽIVOT

Blesková rychlost pro nepřerušovaný online zážitek

Naše pokročilá síť poskytuje bezkonkurenční rychlost a spolehlivost, která vám umožní hrát, streamovat a surfovat bez zpoždění, ukládání do vyrovnávací paměti nebo prostojů.

Hledáte další informace?

Vyladěný Eri Internet s IQ optimalizací: Rychlý a Vysoce Kvalitní Internet pro náročné uživatele! | Hraní her a sledování LiveTV bez ztrát | Zpět na úvodní stránku