Vyladěný Internet s IQ optimalizací | Eri Internet | Zpět na úvodní stránku

Eri - Váš Internet s IQ!

Internet s IQ optimalizací! Pevná IPv4 ZDARMA
Dvojnásobná rychlost napořád Převod bez výpadku
Terminátor u všech rychlostí Zřízení do 3. prac. dnů
Český bezdrát s.r.o. - Kontakt     

Výjimečná Rychlost Eri Internetu

Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.

Výjimečná kvalita a rychlost Eri Internetu = Dynamická Optimalizace Internetu = Vyladěný Internet. Užijte si mimořádný pocit a komfort našeho Internetu při haraní her, sledování LiveTV - internetové televize a dalších služeb. Vyladěný Internet je součástí každé služby Eri, pro každého a ZDARMA!

Dynamická optimalizace provozuDynamická optimalizace provozu

Vyladěný Internet od Eri!

Společnost Allot je předním poskytovatelem inovativních řešení síťové inteligence a zabezpečení, která umožňují poskytovatelům Internetu a podnikům po celém světě zvyšovat hodnotu, kterou přinášejí svým zákazníkům. S více než 20 lety prokázaného úspěchu naše řešení přeměňují data o síti, aplikacích, používání a zabezpečení na užitečné informace, díky nimž jsou sítě našich zákazníků chytřejší a jejich uživatelé bezpečnější.

Jsme jedním z mála Internetových poskytovatelů v ČR, která investovala do nákupu této vysoce sofistikované technologie od společnost Allot a tuto technologii poskytla bez rozdílu všem našim zákazníkům Eri Internetu, ať již využívají VDSL služby a nebo vysokorychlostní Eri Internet, internetovou televizi a nebo mobilní služby. Vyladěný internet a technologie Allot je součástí každé naší služby.

V současné době máme v síti Eri nasazené celkem tři tyto technologie od společnosti ALLOT, pro řízení a optimalizaci Internetu ("Vyladěný Internet") našich spokojených uživatelů.

V roce 2022 jsme spustili novou službu 5G - Bezdrátový 5G Internet v licencovaném pásmu 3,7 GHz, kde je instalovám Allot AC3K pro zkvalitnění této služby.
Eri Internet, dostupné v celé ČR s DYNAMICKOU optimalizací Internetu (QoS)!


Jedním z největších nároků na operátory je udržení vysoké úrovně QoE, tj. poskytnutí zákazníkům dostatečné kapacity pro uspokojení poptávky po šířce pásma a to zejména při špičkovém zatížení připojení k Internetu. Držet neustále krok s požadavky klientů na zvyšující se objem a složitost datového provozu znamená i investice do Inteligentních technologií. Díky řešení od Izraelské společnosti Allot communicatinos náš klient automaticky využívá vyladěný internet - přidanou hodnotu takto poskytovaných služeb v rámci infrastruktury sítě Eri. Díky tomuto řešení můžeme vyhovět vysokým požadavkům našich klientů.
Nabídka připojení pevného Eri Internetu

Internet na doma 9 mbps dsl Internet na doma 20 mbps dsl Internet na doma 35 mbps dsl Internet na doma 56 mbps dsl Internet na doma 100 mbps dsl
Internet na doma 100 mbps dsl Internet na doma 165 mbps dsl Internet na doma 250 mbps optika Internet na doma 500 mbps optika Internet na doma 1000 mbps optika

Výhody pevného Internetu od Eri

Zřízení připojení zdarma
Rychlost připojení od 9 Mb/s do 2Gb/s
Dvojnásobná rychlost Internetu - napořád (u rychlostí od 35Mb/s do 1Gb/s)
Pevná veřejná IPv.4 adresa v AKCI Leden 2023 ZDARMA
Možnost fixace ceny na 12 nebo 24 měsíců
Při roční frekvenci plateb získáváte pravidelnou slevu 5 %

Nabídka připojení 5G - bezdrátový Internet


Internet na doma 9 mbps dsl   Internet na doma 20 mbps dsl   Internet na doma 35 mbps dsl   Internet na doma 56 mbps dsl

Výhody pevného Internetu od Eri

Rychlost připojení od 10 do 100 Mbps
Možnost fixace ceny na 12 nebo 24 měsíců
Při roční frekvenci plateb získáváte pravidelnou slevu 5 %

Co je šírka pásma?

Termín bandwith je pevně semknut s přenosovou rychlostí, protože čím větší bývá šířka přenosového pásma, tak tím se lépe vytvářejí příznivé startovní podmínky pro velkou přenosovou rychlost. Tato definice je dle teorie Shannona a Hartleyho.

Další důležitou otázkou, například pro hráče online her, ale nejen jich je: Co je to PING a ICMP - Internet Control Message Protocol.
Rychlá odezva PING a rychlá výměna dat je důležitá především pro hráče on-line her a také při videohovorech. Při videohovorech jsou totiž výpadky spojení nepříjemné (dochází k praskání, zpožďování), pro hráče her je pak zpoždění často fatální.

I zde řízení provozu ALLOT sehrává významnou úlohu, v garantování potřebné šířky a kvality připojení.
DSL.CZ graf naměřených rychlostí Internetu!


Graf naměřených rychlostí internetu na DSL.CZVyladěný Internet s IQ optimalizací!
Vyladěný Internet je součástí každé služby Eri, pro každého a ZDARMA

© 2023 Eri Internet - Český bezdrát s.r.o. - Poskytovatel Internetu
Kontakt na obchodní oddělení pro Čechy, Moravu a Slezsko
Web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.
| 21.03.2023 09:10:42 |