Eri, síť s IQ. Vždy rychlá, vždy stabilní!

Dynamická optimalizace provozu

Eri Internet s IQ optimalizací pro Vás!

Eri Internet je známý svou vysokou kvalitou a rychlostí, což zajišťuje dynamická optimalizace internetu. To znamená, že Eri Internet je neustále vyladěný pro co nejlepší výkon. Užijte si Eri Internet při hraní her, sledování internetové televize LiveTV a dalších službách. Vyladěný Eri Internet je součástí všech služeb Eri pro každého!


Eri Internet je výjimečně rychlý


Výjimečná kvalita a rychlost Eri Internetu = Dynamická Optimalizace Internetu = Vyladěný Internet.


Užijte si mimořádný pocit a komfort našeho Internetu při hraní her, sledování LiveTV - internetové televize a dalších služeb. Vyladěný Internet je součástí každé služby Eri, pro každého!


Představte si internet jako obrovskou, složitou křižovatku. Vaše data potřebují projít touto křižovatkou, aby se dostala na další cestu a pokračovala k cíli, například hernímu serveru, co nejrychleji a bez ztrát. Tuto křižovatku je třeba inteligentně řídit a umožnit různým datům projít křižovatkou podle jejich důležitosti. A právě o to se stará technologie ALLOT.


Máme pro vás vylepšený internet od Eri!Allot pomáhá významným internetovým poskytovatelům a firmám z celého světa vylepšovat služby pro jejich zákazníky. Toto řešení mění data o síti, aplikacích a zabezpečení na užitečné informace, které napomáhají k chytřejším a bezpečnějším sítím.

Eri Internet je jedním z mála internetových poskytovatelů v ČR, kteří investovali do této pokročilé technologie od společnosti Allot. Tuto technologii nabízíme všem našim zákazníkům využívající připojení od Eri, bez ohledu na to, jakou rychlost a typ připojení využívají. Vylepšený internet a technologie Allot je součástí všech Služeb sítě Eri.

V současnosti máme v síti Eri nasazené tři technologie od společnosti Allot, které umožňují lepší řízení a optimalizaci internetu pro naše zákazníky.

V roce 2022 jsme spustili novou službu 5G - Bezdrátový 5G Internet v licencovaném pásmu 3,7 GHz, kde je nainstalován Allot AC3K pro zlepšení této služby.Zajímavý článek na toto téma najdete v našem Eri-blogu:  Jak funguje technologie Allot a její vliv na šířku pásma: Eri Internet s IQ optimalizací pro Vás!

Dynamická optimalizace provozuEri Internet, dostupné v celé ČR s DYNAMICKOU optimalizací Internetu (QoS)!


Jedním z největších nároků na operátory je udržení vysoké úrovně QoE, tj. poskytnutí zákazníkům dostatečné kapacity pro uspokojení poptávky po šířce pásma a to zejména při špičkovém zatížení připojení k Internetu. Držet neustále krok s požadavky klientů na zvyšující se objem a složitost datového provozu znamená i investice do Inteligentních technologií. Díky řešení od Izraelské společnosti Allot communicatinos náš klient automaticky využívá vyladěný internet - přidanou hodnotu takto poskytovaných služeb v rámci infrastruktury sítě Eri. Díky tomuto řešení můžeme vyhovět vysokým požadavkům našich klientů.
Co je šírka pásma?

Termín bandwith je pevně semknut s přenosovou rychlostí, protože čím větší bývá šířka přenosového pásma, tak tím se lépe vytvářejí příznivé startovní podmínky pro velkou přenosovou rychlost. Tato definice je dle teorie Shannona a Hartleyho.

Další důležitou otázkou, například pro hráče online her, ale nejen jich je: Co je to PING a ICMP - Internet Control Message Protocol.
Rychlá odezva PING a rychlá výměna dat je důležitá především pro hráče on-line her a také při videohovorech. Při videohovorech jsou totiž výpadky spojení nepříjemné (dochází k praskání, zpožďování), pro hráče her je pak zpoždění často fatální.

I zde řízení provozu ALLOT sehrává významnou úlohu, v garantování potřebné šířky a kvality připojení.
Hledáte další informace?

Vyladěný Eri Internet s IQ optimalizací: Rychlý a Vysoce Kvalitní Internet pro náročné uživatele! | Hraní her a sledování LiveTV bez ztrát | Zpět na úvodní stránku