Akce: Modem ZTE za 699,-Kč. Lze objednat do 29.2.2024. Více info ZDE.

Dynamická optimalizace provozu

Eri Internet s IQ optimalizací pro Vás!

Eri Internet je uznávaný svou vysokou kvalitou a rychlostí, což zajišťuje dynamická optimalizace internetu. To znamená, že Eri Internet je neustále vyladěný pro co nejlepší výkon. Užijte si Eri Internet při hraní her, sledování internetové televize LiveTV a dalších službách. Vyladěný Eri Internet je součástí všech služeb Eri pro každého!


Eri - chytrá síť s IQ. Vždy rychlá, vždy stabilní !


Výjimečná kvalita a rychlost Eri Internetu = Dynamická Optimalizace Internetu = Vyladěný Internet.


Užijte si mimořádný pocit a komfort našeho Internetu při hraní her, sledování LiveTV - internetové televize a dalších služeb. Vyladěný Internet je součástí každé služby Eri, pro každého!


Představte si internet jako obrovskou, složitou křižovatku. Vaše data potřebují projít touto křižovatkou, aby se dostala na další cestu a pokračovala k cíli, například hernímu serveru, co nejrychleji a bez ztrát. Tuto křižovatku je třeba inteligentně řídit a umožnit různým datům projít křižovatkou podle jejich důležitosti. A právě o to se stará technologie ALLOT.


Máme pro vás vylepšený internet od Eri!Allot pomáhá významným internetovým poskytovatelům a firmám z celého světa vylepšovat služby pro jejich zákazníky. Toto řešení mění data o síti, aplikacích a zabezpečení na užitečné informace, které napomáhají k chytřejším a bezpečnějším sítím.

Eri Internet je jedním z mála internetových poskytovatelů v ČR, kteří investovali do této pokročilé technologie od společnosti Allot. Tuto technologii nabízíme všem našim zákazníkům využívající připojení od Eri, bez ohledu na to, jakou rychlost a typ připojení využívají. Vylepšený internet a technologie Allot je součástí všech Služeb sítě Eri.

V současnosti máme v síti Eri nasazené tři technologie od společnosti Allot, které umožňují lepší řízení a optimalizaci internetu pro naše zákazníky.

V roce 2022 jsme spustili novou službu 5G - Bezdrátový 5G Internet v licencovaném pásmu 3,7 GHz, kde je nainstalován Allot AC3K pro zlepšení této služby.Zajímavý článek na toto téma najdete v našem Eri-blogu:  Jak funguje technologie Allot a její vliv na šířku pásma: Eri Internet s IQ optimalizací pro Vás!

Dynamická optimalizace provozuCo je šírka pásma?

Termín bandwith je pevně semknut s přenosovou rychlostí, protože čím větší bývá šířka přenosového pásma, tak tím se lépe vytvářejí příznivé startovní podmínky pro velkou přenosovou rychlost. Tato definice je dle teorie Shannona a Hartleyho.

Další důležitou otázkou, například pro hráče online her, ale nejen jich je: Co je to PING a ICMP - Internet Control Message Protocol.
Rychlá odezva PING a rychlá výměna dat je důležitá především pro hráče on-line her a také při videohovorech. Při videohovorech jsou totiž výpadky spojení nepříjemné (dochází k praskání, zpožďování), pro hráče her je pak zpoždění často fatální.

I zde řízení provozu ALLOT sehrává významnou úlohu, v garantování potřebné šířky a kvality připojení.


Pevný Internet

Internet

Internetová televize

LiveTV

Mobilní a datové Tarify

Mobilní Tarify

Bezdrátový 5G Internet

Bezdrátový Internet

Reference dostupnosti podle krajů a obcí!

Reference

Kontakt obchodní oddělení

Kontakt


Hledáte další informace?

Vyladěný Eri Internet s IQ optimalizací: Rychlý a Vysoce Kvalitní Internet pro náročné uživatele! | Hraní her a sledování LiveTV bez ztrát | Zpět na úvodní stránku