Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!

Zjistěte vaši IP adresu

Moje IP adresa: Rychlé a snadné zjištění vaší IP adresy

Aktuálně máte přidělenou tuto veřejnou IP adresu:

Vaše IP adresa je: 3.236.112.70


Vaše hostname je:
ec2-3-236-112-70.compute-1.amazonaws.com


ipv4

Vysvětlivky:

IP adresa

IP adresa je unikátní číslo identifikující počítač v síti Internet ve tvaru např. 84.19.5.5 či 111.122.222.154. Za jednou IP adresou se může skrývat celá firma či škola, která na Internet přistupuje přes proxyserver či firewall, a naopak jeden uživatel může dostat při každém připojení od svého poskytovatele přidělenu jinou IP adresu.

Hostname

Je unikátní jméno identifikující počítač v síti Internet, např. seznam.cz, adsl.volny.cz a pod. Hostname slouží pouze pro lepší zapamatovatelnost - při komunikaci mezi počítači je převáděn na číselnou IP adresu.


U Eri získáte vlastní statickou IPv4 adresu Zdarma

Připojte se k Eri Internetu, chytré síti s IQ, a získejte v rámci exkluzivní akce vlastní veřejnou statickou IPv4 adresu zdarma. Tato nabídka je perfektní pro ty, kteří vyžadují rychlou odezvu při on-line hrách (ping), vzdálenou správu zařízení jako jsou webové kamery, počítačové systémy, nebo pro ty, kteří chtějí efektivně pracovat z domova.

Vyberte si Eri pro spolehlivé a rychlé internetové připojení, které přináší skutečnou přidanou hodnotu a úsporu, která se počítá. Nechte svůj internet pracovat pro vás s maximální efektivitou a bez zbytečných výdajů. Naše akce je časově omezena, tak neváhejte a připojte se k nám, abyste si zajistili výhody, které nabízíme.
5
5G

B
Bonding

D
DNS

T
Terminátor

M
Moje IP adresa

N
NTP

P
PING
P2P
Pevná veřejná IPv4 adresa

V
VPN a jak funguje

W
Wearables
Wi-Fi router
Widget
WiFi 6
Rozdíly mezi generacemi Wi-Fi 1 až 7
Windows Phone
WLAN
Wordpress

Hledáte další informace?

Moje IP adresa: Rychlé a snadné zjištění přidělené IP adresy od vašeho ISP | Eri - chytrá síť s IQ. Vždy rychlá, vždy stabilní ! | Zpět na úvodní stránku