Eri - chytrá síť s IQ. Vždy rychlá, vždy stabilní !

AKTUÁLNĚ - AKCE do 30.9.2023, více info ZDE

Přejděte s internetem k Eri | Bez výpadku připojení

V případě, že již připojení typu xDSL máte od jiného operátora, zajistíme jeho převod k Eri Internet, bez nutnosti návštěvy technika. V objednávce zatrhněte (Převod stávajícího DSL k Eri Internet (dle KPU nebo OKU)). Pokud ještě kód KPU a nebo OKU nemáte, nevadí. Objednávku si vypište a tyto údaje nám žašlete dodatečně k Vaší objednávce, na náš e-mail: obchod@eri.cz. Tento kód (KPU nebo OKU) Vám předá Váš stávající poskytovatel, není to nic složitého.

Internet 35 Mbps v AKCI 55 Mbps Internet 55 Mbps v AKCI 100 Mbps Internet 100 Mbps v AKCI 200 Mbps Internet 165 Mbps v AKCI 250 Mbps

Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.

Kategorie internetových služeb

spicka

Pevný Internet

Optický Internet

Připojení rodinných domů

Obchodní oddělení tel.: 220 990 007
v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.


Stěhujete se? Naše služby se přestěhují s vámi.

Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
EriMobile - mobil

V případě převodu mobilního tel. čísla k EriMobile, zařídíme vše bez výpadku a ZDARMA!

Služeb EriMobile - přejděte k nám


Jak si mohu převést své mobilní číslo?

Stačí v objednávce služby EriMobile zvolit položku "požaduji přenést od jiného operátora" a uvést vaše tel. číslo. Dále přímo v objednávce (nebo i později na email obchod@erimobile.cz) uvedete tzv. přenosový kod - ČVOP. Tento ČVOP (čtrnáctimístné číslo znamenající číslo výpovědi opouštěného operátora) vám sdělí stávající operátor.

Infolinky operátorů:

V případě nejasností volejte, prosím naši info linku na tel. 770 710 007, rádi Vám s objednáním pomůžeme a následně již vše zařídíme za Vás. Přenos čísla neznamená žádný výpadek mobilních služeb - přenos čísla trvá max. 4 pracovní dny. Večer Vám bude fungovat původní operátor a ráno již EriMobile - bez výpadku. Na tuto změnu budete předem upozorněni SMS zprávou.

EriVoIP - telefon


Jak převés VoIP telefon k Eri?

V případě převodu pevného tel. čísla nebo ISDN k EriVoIP, zařídíme vše bez výpadku a ZDARMA!

Obchodní oddělení tel.: 220990007 v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.
Často kladené otázky
Co když na nové adrese nenabízíte připojení?

Pokud se stěhujete na novou adresu a zjistili jste, že naše služby zde nejsou dostupné, nebo rychlost připojení nesplňuje vaše očekávání, může to být nepříjemné. V těchto případech, zejména pokud se nacházíte mezi 1 % obyvatel České republiky dosud nepokrytých naší sítí, naše možnosti jsou omezené. Nicméně, rádi s vámi probereme možné alternativy a budeme se snažit najít nejlepší řešení pro vás. Nechte nám tedy prosím svůj kontakt a my se vám ozveme. Tato situace může být komplikovaná, ale společně se jí pokusíme vyřešit co nejlépe.

Budu platit stále stejně?

Vaše měsíční platba za pevné připojení k internetu se může lišit v závislosti na rychlosti, kterou si vyberete. Na vaší nové adrese budete mít možnost si vybrat rychlost připojení, která nejvíce vyhovuje vašim potřebám a rozpočtu.

Chceme vám také nabídnout možnost úspory tím, že převedete všechny vaše telekomunikační služby k nám. Jsem zde pro vás s radou a podporou.

Jak zjistím dostupnou rychlost připojení Internetu na mé adrese?

Postup je velmi jednoduchý a intuitivní. Stačí jen vložit adresu požadované lokality do našeho testu dostupnosti zde, který najdete přímo na této stránce. Tento nástroj Vám následně poskytne informace o maximální rychlosti připojení, kterou můžete objednat. Samozřejmě máte i možnost zvolit rychlost nižší, vše záleží pouze na Vašich preferencích.

Pokud se nacházíte uprostřed výstavby nového domova a ještě nevlastníte přidělené číslo popisné, není třeba se obávat. Stačí nám zaslat číslo parcely a název obce a my pro Vás zkontrolujeme dostupnost na míru. Tyto údaje nám můžete odeslat na náš email: obchod@eri.cz.

Pokud se náhodou ukáže, že pevné připojení ve Vaší lokalitě není možné, nemusíte vůbec zoufat. Pro Vás prozkoumáme možnosti bezdrátového připojení v licencovaném a nezarušeném pásmu 3,7 GHz. Pro tuto žádost využijte náš online formulář.

Můžete se spolehnout, že komunikace s námi bude vždy přátelská a snažíme se vždy vyjít vstříc Vaším potřebám.

Jak objednám službu Eri Internet?

Opět je to velmi jednoduché, stačí kliknout ZDE, zvolit rychlost, vyplnit a následně odeslat poptávku připojení.

Zaručíte mi stejnou kvalitu připojení?

Snažíme se vždy zajistit nejvyšší možnou kvalitu našeho připojení. Však rychlost může být ovlivněna podle podmínek na vaší nové adrese. Při stěhování, například z centra Prahy do Krušných hor, je možné, že se rychlost připojení sníží.


Co musím udělat, pokud potřebuji přestěhovat Pevnou linku?

Pokud se chystáte změnit bydliště a chcete si přenést i svou pevnou linku na novou adresu, můžete si uchovat stávající telefonní číslo, pokud se přestěhujete do stejné geografické číselné zóny, což je obvykle v rámci jednoho kraje. Pokud se však přestěhujete do jiné zóny, je nutno počítat s tím, že se vaše telefonní číslo změní. Tento proces se snažíme učinit co nejjednodušším a vždy jsme zde pro vás, abychom vám pomohli s jakýmikoli otázkami.
Hledáte další informace?

Přejděte s internetem k Eri | Bez výpadku připojení | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku