Eri - Váš Internet s IQ!

Terminátor i na jednom páru vedení !

Terminátor na jednom páru vedeníU rychlostí připojení od 20 do 250 Mbps si můžete u nás přímo v objednávce jednoduše zvolit jak připojení přes klasickou tel. zásuvku RJ 11, tak i moderní typ připojení přes Terminátor, což je zásuvka typu Eth./RJ45 (stejná jako máte např. na svém PC nebo smart TV).Proč:
Výhodou oproti konkurenci je, že tento moderní typ připojení přes Terminátor je volitelný u všech rychlostí a to jak na jednom páru vedení, tak i na dvou párech vedení - tzv. bonding (Co je to BONDING).

Terminátor Eth./RJ45 je vhodný pro vyšší odchozí rychlost a pro ještě vyšší stabilitu připojení.

Co je to Terminátor na jednom páru vedení?


Terminátor


Terminátor je název nového koncového zařízení pro VDSL připojení. Jedná se o koncový modem, který kromě bondingu bude podporovat všechny dostupné technologie pro bezproblémový a rychlý chod Internetu. Zařízení zůstává v majetku společnosti CETIN. Terminátor je zakončen konektorem - portem Eth./RJ45, což je standardní ethernetový konektor používaný napříč technologiemi připojení, do kterého bude možné zapojit i vlastní router pro připojení všech zařízení v domácnosti zákazníka. Seznam doporučených routerů pro připojení za Terminátorem najdete ZDE..Dvě výhody bondingu s Terminátorem

Největším přínosem VDSL bondingu je díky sloučení dvou linek v jednu samozřejmě vyšší rychlost, v podstatě 2x taková. Máte-li tedy 50 Mb/s, po úpravě kabelového vedení a nasazení Terminátoru budete mít 100 Mb/s. Z praxe je kvalita připojení srovnatelná, tedy neobjevují se žádné rozdíly co se stability připojení týče či jakýkoliv vliv na odezvu.

Druhou věcí je fakt, že k vám jde Internet přes obecně používanější klasický síťový kabel RJ-45, místo telefonního kabelu RJ-11. To v praxi znamená, že již nepotřebujete specifický ADSL/VDSL modem, ale internetovou přípojku můžete připojit téměř k jakémukoli routeru s běžným WAN portem. Nabídka běžných routerů je výrazně bohatší než specifických VDSL modemů, a tak si díky Terminátoru můžete pořídit libovolný router vyhovující vašim požadavkům. Všechny námi nabízené koncové zařízení ZDE podporují tyto

Terminátor je ve správě CETINu/Eri. K dispozici je formou pronájmu, za částku + 39 měsíčně.

Důležitou informací je také skutečnost, že Terminátor vyžaduje vlastní napájení a tedy elektrickou zásuvku ve své blízkosti. Terminátor a zásuvku u běžných instalací zřizujeme (zakončujeme) vždy u nejbližší zásuvky u vchodových dveří klienta. Není samozřejmě problém dohodnout i jiné místo zřízená zásuvky za menší poplatek.
Co je součástí instalace bondingu:Eri Internet
Internet
Mobilní data pro Váš mobil!
Mobilní data
-
Televize
-
Reference
-
DostupnostHledáte další informace?

Terminátor na jednom páru vedení | Eri Internet | Zpět na úvodní stránku