Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!

Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Hledáte spolehlivé a rychlé domácí internetové připojení? S Terminátorem od Eri-internet.cz získáte nejen vysokou rychlost, ale také výjimečnou stabilitu a kvalitu připojení. A to vše s možností využití jediného kabelového páru!

Díky kompatibilitě s běžnými síťovými kabely RJ-45 je Terminátor snadno integrovatelný do vaší domácnosti bez nutnosti speciálního ADSL/VDSL modemu. Můžete tak využít jakýkoliv moderní router s WAN portem a vychutnat si výhody rychlého internetu bez komplikací.

reliable connection

Terminátor


Terminátor představuje moderní koncové zařízení pro VDSL připojení, které je schopné využít veškeré dostupné technologie k zajištění plynulého a rychlého internetového připojení. Toto zařízení, které zůstává ve vlastnictví společnosti CETIN, je vybaveno ethernetovým portem Eth./RJ45 – univerzálním konektorem používaným v různých typech síťových připojení. Umožňuje snadné zapojení vlastního routeru, čímž zákazník může efektivně rozšířit připojení na všechna zařízení ve své domácnosti. Pro optimální výběr routeru vhodného pro použití s Terminátorem doporučujeme nahlédnout do našeho seznamu ověřených modelů, který naleznete ZDE..Proč Terminátor i na jednom páru vedení?


Terminátor je revoluční zařízení, které umožňuje efektivně spojit dvě internetové linky do jedné a tím významně zvýšit dostupnou rychlost vašeho připojení. I když je tento přístroj obvykle spojován s využitím dvou vedení pro dosažení maximálního zvýšení rychlosti, jeho flexibilita je mnohem větší. Umožňuje totiž optimalizaci i pro jedno vedení, což přináší značné výhody.

Proč byste měli zvážit Terminátor i pro jedno vedení?
Klíčovým důvodem je, že i při použití jediného kabelového páru může Terminátor výrazně zlepšit stabilnost a efektivitu vašeho připojení. Díky pokročilé technologii dokáže inteligentně řídit datový tok a optimalizovat využití dostupné kapacity linky.

Jednou z hlavních výhod Terminátoru je také možnost použití běžného síťového kabelu RJ-45, který je standardem pro ethernetové připojení. To znamená, že nebudete potřebovat speciální ADSL/VDSL modem a můžete využít jakýkoliv současný router s WAN portem. Tím se otevírá široká škála možností pro výběr routeru, který bude nejlépe odpovídat vašim individuálním potřebám.Dvě výhody bondingu s Terminátorem


Využití technologie VDSL bondingu s Terminátorem přináší dvojí zásadní výhody. První spočívá ve zdvojnásobení rychlosti internetového připojení díky kombinaci dvou vedení do jednoho. Pokud tedy disponujete rychlostí 50 Mb/s, po instalaci Terminátoru a spojení dvou linek dosáhnete rychlosti až 100 Mb/s.

Kvalita a stabilita připojení zůstávají na vysoké úrovni, bez negativního vlivu na odezvu. Druhou neméně významnou výhodou je možnost využití standardního síťového portu Eth./RJ45, namísto tradičního telefonního portu RJ11. To umožňuje připojit internet přímo k běžnému routeru s WAN portem Eth./RJ45/100 nebo 1000 Gbps, což eliminuje potřebu speciálního ADSL/VDSL modemu. Široká nabídka dostupných routerů na trhu vám dává volnost vybrat si zařízení, které nejlépe odpovídá vašim potřebám.

Doporučujeme však používat router, který není starší než 4 roky a jehož pořizovací cena přesahuje 1000 Kč, aby byl schopen zvládnout požadovanou rychlost internetového připojení. Terminátor je v majetku a správě společnosti CETIN a jeho instalace je poskytována bezplatně. Zařízení je k dispozici formou pronájmu za symbolický poplatek 39 Kč/měsíc k ceně připojení. Je důležité zmínit, že Terminátor vyžaduje vlastní elektrické napájení, a proto je potřeba mít v blízkosti dostupnou elektrickou zásuvku. Standardně instalujeme Terminátor u nejbližší zásuvky za vchodovými dveřmi klienta, nicméně je možné se dohodnout na alternativním umístění do vzdálenosti 30 metrů od zásuvky za malý poplatek (v bytě za 369 Kč, v rodinném domě za 749 Kč, v kanceláři firmy za 2.499 Kč vč. DPH). Pro více informací o našich službách nebo konkrétních produktech navštivte naši webovou stránku nebo kontaktujte naše zákaznické centrum.

Co je součástí instalace bondingu:
5
5G

B
Bezpečný Internet
Bonding

D
DNS

T
Terminátor

M
Moje IP adresa

N
NTP

P
PING
P2P
Pevná veřejná IPv4 adresa

R
Rychlost Internetu

V
VPN a jak funguje

W
Wearables
Wi-Fi router
Widget
WiFi 6
Windows Phone
WLAN
Wordpress

Hledáte další informace?

Zrychlete svůj internet s Terminátorem i na jednom páru vedení! | Eri | Zpět na úvodní stránku