Eri - chytrá síť s IQ. Vždy rychlá, vždy stabilní !

AKTUÁLNĚ - AKCE do 30.9.2023, více info ZDE

Poskytovatel bezdrátového 5G Internetu
v obci Ústí nad Labem

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Vaše volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U nás získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).5G Bezdrátový Internet Ústí nad Labem | Spolehlivé připojení od Eri-internet.cz

Podívejte se na naši nabídku 5G služeb!5G na síti s frekvenci 3,7 GHz

5G s rychlostí až 100 Mb/s - neomezená data!

Službu bezdrátový 5G Internet od Eri poskytujeme na síti s frekvenci 3,7 GHz. Jde o licencované frekvenční pásmo pro bezdrátový Internet 5G, vyhrazené našim zákazníkům. Hlavní výhodou proto je, že nedochází k rušení ostatními bezdrátovými sítěmi, ani k zahlcení pásma mobilními službami.

Díky širokému vysílacímu pásmu 80 MHz dosahujeme vyšší dostupné i reálné rychlosti připojení.


5G Bezdrátový Internet - katalog služebProfesionální technická podpora

U nás není profesionální technická podpora jen heslo, ale skutečnost, která Vás mile překvapí.
WiFi Free připojení na Internet,
pod tímto logem nás najdete na čerpacích stanicích EuroOil


wifi free

Připojení přes WiFi Free využívají od r. 2016 zákaznící tankující na některé z 200 ČS EuroOil po celé ČR.
Můžete některou z ČS EuroOil navštívit a připojení přes EriMobile WiFi Free vyzkoušet u dobrého kafe.


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Ústí nad Labem, Krásné Březno 40007 Ústí nad Labem Podmokelská 839 okres Ústí n.Labem
WiFi Free Internet GPS: 50.6651388889, 14.0829083333Ústí nad Labem, Všebořice EriMobile 40010 Ústí nad Labem Všebořická 368 okres Ústí n.Labem
WiFi Free Internet GPS: 50.6845638889, 13.9937722222


Ústí nad Labem, Skřivánek EriMobile 40011 Ústí nad Labem Bělehradská 3397 okres Ústí n.Labem
WiFi Free Internet GPS: 50.6723361111, 14.0331833333Často kladené otázky

 Jak mohu začít využívat připojení od Eri?

Vaše volba internetového připojení, které je spolehlivé a funguje bez výhrad, je zásadní. U nás se můžete spolehnout na profesionální zákaznický a technický servis, poskytovaný přímo odborníky s více než 21+ lety praxe v oboru. Tato podpora nezahrnuje pouze vzdálenou správu vašich koncových zařízení, ale také pomoc s jejich nastavením. Náš dohled, je vám k dispozici v pracovní dny od 8.00 do 20.00 a o víkendech od 8.00 do 16.00 hodin. A to vše a vdy s přátelským a vstřícným přístupem.

Co je to Internet s IQ optimalizací ?

Český bezdrát vám nejen poskytuje připojení k internetu, ale přináší vám také unikátní zážitek s přidanou hodnotou - díky naší IQ Optimalizaci. Tato pokročilá izraelská technologie v reálném čase optimalizuje datové toky, čímž vám umožňuje naplno využít potenciál vašeho připojení. S ohledem na vaše individuální požadavky vám přinášíme rychlé a efektivní připojení, které je skvělým partnerem pro online hraní - ať už jste amatér nebo profesionál. S běžnou odezvou na ping pouhých 10 ms je naše služba ideální pro všechny fanoušky online her. Jsme vždy tady pro vás, abychom vám zajistili co nejkvalitnější připojení.

Jak zjistím dostupnou rychlost připojení na mé adrese?

Postup je velmi jednoduchý a intuitivní. Stačí jen vložit adresu požadované lokality do našeho testu dostupnosti zde, který najdete přímo na této stránce. Tento nástroj Vám následně poskytne informace o maximální rychlosti připojení, kterou můžete objednat. Samozřejmě máte i možnost zvolit rychlost nižší, vše záleží pouze na Vašich preferencích.

Pokud se nacházíte uprostřed výstavby nového domova a ještě nevlastníte přidělené číslo popisné, není třeba se obávat. Stačí nám zaslat číslo parcely a název obce a my pro Vás zkontrolujeme dostupnost na míru. Tyto údaje nám můžete odeslat na náš email: obchod@eri.cz.

Pokud se náhodou ukáže, že pevné připojení ve Vaší lokalitě není možné, nemusíte vůbec zoufat. Pro Vás prozkoumáme možnosti bezdrátového připojení v licencovaném a nezarušeném pásmu 3,7 GHz. Pro tuto žádost využijte náš online formulář.

Můžete se spolehnout, že komunikace s námi bude vždy přátelská a snažíme se vždy vyjít vstříc Vaším potřebám.

Jak objednám službu Eri Internet?

Opět je to velmi jednoduché, stačí kliknout ZDE, zvolit rychlost, vyplnit a následně odeslat poptávku připojení.

Můžu si v objednávce sám zvolit parametry nastavení služby?

Jaké koncové zařízení pro připojení budete chtít využívat (vlastní, koupit a nebo pronajmout). Na všechny námi dodávané koncové zařízení máte standardní záruku 24 měsíců, v případě pronájmu je záruka 36 měsíců. V ceně máte zahrnuté i zrychlené vyřízení reklamace formou výměny kus za kus. Napřed dostanete od nás nové zařízení a až pak posíláte to stávající k vyřízení na reklamaci k nám na firmu. Tím pádem jste stále on-line a nemusíte čekat 30dní na vyřízení reklamace, jako ve standardním obchodě.
Frekvenci plateb (měsíční, kvartální, půlroční nebo roční). Čím delší časový úsek zvolíte tím levnější máte připojení. Po celou dobu předplatného máte zafixovanou cenu.
Typ připojení (klasické xDSL/RJ11 a nebo moderní Terminátor Eth./RJ45 u rychlostí od 20 do 250 Mbps). Terminátor umíme zřídit na dvou (bonding) ale i na jednom páru vedení.
Typ koncového zařízení – VDSL modemy za xDSL/RJ11 a nebo routery za Terminátor Eth./RJ45.
Minimální délku trvání Smlouvy – 3,6,12 nebo 24 měsíců - dle Vaší volby

Doplňkové Služby k připojení, které můžete objednat


 • EriTV Live od 99 Kč/měs.
 • EriVoIP – neomezené volání z pevné za 99 Kč/měs.
 • Statickou veřejnou adresu IPv.4 od 0 Kč/měs.
 • Blok 4 nebo 8 statických veřejných IPv.4
 • Reverzní záznam
 • Zvýšenou servisní podporu stupně I. a II. vč. SLA 99,0%

 • Připojení Internetu poskytujeme již ve více než 1000 obcích a městech!

  Eri Internet

  Eri Internet působí na Telekomunikačním trhu již 21 úspěšných let. Za toto období připojil k Internetu a hlasovým Službám EriVoIP telefon v celé ČR, desítky tisíc spokojených uživatelů. Hlavní činností Eri Internetu, je již od roku 2002 v rámci celé ČR, poskytování pevného připojení k Internetu, optického připojení k Internetu a bezdrátového připojení k Internetu, prostřednictvím datové sítě Eri / CETIN, včetně poskytování veřejně dostupných telefonních Služeb EriVoIP telefon (neomezené volání z pevné telefonní linky za 199 Kč) s garantovanými bezpečnostními a technickými parametry - SLA, CIR a CBR.

  Eri Internet je vhodný pro


  Technologie Internetového připojení


  Město Ústí nad Labem

  Dovolte mi, abych vás pozval na výlet do jednoho z nejzajímavějších měst naší krásné země - Ústí nad Labem. Město ležící na severu České republiky, v těsné blízkosti hranice s Německem, je spojeno s řekou Labe, která tudy protéká a vtiskuje mu svůj typický charakter. A právě toto město je nyní naší destinací - tak pojďme.

  Když přijedete do Ústí nad Labem, první, co vás zaujme, je jeho jedinečná poloha. Město je jako hnízdo, uklouznuté mezi zelenými horami Českého středohoří a křišťálově čistou vodou Labe. Je to místo, kde se střetávají hory a voda, příroda a urbanismus. Ústí nad Labem je jako město rozkročené mezi dvěma světy, kde si můžete vychutnat jak klid a pokoj přírody, tak pulsující život velkoměsta.

  Pocházím z Ústí nad Labem a na tomto městě miluji mnoho věcí. Ale jedna z nich je zvláštní - jeho proměnlivost. Ústí nad Labem je jako proměnlivá obloha, která se neustále mění a překvapuje. Jednoho dne může být pokrytá šedivými mraky, jindy září jasným sluncem.

  Pojďme se nyní podívat do samotného srdce města. Kdo by mohl zapomenout na impozantní zámek Střekov, který se tyčí na útesu nad řekou Labem? Tento hrad, který vás okouzlí svým gotickým vzhledem, je spojen s mnoha pověstmi a legendami. Vstup dovnitř je jako cesta zpět v čase, kdy dobyvatelé táhli tudy na svých koních a rytíři chránili své dámy.

  Město Ústí nad Labem je také domovem pro řadu kulturních událostí. Každý rok se zde koná například mezinárodní hudební festival, který přitahuje návštěvníky z celého světa. Ať už jste milovníkem klasické hudby, rocku nebo jazzu, v Ústí nad Labem najdete něco pro sebe.

  V centru města nezapomeňte navštívit Muzeum města Ústí nad Labem. Toto muzeum je skutečným pokladem pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o historii a kultuře tohoto úchvatného města. Expozice vám nabídnou pohled na různé etapy vývoje města, od pravěku až po současnost.

  A jaký by byl příspěvek o Ústí nad Labem, kdybychom se nezastavili u jeho živé přítomnosti, kterou tvoří jeho obyvatelé? Jsou to oni, kdo dávají městu jeho nezaměnitelnou atmosféru. Lidé z Ústí nad Labem jsou známí svou otevřeností a přátelstvím. Jsou to oni, kdo tvoří duši tohoto města a udělají váš pobyt zde nezapomenutelným.

  Na závěr bych chtěl říci, že Ústí nad Labem je město, které stojí za to navštívit. Je to město plné kontrastů, kde se mísí staré s novým, příroda s urbanismem. Ale co je nejdůležitější, je to město, které je plné života a kde vás vždy čeká něco nového. Tak co, přijedete?


  Najděte si dokonalý internet právě pro vás v obci Ústí nad Labem.

  Připojení, které je nadpozemské.

  U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.  Získejte 5G bezdrátový Internet ještě dnes!


  Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.


    Zavolejte a získejte tuto službu
  220-990-007

  5G Bezdrátový Internet Ústí nad Labem | Spolehlivé připojení od Eri-internet.cz

  Vhodný je nejen pro domácnosti, ale i pro připojení rodinných domů a i firmy.
  Hledáte další informace?

  5G Bezdrátový Internet Ústí nad Labem | Spolehlivé připojení od Eri-internet.cz |   | Zpět na úvodní stránku