Eri - chytrá síť s IQ. Vždy rychlá, vždy stabilní !

AKTUÁLNĚ - AKCE do 30.9.2023, více info ZDE

Skylink Internet, to nejlepší pro Vás a vaši televizi!

Spolehlivé připojení na Internet od Eri pro sledování Skylink Live TV. Připojení Internetu od Eri, je vhodné pro uživatele, kteří s Internetem denně pracují a potřebují neomezený objem dat. Vhodný je nejen pro domácnosti, ale i pro firmy nebo státní správu. Připojení na Internet od Eri, je bez omezení dat!

Internet 35 Mbps v AKCI 55 Mbps Internet 55 Mbps v AKCI 100 Mbps Internet 100 Mbps v AKCI 200 Mbps Internet 165 Mbps v AKCI 250 Mbps

Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.

Kategorie internetových služeb

spicka

Pevný Internet

Optický Internet

Bezdrátový Internet

Obchodní oddělení tel.: 220 990 007
v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.


Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.Eri Internet + Skylink Live TV = Skylink InternetEri Internet - první ISP, který má přímé optické propojení se Skylink Live TV


V dnešní době se stává satelitní televize Skylink pro mnohé z nás nepostradatelnou součástí našeho volného času. Najít však kvalitní a současně cenově dostupnou službu, která by nám umožnila sledovat naše oblíbené kanály bez přerušení, je někdy skutečným oříškem. Mnozí z nás jsou nuceni čelit problémům s anténou, údržbou satelitní techniky a dokonce i rušením signálu při nepříznivém počasí, jako jsou bouřky.

Nedokonalosti satelitní technologie mohou vést k frustraci a zbytečnému stresu. Představte si, že si konečně sednete k oblíbenému seriálu či filmu a uprostřed děje se obraz začne trhat a zvuk přerušovat. Nejenže je toto narušení nepříjemné, ale také vás nutí přemýšlet o alternativách, jak zlepšit kvalitu svého televizního signálu.

Naštěstí pro vás máme perfektní řešení, které všechny tyto problémy eliminuje. Představujeme vám Skylink Internet - produkt, který kombinuje spolehlivý Internet od Eri s neomezeným sledováním Skylink Live TV. Díky tomu, že naši internetoví poskytovatelé jsou přímo napojeni na Skylink TV servery, můžete se těšit na mimořádnou kvalitu obrazu a zvuku.

Mnozí naši zákazníci již přešli z tradiční satelitní technologie na Skylink Internet a jsou nadšeni. Říkají, že je to jako kdyby sledovali televizi v kinech nebo měli vlastní HD televizní studio přímo doma! Díky Skylink Internetu si mohou vychutnat své oblíbené pořady, filmy a sportovní přenosy bez jakýchkoli technických komplikací.

Skylink Internet od Eri je ideální pro domácnosti. Nabízíme Vám možnost přejít z jedné technologie na druhou bez námahy a zbytečných komplikací. Ať už jste samostatný divák, rodina, malá firma nebo velká korporace, náš produkt je navržen tak, aby splnil všechny vaše požadavky na kvalitní televizní zážitek.

Nyní je na vás, abyste se rozhodli pro změnu k lepšímu. Připojte se k našim spokojeným zákazníkům a začněte využívat Skylink Internet od Eri pro neomezené sledování vašich oblíbených kanálů. Nečekejte na další zklamání z problematického satelitního signálu. Udělejte první krok k lepšímu televiznímu zážitku ještě dnes!
Často kladené otázky Skylink a Eri
Jak mohu začít využívat připojení od Eri?

Vaše volba internetového připojení, které je spolehlivé a funguje bez výhrad, je zásadní. U nás se můžete spolehnout na profesionální zákaznický a technický servis, poskytovaný přímo odborníky s více než 21+ lety praxe v oboru. Tato podpora nezahrnuje pouze vzdálenou správu vašich koncových zařízení, ale také pomoc s jejich nastavením. Náš dohled, je vám k dispozici v pracovní dny od 8.00 do 20.00 a o víkendech od 8.00 do 16.00 hodin. A to vše a vdy s přátelským a vstřícným přístupem.

Proč připojení od Eri-Skylink funguje jak má

Společnost Český bezdrát, která provozuje a poskytuje Eri Internet využívá unikátní izraelskou technologii pro dynamickou optimalizaci datových toků ve prospěch koncových zákazníků – IQ Optimalizace. Díky této IQ Optimalizaci má zákazník vždy k dispozici max. kapacitu připojení do Internetu a to v reálném čase s rychlou reakcí na jakékoliv požadavky zákazníka směrem do Internetu. Odezvy na ping jsou běžně 10 ms. -ideální pro hraní her a to i na profesionální úrovni.

Jak zjistím dostupnou rychlost připojení na mé adrese?

Postup je velmi jednoduchý a intuitivní. Stačí jen vložit adresu požadované lokality do našeho testu dostupnosti zde, který najdete přímo na této stránce. Tento nástroj Vám následně poskytne informace o maximální rychlosti připojení, kterou můžete objednat. Samozřejmě máte i možnost zvolit rychlost nižší, vše záleží pouze na Vašich preferencích.

Pokud se nacházíte uprostřed výstavby nového domova a ještě nevlastníte přidělené číslo popisné, není třeba se obávat. Stačí nám zaslat číslo parcely a název obce a my pro Vás zkontrolujeme dostupnost na míru. Tyto údaje nám můžete odeslat na náš email: obchod@eri.cz.

Pokud se náhodou ukáže, že pevné připojení ve Vaší lokalitě není možné, nemusíte vůbec zoufat. Pro Vás prozkoumáme možnosti bezdrátového připojení v licencovaném a nezarušeném pásmu 3,7 GHz. Pro tuto žádost využijte náš online formulář.

Můžete se spolehnout, že komunikace s námi bude vždy přátelská a snažíme se vždy vyjít vstříc Vaším potřebám.

Jak objednám službu Eri Internet?

Opět je to velmi jednoduché, stačí kliknout ZDE, zvolit rychlost, vyplnit a následně odeslat poptávku připojení.

Můžu si v objednávce sám zvolit parametry nastavení služby?

Jaké koncové zařízení pro připojení budete chtít využívat (vlastní, koupit a nebo pronajmout). Na všechny námi dodávané koncové zařízení máte standardní záruku 24 měsíců, v případě pronájmu je záruka 36 měsíců. V ceně máte zahrnuté i zrychlené vyřízení reklamace formou výměny kus za kus. Napřed dostanete od nás nové zařízení a až pak posíláte to stávající k vyřízení na reklamaci k nám na firmu. Tím pádem jste stále on-line a nemusíte čekat 30dní na vyřízení reklamace, jako ve standardním obchodě.
Frekvenci plateb (měsíční, kvartální, půlroční nebo roční). Čím delší časový úsek zvolíte tím levnější máte připojení. Po celou dobu předplatného máte zafixovanou cenu.
Typ připojení (klasické xDSL/RJ11 a nebo moderní Terminátor Eth./RJ45 u rychlostí od 20 do 250 Mbps). Terminátor umíme zřídit na dvou (bonding) ale i na jednom páru vedení.
Typ koncového zařízení VDSL modemy za xDSL/RJ11 a nebo routery za Terminátor Eth./RJ45.
Minimální délku trvání Smlouvy 3,6,12 nebo 24 měsíců - dle Vaší volby

Doplňkové Služby k připojení, které můžete objednat


  • EriTV Live od 99 Kč/měs.
  • EriVoIP – neomezené volání z pevné za 99 Kč/měs.
  • Statickou veřejnou adresu IPv.4 od 0 Kč/měs.
  • Blok 4 nebo 8 statických veřejných IPv.4
  • Reverzní záznam
  • Zvýšenou servisní podporu stupně I. a II. vč. SLA 99,0%  • Hledáte další informace?

    Skylink Live TV: Spolehlivý Internet pro neomezené sledování| Připojte se nyní! | Eri-Internet | Zpět na úvodní stránku