Eri, síť s IQ. Vždy rychlá, vždy stabilní!

AKTUÁLNĚ - AKCE do 30.9.2023, více info ZDE

Co je to VDSL Bonding

Zdvojnásobte svou rychlost internetu s VDSL Bonding | Řešení pro náročné uživatele a podnikatele

A jaké výhody přináší zákazníkům Eri.
VDSL Bonding

Eri Internet reaguje na vysoké nároky svých zákazníků na přenosové pásmo Internetu jak u domácností - internet na doma, tak i na požadavky podnikatelů, firem a Státní správy.


Technologie VDSL Bonding dokáže zdvojnásobit rychlost Internetu na principu zdvojení metalických vedení a sloučení do jednoho. Aby bylo možné rychlost Internetu z prvního páru sečíst s rychlostí Internetu z druhého páru vedení, a tím pádem doručit dvojnásobnou rychlost, je nutné tyto dvě rychlosti sloučit. To zajistí zařízení zvané Terminátor, které u zákazníka instaluje technik společnosti CETIN.


Z tohoto důvodu zavádíme technologii Bonding - Terminátor do produktových řad Eri Internet Yellow, Blue a RED. A jako jeden z mála operátorů v ČR poskytuje zakončení Terminátorem Eth./ RJ45 i na jednom páru vedení.

Touto změnou a zavedením nových služeb potěšíme statisíce domácností v celé České republice zdvojnásobením dostupné rychlosti Internetu a našich služeb.

V praxi to bude znamenat, že se sloučí dvě přípojky a sloučí se v jednu přípojku (zásuvku) a jednu službu. Z hlediska ceny přípojky se prakticky nic nemění. Koncový uživatel nebude platit cenu za každý pár (součtu dvou linek) ale cena bude velmi podobná běžným cenám VDSL služeb Eri.

Z více jak dvouletých zkušeností s nasazováním typu připojení Terminátor Eth. / RJ45 vychází jako stabilnější a rychlejší připojení a to právě i na jednom páru vedení. Tuto moderní technologii Terminátor Eth./RJ45 poskytujeme na jednom i dvou párech metalického vedení u rychlostí od 20 Mb/s do 250 Mb/s.
Dvě výhody bondingu pro VDSL služby


Největším přínosem VDSL bondingu je díky sloučení dvou linek v jednu samozřejmě vyšší rychlost, v podstatě 2x taková. Máte-li tedy 50 Mb/s, po úpravě kabelového vedení a nasazení Terminátoru budete mít 100 Mb/s. Z praxe je kvalita připojení srovnatelná, tedy neobjevují se žádné rozdíly co se stability připojení týče či jakýkoliv vliv na odezvu.


Druhou věcí je fakt, že k Vám jde VDSL Internet přes obecně používanější klasický síťový kabel RJ-45, místo telefonního kabelu RJ-11. To v praxi znamená, že již nepotřebujete specifický ADSL / VDSL modem, ale internetovou přípojku můžete připojit téměř k jakémukoli routeru s běžným WAN portem. Nabídka běžných routerů je výrazně bohatší než specifických VDSL modemů, a tak si díky Terminátoru můžete pořídit libovolný router vyhovující vašim požadavkům. Všechny námi nabízené koncové zařízení, které podporují i bonding najdete ZDE.
Zázraky vysokorychlostních technologií (The Wonders of High-Speed Technology)


Vysokorychlostní technologie se týká použití vysokorychlostních digitálních komunikačních sítí pro přenos dat, hlasu a videa. Používá se k revoluci ve způsobu, jakým komunikujeme, pracujeme a hrajeme. Tento příspěvek bude diskutovat o různých výhodách vysokorychlostní technologie, výzvách, které s ní přicházejí, a jejích potenciálních budoucích aplikacích.

Co je vysokorychlostní technologie?


Výhody vysokorychlostní technologie

Zvyšuje šířku pásma, snižuje latenci a maximalizuje produktivitu Zvyšuje zabezpečení dat a soukromí Vylepšuje uživatelské prostředí s rychlejším přístupem ke službám

Příklady vysokorychlostní technologie:


Bezdrátová síť 5G


Vysokorychlostní širokopásmové připojení


Vysokorychlostní železnice


Závěr

Vysokorychlostní technologie nabízí mnoho výhod, včetně rychlejšího přenosu dat, lepšího zabezpečení, vylepšeného uživatelského prostředí a snížených emisí. Příklady vysokorychlostní technologie zahrnují bezdrátové sítě 5G, vysokorychlostní širokopásmové připojení a vysokorychlostní železnici. Vysokorychlostní technologie je nezbytná pro podniky a jednotlivce, aby si udrželi konkurenceschopnost v rychle se měnícím digitálním světě.

5
5G

B
Bonding

D
DNS

T
Terminátor

M
Moje IP adresa

N
NTP

P
PING
P2P
Pevná veřejná IPv4 adresa

V
VPN a jak funguje
Hledáte další informace?

Zdvojnásobte svou rychlost internetu s VDSL Bonding | Řešení pro náročné uživatele a podnikatele | Eri Internet | Zpět na úvodní stránku