Bonding | Eri Internet | Zpět na úvodní stránku

Eri - Váš Internet s IQ!

Internet s IQ optimalizací! Pevná IPv4 ZDARMA
Dvojnásobná rychlost napořád Převod bez výpadku
Terminátor u všech rychlostí Zřízení do 3. prac. dnů
Český bezdrát s.r.o. - Kontakt     

Co je to VDSL Bonding a jaké výhody přináší zákazníkům Eri.


VDSL Bonding

Eri Internet reaguje na vysoké nároky svých zákazníků na přenosové pásmo Internetu jak u domácností - internet na doma, tak i na požadavky podnikatelů, firem a Státní správy.

Technologie VDSL Bonding dokáže zdvojnásobit rychlost Internetu na principu zdvojení metalických vedení a sloučení do jednoho. Aby bylo možné rychlost Internetu z prvního páru sečíst s rychlostí Internetu z druhého páru vedení, a tím pádem doručit dvojnásobnou rychlost, je nutné tyto dvě rychlosti sloučit. To zajistí zařízení zvané Terminátor, které u zákazníka instaluje technik společnosti CETIN.

Z tohoto důvodu zavádíme technologii Bonding - Terminátor do produktových řad Eri Internet Yellow, Blue a RED. A jako jeden z mála operátorů v ČR poskytuje zakončení Terminátorem Eth./ RJ45 i na jednom páru vedení.

Touto změnou a zavedením nových služeb potěšíme statisíce domácností v celé České republice zdvojnásobením dostupné rychlosti Internetu a našich služeb.

V praxi to bude znamenat, že se sloučí dvě přípojky a sloučí se v jednu přípojku (zásuvku) a jednu službu. Z hlediska ceny přípojky se prakticky nic nemění. Koncový uživatel nebude platit cenu za každý pár (součtu dvou linek) ale cena bude velmi podobná běžným cenám VDSL služeb Eri.

Z více jak dvouletých zkušeností s nasazováním typu připojení Terminátor Eth. / RJ45 vychází jako stabilnější a rychlejší připojení a to právě i na jednom páru vedení. Tuto moderní technologii Terminátor Eth./RJ45 poskytujeme na jednom i dvou párech metalického vedení u rychlostí od 20 Mb/s do 250 Mb/s.


Dvě výhody bondingu pro VDSL služby


Největším přínosem VDSL bondingu je díky sloučení dvou linek v jednu samozřejmě vyšší rychlost, v podstatě 2x taková. Máte-li tedy 50 Mb/s, po úpravě kabelového vedení a nasazení Terminátoru budete mít 100 Mb/s. Z praxe je kvalita připojení srovnatelná, tedy neobjevují se žádné rozdíly co se stability připojení týče či jakýkoliv vliv na odezvu.

Druhou věcí je fakt, že k Vám jde VDSL Internet přes obecně používanější klasický síťový kabel RJ-45, místo telefonního kabelu RJ-11. To v praxi znamená, že již nepotřebujete specifický ADSL / VDSL modem, ale internetovou přípojku můžete připojit téměř k jakémukoli routeru s běžným WAN portem. Nabídka běžných routerů je výrazně bohatší než specifických VDSL modemů, a tak si díky Terminátoru můžete pořídit libovolný router vyhovující vašim požadavkům. Všechny námi nabízené koncové zařízení, které podporují i bonding najdete ZDE.
VDSL Bonding. Dvě výhody bondingu pro VDSL služby Eri Internetu!

© 2023 Eri Internet - Český bezdrát s.r.o. - Poskytovatel Internetu
Kontakt na obchodní oddělení pro Čechy, Moravu a Slezsko
Web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.
| 27.03.2023 21:35:58 |