Eri Internet logo společnosti Eri internet Český bezdrát s.r.o.

20 let na trhu
Tel.: 220 990 007, 590 990 004

Bonding a jaké výhody přináší zákazníkům Eri Internetu!

✓ Dvojnásobná rychlost napořád ✓ Zřízení do 3. prac. dnů ✓ Terminátor u všech rychlostí  
✓ Stabilní rychlost připojení ✓ Pevná IP v.4 ZDARMA ✓ Premiové routery s dopr. zdarma  
✓ Neomezené volání z pevné ✓ Neomezená data ✓ Převod bez výpadku připojení  
✓ Internet pro Skylink Live TV & CANAL+ Sport PREMIER LEAGUE

Ověřit dostupnost Internet Internetová Televize Mobilní tarify Telefon Koncové zařízení Reference Podpora


Bonding a jaké výhody přináší zákazníkům Eri Internetu!

  ⭐ Co je to Bonding a jaké výhody přináší zákazníkům.  ✓ Bonding

  Eri Internet reaguje na vysoké nároky svých zákazníků na přenosové pásmo Internetu jak u domácností - internet na doma, tak i na požadavky podnikatelů, firem a Státní správy.

  Technologie Bonding dokáže zdvojnásobit rychlost Internetu na principu zdvojení metalických vedení a sloučení do jednoho. Aby bylo možné rychlost Internetu z prvního páru sečíst s rychlostí Internetu z druhého páru vedení, a tím pádem doručit dvojnásobnou rychlost, je nutné tyto dvě rychlosti sloučit. To zajistí zařízení zvané Terminátor, které u zákazníka instaluje technik společnosti CETIN.

  Z tohoto důvodu zavádíme technologii Bonding - Terminátor do produktových řad Eri Internet Yellow, Blue a RED. A jako jeden z mála operátorů v ČR poskytuje zakončení Terminátorem Eth./ RJ45 i na jednom páru vedení.

  Touto změnou a zavedením nových služeb potěšíme statisíce domácností v celé České republice zdvojnásobením dostupné rychlosti Internetu a našich služeb.

  V praxi to bude znamenat, že se sloučí dvě přípojky a sloučí se v jednu přípojku (zásuvku) a jednu službu. Z hlediska ceny přípojky se prakticky nic nemění. Koncový uživatel nebude platit cenu za každý pár (součtu dvou linek) ale cena bude velmi podobná běžným cenám DSL služeb Eri.

  Z více jak dvouletých zkušeností s nasazováním typu připojení Terminátor Eth. / RJ45 vychází jako stabilnější a rychlejší připojení a to právě i na jednom páru vedení. Tuto moderní technologii Terminátor Eth./RJ45 poskytujeme na jednom i dvou párech metalického vedení u rychlostí od 20 Mb/s do 250 Mb/s.  ✓ Dvě výhody bondingu

  Největším přínosem VDSL bondingu je díky sloučení dvou linek v jednu samozřejmě vyšší rychlost, v podstatě 2x taková. Máte-li tedy 50 Mb/s, po úpravě kabelového vedení a nasazení Terminátoru budete mít 100 Mb/s. Z praxe je kvalita připojení srovnatelná, tedy neobjevují se žádné rozdíly co se stability připojení týče či jakýkoliv vliv na odezvu.

  Druhou věcí je fakt, že k vám jde Internet přes obecně používanější klasický síťový kabel RJ-45, místo telefonního kabelu RJ-11. To v praxi znamená, že již nepotřebujete specifický ADSL/VDSL modem, ale internetovou přípojku můžete připojit téměř k jakémukoli routeru s běžným WAN portem. Nabídka běžných routerů je výrazně bohatší než specifických VDSL modemů, a tak si díky Terminátoru můžete pořídit libovolný router vyhovující vašim požadavkům. Všechny námi nabízené koncové zařízení ZDE podporují tyto


        


© 2022 Eri Internet - Český bezdrát s.r.o. | 28.09.2022 04:41:40