Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

Routery pro připojení za Terminátor Eth./RJ45 i bezdrát 5G


Hledáte spolehlivý WiFi router s výjimečným pokrytím signálu pro vaše domácnosti? Nebo možná jste firma s potřebou připojit více počítačů? Toužíte po rychlém a spolehlivém připojení?

Nabízíme zákazníkům špičkové routery pro připojení za xDSL / Terminátor Eth./RJ45 nebo VDSL modemy za xDSL/ RJ11 klasické tel. připojení, které jsou předem nakonfigurované pro okamžité použití. U nás není třeba být IT odborníkem – vše za vás připravíme a v případě potřeby poskytneme vzdálenou správu dodaných zařízení po celou dobu využívání připojení od Eri Internet. Náš přátelský tým IT odborníků je vždy připraven vám pomoci s nastavením, abyste mohli ihned využívat všechny výhody našich služeb.

V našem portfoliu najdete pouze prověřené a doporučené WiFi routery a VDSL modemy, které zaručují bezproblémový chod a široké pokrytí signálu, ať už potřebujete připojit jednotlivá zařízení doma, nebo hledáte řešení pro větší počet počítačů ve firmě. Jsme si vědomi, že výpadky a technické problémy mohou být frustrující, proto v případě jakýchkoliv komplikací neprodleně zařízení vyměníme a zajistíme, aby byl váš internetový zážitek co nejpříjemnější.

U nás nečekáte 30 dnů na vyřízení reklamace. Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto napřed koncový modem nebo router vyměníme a až následně řešíme reklamaci. Tím máte zajištěno, že zůstáváte stále online. S námi máte jistotu, že každý problém vyřešíme rychle, efektivně a s maximální péčí o vaše pohodlí.

Víte, jaký modem nebo router potřebujete?

spicka
  Zavolejte na dohled Eri
590-990-000

(Po - Pá: 8:00 - 20:00; So a Ne: 8.00 - 16.00)
(Mimo uvedenou dobu a ve Svátky - záznamník) (24 hod / 7 dní v týdnu: e-mail: noc@eri.cz)


Routery pro připojení za xDSL / Terminátor Eth./RJ45

  

Hledáte další informace?

Routery pro připojení za xDSL / Terminátor Eth./RJ45 | Eri | Zpět na úvodní stránku