Stěhujete se? Naše služby se přestěhují s vámi. | Rychlé a spolehlivé připojení | Sjednejte OnLine - Eri

Eri - chytrá síť s IQ. Vždy rychlá, vždy stabilní !

   

INTERNET - AKCE do 24.12.2023, info ZDE

Stěhujete se? Naše služby se přestěhují s vámi.

Stěhujete se? Naše služby se přestěhují s vámi. | Rychlé a spolehlivé připojení

Stěhování může být náročný a stresující proces, který vyžaduje mnoho příprav a organizace. Jednou z klíčových věcí, které musíte brát v úvahu, je přesunutí vašich domácích služeb, jako je internet a televize. Zde v Eri jsme si toho vědomi a chceme vám ulehčit tento proces tím, že vám nabídneme naše služby - přesně tam, kam se stěhujete.
Jestliže jste se rozhodli přestěhovat a potřebujete přenést své internetové a televizní služby na svou novou adresu, Eri je tady, aby vám pomohl. Ať už jste stávající zákazník nebo nový zákazník, který hledá lepší služby, náš tým je připraven poskytnout vám hladký a efektivní přechod.
Pokud jste již připojeni k internetu pomocí xDSL od jiného operátora a chcete přejít k našim službám, zajistíme jeho převod na Eri Internet. V objednávce jednoduše označte možnost "Převod stávajícího DSL k Eri Internet (dle KPU nebo OKU)".

Ceník internetových služeb

spicka

Pevný Internet


Optický Internet


Bezdrátový 5G Internet


Pro podnikatele


Obchodní oddělení tel.: 220 990 007
v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.


Stěhujete se? Naše služby se přestěhují s vámi.Stěhování služeb od Eri je snadnéInternet

Pravidelná sleva každý rok
- 600 Kč / rok

IPv4

Sleva za rok
- 1 188 / rok

Aktivaci služby

Jednorázová sleva
- 999 Kč

Úspora celkem:

- 2 687 Kč
Důvody, proč si zvolit internet od Eri.


Naší hlavní ambicí je nabízet prvotřídní internetové připojení za férové ceny pro všechny domácnosti. Jsme na tomto poli již více než 21+ let a můžeme se pochlubit hlubokou odborností a zkušenostmi. Spolehlivý internet, jasné obchodní podmínky a osobní přístup k zákazníkům jsou pro nás naprostou samozřejmostí. Sestavíme pro vás řešení, které bude precizně odpovídat vašim potřebám a představám.


Pokud ještě nemáte přidělené číslo popisné, nebo pokud je dostupnost internetu u vás negativní, obraťte se na nás. Prověříme všechny dostupné možnosti a pro každého zákazníka najdeme unikátní řešení na míru.


Hlavní přednosti s Eri internet:

- Maximální stabilita, dostupnost a rychlost poskytovaných služeb
- Jasné a transparentní cenové podmínky
- Profesionální a přátelská podpora zákazníků
- Dálková správa koncových zařízení v ceně
- Neomezený objem přenesených dat
- Neomezená doba připojení
- Spolehlivé připojení prostřednictvím celorepublikové sítě Eri / CETIN
- Použití nejmodernější bezdrátové technologie v licencovaném pásmu 3,7 GHz
- Neomezený tarif: volání bez omezení za pouhých 99 Kč/měsíčně
- Internetová televize Eri LiveTV za cenu již od 99 Kč měsíčně!Specializujeme se na koncová zařízení od značek jako Mikrotik, Fritz Box nebo TP Link. Naše služby nejsou omezeny jen na dodávku nebo pronájem koncových zařízení, ale zahrnujeme také jejich dálkovou správu, nastavení a v případě potřeby rychlou výměnu zařízení, a to vše v ceně služby.

U Eri nebudete čekat 30 dní na vyřízení reklamace. Nejdříve vám zajistíme náhradní zařízení pro nepřetržité připojení, a teprve poté se věnujeme řešení reklamace.
Eri-internet.cz | Spolehlivý domácí Internet!


U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.
Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!


Často kladené otázky
Co když na nové adrese nenabízíte připojení?

Pokud se stěhujete na novou adresu a zjistili jste, že naše služby zde nejsou dostupné, nebo rychlost připojení nesplňuje vaše očekávání, může to být nepříjemné. V těchto případech, zejména pokud se nacházíte mezi 1 % obyvatel České republiky dosud nepokrytých naší sítí, naše možnosti jsou omezené. Nicméně, rádi s vámi probereme možné alternativy a budeme se snažit najít nejlepší řešení pro vás. Nechte nám tedy prosím svůj kontakt a my se vám ozveme. Tato situace může být komplikovaná, ale společně se jí pokusíme vyřešit co nejlépe.

Budu platit stále stejně?

Vaše měsíční platba za pevné připojení k internetu se může lišit v závislosti na rychlosti, kterou si vyberete. Na vaší nové adrese budete mít možnost si vybrat rychlost připojení, která nejvíce vyhovuje vašim potřebám a rozpočtu.

Chceme vám také nabídnout možnost úspory tím, že převedete všechny vaše telekomunikační služby k nám. Jsem zde pro vás s radou a podporou.

Jak zjistím dostupnou rychlost připojení Internetu na mé adrese?

Postup je velmi jednoduchý a intuitivní. Stačí jen vložit adresu požadované lokality do našeho testu dostupnosti zde, který najdete přímo na této stránce. Tento nástroj Vám následně poskytne informace o maximální rychlosti připojení, kterou můžete objednat. Samozřejmě máte i možnost zvolit rychlost nižší, vše záleží pouze na Vašich preferencích.

Pokud se nacházíte uprostřed výstavby nového domova a ještě nevlastníte přidělené číslo popisné, není třeba se obávat. Stačí nám zaslat číslo parcely a název obce a my pro Vás zkontrolujeme dostupnost na míru. Tyto údaje nám můžete odeslat na náš email: obchod@eri.cz.

Pokud se náhodou ukáže, že pevné připojení ve Vaší lokalitě není možné, nemusíte vůbec zoufat. Pro Vás prozkoumáme možnosti bezdrátového připojení v licencovaném a nezarušeném pásmu 3,7 GHz. Pro tuto žádost využijte náš online formulář.

Můžete se spolehnout, že komunikace s námi bude vždy přátelská a snažíme se vždy vyjít vstříc Vaším potřebám.

Jak objednám službu Eri Internet?

Opět je to velmi jednoduché, stačí kliknout ZDE, zvolit rychlost, vyplnit a následně odeslat poptávku připojení.

Zaručíte mi stejnou kvalitu připojení?

Snažíme se vždy zajistit nejvyšší možnou kvalitu našeho připojení. Však rychlost může být ovlivněna podle podmínek na vaší nové adrese. Při stěhování, například z centra Prahy do Krušných hor, je možné, že se rychlost připojení sníží.


Co musím udělat, pokud potřebuji přestěhovat Pevnou linku?

Pokud se chystáte změnit bydliště a chcete si přenést i svou pevnou linku na novou adresu, můžete si uchovat stávající telefonní číslo, pokud se přestěhujete do stejné geografické číselné zóny, což je obvykle v rámci jednoho kraje. Pokud se však přestěhujete do jiné zóny, je nutno počítat s tím, že se vaše telefonní číslo změní. Tento proces se snažíme učinit co nejjednodušším a vždy jsme zde pro vás, abychom vám pomohli s jakýmikoli otázkami.
Stěhujete se? Naše služby se přestěhují s vámi. | Rychlé a spolehlivé připojení. Pro každého zákazníka zajistíme řešení na klíč. Jsme tu pro Vás!
Hledáte další informace?

Stěhujete se? Naše služby se přestěhují s vámi. | Rychlé a spolehlivé připojení | Sjednejte OnLine - Eri