Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!

Připojení pro SledovaniTV s Eri Internetem. Přímé datové 10 Gbps propojení.

Pro všechny fanoušky digitální televize SledovaniTV přinášíme jedinečnou nabídku, která zaručuje nejvyšší možnou kvalitu obrazu a zvuku bez sekání a výpadků. Díky přímému 10 Gbps optickému propojení mezi naší společností Eri Internet a poskytovatelem IPTV obsahu SledovaniTV, se můžete těšit na stabilní a rychlé připojení, které je základem pro plynulé sledování vašich oblíbených pořadů, seriálů a filmů.

Naše technologie a infrastruktura nám umožňuje nabídnout vám vyhrazený datový kanál pro IPTV služby SledovaniTV. To znamená, že i v případě, že vaše domácnost intenzivně využívá internet pro jiné aktivity, jako je stahování velkých souborů, online hraní her nebo práce z domova, kvalita vašeho televizního vysílání nebude nijak ovlivněna. Vaše televizní zážitky tak zůstanou vždy na prvním místě, bez ohledu na ostatní internetovou aktivitu v domácnosti.

S Eri Internetem získáváte nejen rychlý a spolehlivý internet, ale také jistotu, že vaše sledování SledovaniTV bude vždy v nejlepší možné kvalitě. Naše služby jsou ideální nejen pro milovníky televizní zábavy, ale i pro ty, kteří vyžadují stabilní internet pro práci nebo hraní online her. A to vše s garancí rychlosti připojení a technologie, která zajišťuje, že vaše televizní signál je vždy prioritní.

Navíc, díky naší moderní infrastruktuře a technologii Allot Communications, je vaše připojení neustále optimalizováno pro nejlepší možný výkon. To znamená rychlejší načítání obsahu, nižší latenci a stabilnější připojení, což jsou klíčové faktory pro bezproblémové sledování digitální televize.

Připojte se k Eri Internetu a užívejte si SledovaniTV v nejvyšší kvalitě, jakou jen můžete získat. S naším připojením a přímým propojením s poskytovatelem SledovaniTV si můžete být jisti, že vaše televizní zážitky budou vždy bezkonkurenční. Nechte se pohltit světem digitální televize bez kompromisů, s Eri Internetem a SledovaniTV.

Jako jeden z významných českých poskytovatelů Internetu, jsme se přímo propojili svou datovou sítí Eri Internet, vysokokapacitním 10 Gbps optickým propojem s poskytovatelem IPTV obsahu, společností SledovaniTV.

V současné době má společnost Český bezdrát - Eri-Internet realizované samostané 10 Gbps optické propojení pro přenos IPTV s několika dalšími splečnostmi. Dalšími významnými poskytovateli IPTV obsahu, se kterými jsme propojeni, jsou Skylink a 4NET.TV.

Český bezdrát tak i nadále investuje nejenom do zvýšení kvality Internetového připojení jako takového, ale i do zajištění kvalitního obsahu, který svým zákazníkům prostřednictvím sítě Eri Internet poskytuje.

Eri Internet je spolehlivý poskytovatel Internetu a online Televize ve Vaší Obci / Městě. Jsme specialisté na Internet, kteří mají v této oblasti přehled a více jak 20-ti leté zkušenosti.

S Eri Internetem získáte stabilní rychlost připojení a jistotu, že platíte za připojení, které opravdu funguje jak má !!!

Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL nebo Optický internet, lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).

Společnost Český bezdrát s.r.o. Eri Internet poskytující pevné xDSL připojení prostřednictvím sítě Eri / CETIN.

Více info o službách na tel. čísle 220990007 v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.
Garantovaný Internet, pro klienty SledovaniTVVyhrazený datový kanál pro SledovaniTV

Toto 10 Gbps přímé optické propojení našich dvou společností, zajistí mimořádný komfort IPTV služeb platformy SledovaniTV. Další významnou výhodou této spolupráce pro koncového uživatele je hlavně garantovaný vyhrazený datový IPTV kanál, zřízený u každého připojení Internetu od Eri pro uživatele SledovaniTV, který zajistí zákazníkům využívající Eri Internet nejvyšší možnou kvalitu obrazu v HD rozlišení při sledování SledovaniTV. Už žádné sekání obrazu!

S naším vysokorychlostním internetem a digitální TV máte po starostech a nemusíte již řešit přechod na DVB T2.

Jak funguje vyhrazený datový kanál?

V případě přetížení Vašeho Internetu (například: díváte na večer na televizi a sledujete napínavý film a někdo v rodině potřebuje stáhnout a nebo odeslat objemné datové soubory, například do práce nebo do školy a nebo hraje on-line hry) nedojde k přerušení (omezování) datového toku pro sledování TV programu, na který se momentálně díváte, ale dojde k optimalizaci datového provozu, tak, aby datový tok pro příjem TV programů zůstal garantovaný 1:1 a tím pádem nebyl nijak narušen. Ostatní požadavky na Internet získají zbylou volnou kapacitu sítě. V momentě, kdy nesledujete TV program, tento kanál je uvolněný pro běžný Internet. Nedochází tedy k blokaci tohoto kanálu po dobu, kdy nepotřebujete sledovat TV programy.

Zákazníci, kteří využívají výše uvedené IPTV platformy Eri LiveTV, sledovaniTV, Skylink Live TV a nebo 4Net.TV prostřednictvím sítě Eri mají jistotu, že i při intenzivním využívání Internetu je zajištěn kvalitní příjem všech TV programů v nejvyšším možné kvalitě obrazu i zvuku.


PEVNÉ INTERNETOVÉ PŘIPOJENÍ VDSL S GARANCÍ RYCHLOSTI

Internetové připojení poskytujeme v rámci sítě Eri / CETIN prostřednictvím technologie VDSL nebo přes Optický Internet. Díky koncovému typu připojení Terminátor, můžeme garantovat objednané parametry rychlosti připojení. Zadejte Vaši adresu a zjistěte, jakou rychlostí vás můžeme připojit.
Jak naladit internetovou televizi


Drtivá většina výrobců umožňuje připojit chytrý televizor k internetu přes kabel. Na zadní straně televizoru by se měl nacházet vstup pro internetový kabel označený „LAN“. Některé modely mají tento vstup na boku. Do vstupu pouze připojíte internetový kabel od domácí sítě a vše je hotovo.
Stabilní připojení Internetu


Zejména pro ty z Vás, kteří požadují stabilní připojení (například pro hraní her) nebo sledování televize, či pracovně využívají video konference, ocení velmi stabilní hodnoty ping kolem 10 ms.

To vše je dosaženo díky Dynamická optimalizace provozu Allot communications!

Výjimečná Rychlost Internetu Eri = Dynamická optimalizace provozu

Hledáte další informace?

Připojení k Internetu Optimalizované pro SledovaniTV | Eri Internet s Garancí Kvality | Zpět na úvodní stránku