Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
Slovník pojmů v telekomunikacích

Jak výrazně snížit poplatky za ISDN, ISDN 2A, ISDN D, ISDN 30 linku

Jak výrazně snížit poplatky za ISDN, ISDN 2A, ISDN D, ISDN 30 linku Potřebujete snížit náklady na ISDN, ISDN 2A, ISDN D, nebo ISDN 30 linku? My Vám s tím můžeme pomoci. Náš tým odborníků je připraven optimalizovat Vaše služby a převést Vaši stávající ISDN linku do roku 2023. Důvěřujte profesionálům a užijte si přátelský a efektivní servis, který Vám může výrazně ušetřit náklady na provoz. Volejte neomezeně na všechna česká tel. čísla začínající číslem 2 - 3 – 4 – 5 - 6 a nebo 7!

Neomezené volání s Eri VoIP

Ohromující hlasová řešení

logo

Měsíční paušál
Paušál k Eri Internetu
99 Kč
Paušál bez Eri Internetu
199 Kč
Pevné sítě v ČR
0.00 Kč
Mobilní sítě v ČR
0.00 Kč
Síť EriVoIP
0.00 Kč

Tarifikace:  120 + 60s

INFO

Neomezené volání z domova za 99 Kč/měsíc (vč. DPH, 164,50 Kč/měsíc bez DPH). Neomezené volání z pevné telefonní linky umožňuje neomezené volání z pevné tel. linky na pevné a mobilní tel. čísla v ČR s tarifem EriVoIP - Panter L. Podmínkou je využívání koncového zařízení ZTE H267A nebo jiného routeru od Eri. Aktivace nového nebo převod stávajícího telefonního čísla je zdarma.

Dotaz - neomezené volání z pevné linky za 199,-Kč

Vyžádejte si cenovou nabídku nebo nás nebo zavolejte ještě dnes.

Těšíme se na Vaši zprávu!

EriVoIP ISDN - neomezené volání z pevné za 199 Kč/měsíc (vč. DPH)-

EriVoIP ISDN - neomezené volání z pevného telefonu za 99 Kč/měsíc. Neomezené volání z pevné telefonní linky umožňuje neomezené volání z pevné tel. linky na pevné a mobilní tel. čísla v ČR s tarifem EriVoIP - Panter L.
Podmínkou je využívání koncového zařízení ZTE H267A nebo jiného routeru od Eri. Aktivace nového nebo převod stávajícího telefonního čísla je zdarma.

EriVoIP ISDN - neomezené volání z pevného telefonu (telefonní linky) může využít za stejných podmínek jak fyzická osoba tak i podnikatel.

Profesionální telefonní řešení v kvalitě firemního hovoru. Technologie VoIP - IP telefonie nahrazuje volání z pevných telefonních linek vč. ISDN2A/D nebo ISDN30.

Vyúčtování Online všech hovorů. Mějte přehled svých vyúčtování a plateb vždy po ruce. Možnost přesměrování hovorů na jiné pevné číslo nebo mobilní číslo. Vytváření vyzváněcích skupin, možnost přijímat i volat z pevných tel. linek a to z Vašeho mobilu a další skvělé funkce virtuální ústředny.

Možnost dodání HW nebo SW (virtuální) IP telefonní ústředny Eri - ss7Net se zárukou až 60 měsíců a 10 – letým pozáručním servisem. Možnost zachování Vašich stávajících telefonních čísel vč. bloků ISDN čísel. Možnost volby nových telefonních čísel z Vašeho regionu. Možnost volby nových čísel i z negeografického telefonního rozsahu čísel: 910 91x xxx.
Podmínky zřízení a funkce EriVoIP ISDN - Panter

  Nastavení Vaší VoIP Gatewaye, VoIP telefonu:
Podmínky zřízení služby EriVoIP ISDN

Podmínkou pro zřízení a funkčnost Služby EriVoIP - Panter je funkční připojení k Internetu Uživatele od Českého bezdrátu nebo od třetí strany, které musí splňovat tyto parametry:
Telefonní funkce služby EriVoIP ISDN - Panter - IP Telefonie s QoS

IP telefonie klade řadu požadavků na kvalitu přenosové sítě. IP telefonie od společnosti Český bezdrát s.r.o. přináší řadu výhod. Hlavní výhodou služby EriVoIP - Panter - IP Telefonie s QoS je technologie AC-802 trafic managementu od renomované společnosti Allot Communcations zajišťující vyšší kvalitu hlasové komunikace s QoS - tj. garance minimální šířky pásma, prioritu, nízké a neproměnlivé zpoždění (latency a jitter), jakožto nutné podmínky pro poskytování IP telefonie v ADSL službách.


vnitřní hovor odchozí hovor
příchozí hovor příchozí provolba
upozornění na hovor zpětné vyzvonění
převzetí hovoru přepojení hovoru
čekání na hovor přesměrování všech hovorů
přesměrování při nefunkčnosti Internetu přesměrování při obsazení
přesměrování při nepřijetí zobrazení identifikace volajícího
zákaz identifikace volajícího ochrana linky
volba druhu vyzvánění odlišné oznamovací tóny
ztracená volání reverzní režim linky
zrychlená volba příležitostná konference
střetávací konference až 60 hovorů v konferenci
hláska místo tónů hlasová konzultace
hlasová pošta 50 MB informační hlásky
nahrávání hovorů časové režimy
historie hovorů provolané částky

Podmínkou pro využívání těchto doplňkových služeb je funkční telefonní Služba EriVoIP ISDN.

Hledáte další informace?

Jak ušetřit na ISDN, 2A, D, 30 linkách: Profesionální optimalizace a převod ISDN služeb - Zjistěte Jak | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku