Ověřit dostupnost Internet Mobil Televize Telefon Koncové zařízení Reference Kontakty

Eri Internet logo společnosti Eri internet Český bezdrát s.r.o.

20 let na trhu


Eri Internet telefonní kontakt na operátora Internetu


AKCE popis služeb Eri Internetu výhody funkčnost zážitkyEriMobile 2022 volání a data✅#EriInternetFungujeJakMáERI Internet optika 1-Gb ps web dvojnásobná rychlost napořád

 

Skylink

  Eri Internet a Skylink Live TV CANAL+ Sport PREMIER LEAGUE!.

  Výhodná kombinace internetu s televizí Internet s TV Skylink Live TV premier league

  Milý diváku,

  hlásíme, že 1. 8. 2022 začne platit nový ceník našich služeb, který už teď najdete na našem webu v části Centrum podpory. Těšit se můžete na nový programový balíček Kombi+ a doplňkový balíček CANAL+ Sport.

  V obou balíčcích najdete naši programovou novinku CANAL+ Sport, kde budeme vysílat všechny zápasy nejvyšší anglické fotbalové soutěže – PREMIER LEAGUE.

  Jiné změny v novém ceníku nenajdete, ceny aktuálních programových balíčků se nemění.

  RYCHLÝ A SPOLEHLIVÝ INTERNET VČETNĚ INTERNETOVÉ TELEVIZE SKYLINK LIVE TV
 

  ✅ Skylink Internet  ✅ Eri Internet - první ISP, který má přímé datové propojení se Skylink Live TV

  ✅ JAK PROBÍHÁ OBJEDNÁVKA?

  Objednávkou si velmi jednoduše zařídíte internetové připojení včetně internetové televize. Internetové připojení Eri Internet si objednáváte u společnosti Český bezdrát s.r.o. a internetovou televizi Skylink Live TV od společnosti Skylink. Obě společnosti vám budou účtovat své služby zvlášť. Více o platbách za služby.

 • Vyplňte objednávkový formulář
 • Ověřte platební kartu pro platby za Skylink Live TV
 • Ověřte platební kartu pro platby za Skylink Live TV
 • Do druhého pracovního dne se vám ozveme, potvrdíme objednávku internetu a zašleme fakturu za jednorázový instalační poplatek
 • Po zaplacení jednorázového instalačního poplatku se vám ozve technik a domluví termín instalace  ✅ PEVNÉ INTERNETOVÉ PŘIPOJENÍ VDSL S GARANCÍ RYCHLOSTI

  Internetové připojení poskytujeme v rámci sítě Eri / CETIN pomocí technologie vDSL. Díky koncovému připojení Terminátor, které automaticky instalujeme všem zákazníkům, můžeme garantovat objednané parametry rychlosti připojení. Zadejte vaši adresu a zjistěte, jakou rychlostí vás můžeme připojit.

  PEVNÉ INTERNETOVÉ PŘIPOJENÍ VDSL S GARANCÍ RYCHLOSTI

  ✅ Eri Internet a Skylink Live TV CANAL+ Sport PREMIER LEAGUE!  ✅ INTERNETOVÁ TELEVIZE PLNÁ ZÁBAVY PRO CELOU RODINU

  Mezi 67 programy, z nichž je 47 v HD kvalitě, najdete filmové, sportovní, dokumentární a dětské programy. Nechybí ani programy pro dospělé. Pokud nějaký pořad nestihnete, můžete se na něj podívat až 7 dní zpětně. Ve videotéce najdete filmy a seriály (nejen) z produkce Canal+, které jinde neuvidíte. To vše s jedním účtem na až 4 zařízeních

  INTERNETOVÁ TELEVIZE PLNÁ ZÁBAVY PRO CELOU RODINU
 • Mám zájem o digitální televizi Skylink Live TV a připojení k Internetu od ERI

  Výhodná kombinace internetu s televizí Internet s TV Skylink Live TV


  AKCE: 1 měsíc Internetu a digitální televize Skylink Live TV ZDARMA (výhodná kombinace)

 • Nemáte-li ještě digitální televizi Skylink Live TV a Eri Internet a chcete si ji objednat za zvýhodněných podmínek společně s internetovým připojením ERI, za prémiové ceny, které jinde nenajdete, klikněte na tlačítko Objednat internet a TV.

 • Máte-li již digitální televizi Skylink Live TV a chcete si objednat Eri Internet za prémiových zvýhodněných podmínek, které jinde nenajdete, klikněte na tlačítko Objednat Internet a TV. Je nutné při objednávce zadat správnou e-mail adresu na které máte registrovanou službu Skylink.

  RYCHLÝ A SPOLEHLIVÝ INTERNET VČETNĚ INTERNETOVÉ TELEVIZE SKYLINK LIVE TV


 • Skylink Live TV 1 měsíc ZDARMA 2. – 7. měsíc v akci 199 Kč/měs. od 8. měsíce 249 Kč/měs.

 • Tel. SKYLINK: 595 694 310


 • ZÁKAZNICKÁ PODPORA PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKY  Máte dotazy k objednávce nebo objednávaným službám? Kontaktujte naši bezplatnou prodejní linku pro:
 • informace o objednávaných službách,
 • informace o průběhu objednávky,
 • pomoc s výpovědí smlouvy u vašeho stávajícího operátora

 • Tel.: 800 138 138

 • Tel.: 220 990 007


  PROČ SPOLUPRACUJEME?


  Služba “Internet s TV“ vznikla spoluprací dvou společností:

 • Český bezdrát s.r.o. provozující službu Eri Internet a
 • Canal+ Luxembourg S. à r.l. provozující internetovou televizi Skylink Live TV.

  Protože to je výhodné pro vás, zákazníky. Aby jste se na internetovou televizi mohli koukat v plné kvalitě obrazu bez jakéhokoliv zasekávání, dlouhého načítání apod., je nesmírně důležité, aby fungovala na kvalitním internetovém připojení.

  My jsme to dovedli ještě dále. Internetové televizi jsme totiž vyčlenili samostatnou linku, která nekonzumuje data „obyčejnému“ používání internetu. To vše je zajištěno posilněným připojením přes Terminátor a routerem MikroTik.
 

Ověřte si dostupnost a max. rychlost Internetu na adrese!


rychlost internetu a ověření dostupnosti skylink

 

13 vyladěných pevných online služeb - Internet na doma!


Internet, televize, telefon a mobil!Internet na doma 9 mbps dsl Internet na doma 20 mbps dsl Internet na doma 35 mbps dsl Internet na doma 56 mbps dsl Internet na doma 100 mbps dsl Internet na doma 100 mbps dsl Internet na doma 165 mbps dsl
Ověřit dostupnost a rychlost připojení Internetu na adrese Internet na doma 250 mbps dsl Internet na doma 500 mbps dsl Internet na doma 1000 mbps dsl Internet na doma 250 mbps optika Internet na doma 500 mbps optika Internet na doma 1000 mbps optika
  Eri Online Internet využívají zákazníci v 845 obcích a městech v ČR

  Pokud hledáte nomezený online internet na doma a nebo připojení k Internetu pro podnikatele či společnost, nechte si poradit od odborníků, kteří mají v této oblasti přehled a více jak 20 letou zkušenost. S Eri Internetem získáte stabilní rychlost připojení a jistotu, že platíte za připojení, které opravdu funguje !!! Přidejte se a staňte se i Vy, spokojeným zákazníkem české firmy s tradicí.

  Seznam měst, kde všude ve vašem Kraji již máme zákazníky.

  ✅ Eri Internet

  Eri Internet působí na Telekomunikačním trhu již 20 úspěšných let. Za toto období připojil k Internetu a hlasovým Službám EriVoIP telefon v celé ČR, desítky tisíc spokojených uživatelů. Hlavní činností Eri Internetu, je již od roku 2002 v rámci celé ČR, poskytování pevného a bezdrátového připojení k Internetu, prostřednictvím datové sítě Eri / CETIN, včetně poskytování veřejně dostupných telefonních Služeb EriVoIP telefon (neomezené volání z pevné telefonní linky za 199,- Kč) s garantovanými bezpečnostními a technickými parametry - SLA, CIR a CBR.

  Eri Internet je vhodný pro:      
 • ✅ Internet na doma

 •  
 • ✅ Internet pro podnikatele

 •  
 • ✅ Internet i pro velkou firmu


 • Postaráme se, aby Vaše rychlost internetu, byla vždy maximální a v maximální kvalitě.

  ✅ Služby EriVoIP

  Hlasové Služby EriVoIP telefon plně nahrazují volání z pevných analogových HTS i digitálních tel. linek typu ISDN 2A, ISDN D nebo ISDN 30. Zákazníkovi jsou zachována všechna stávající pevná telefonní čísla, bez nutnosti hradit měsíční paušální poplatky, za klasické pevné analogové nebo ISDN tel. linky. Součástí zřízení Služeb EriVoIP telefon může být i připojení ke stávající pobočkové tel. ústředně zákazníka (analogové i digitální ISDN) případně dodání.

  ✅ Služby EriMobile

  Dále poskytuje Služby EriMobile volání a data (4g LTE) v síti Vodafone, jako virtuální operátor.

  ✅ Službu EriTV Live

  A v neposlední řadě Službu EriTV Live - příjem i připojení "chytré" televize pro domácnosti i firmy. Služba je vhodná pro zákazníky, vyžadující kvalitní a přitom cenově dostupnou náhradu, za pozemní nebo satelitní příjem televize s využitím připojení k online Internetu, od Eri a nebo vlastního připojení.


Poskytovatel Internetu online - televize přes internet - -


        


© 2022 Eri Internet - Český bezdrát s.r.o. | 11.08.2022 09:55:52