Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!

Skylink Live TV - jeden měsíc ZDARMA.

Chcete domů či do firmy pevné připojení k Internetu pro Skylink Live TV?


Spolehlivé připojení na Internet od Eri pro sledování Skylink Live TV. Připojení Internetu od Eri, je vhodné pro uživatele, kteří s Internetem denně pracují a potřebují neomezený objem dat. Vhodný je nejen pro domácnosti, ale i pro firmy nebo státní správu. Připojení na Internet od Eri, je bez omezení dat!


Eri Internet patří mezi ověřené poskytovatele Internetu v ČR a je ideálním řešením pro každou domácnost, podikatele či společnost. Čerpání dat je u nás neomezené, navíc získáte Internet s vysokou rychlostí a stabilitou. Chytrá zařízení připojíte k Internetu bezdrátově díky WiFi modemu.

Užijte si stabilní Internet pro sledování Skylink Live TV, rychlé připojení za každého počasí i na Vaší adrese.

Obchodní oddělení tel.: 220990007 v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.

Skylink Live TV - jeden měsíc ZDARMA.

Pro všechny milovníky digitální televize máme skvělou zprávu! Přinášíme vám exkluzivní nabídku – Skylink Live TV na jeden měsíc zcela ZDARMA! Tato jedinečná akce vám umožní vyzkoušet si kvalitu a rozmanitost programů Skylink Live TV bez jakýchkoli závazků. Po měsíci se sami rozhodnete, zda chcete službu dále využívat.

Připojte se k Eri Internetu a užijte si nekonečné hodiny zábavy s Skylink Live TV. Díky našemu rychlému a stabilnímu připojení, které je přímo propojeno s poskytovatelem Skylink, si můžete být jisti, že vaše televizní zážitky budou vždy v té nejlepší možné kvalitě. Ať už jste fanouškem filmů, seriálů nebo sportovních přenosů, Skylink Live TV nabízí obsah pro každého.

Nezmeškejte tuto ojedinělou příležitost získat měsíc plný zábavy zcela zdarma. Stačí se připojit k Eri Internetu a začít využívat Skylink Live TV na jeden měsíc bez jakýchkoli poplatků. Po skončení zkušebního období se můžete rozhodnout, zda službu chcete nadále využívat.

Využijte této výjimečné nabídky a připojte se k nám ještě dnes! Pro více informací a objednávky volejte na číslo 220 990 007 nebo navštivte naše webové stránky. S Eri Internetem a Skylink Live TV je vaše domácí zábava zajištěna.

Pokud již máte připojení od Eri Internetu, můžete rovněž zažádat o měsíc Skylink Live TV zcela zdarma.


Akce SKYLINK volejte tel.: 220 990 007


Podmínky akce:

VDSL Skylink Internet - bez omezení dat

Pro všechny fanoušky digitální televize Skylink Live TV přinášíme jedinečnou nabídku, která zaručuje nejvyšší možnou kvalitu obrazu a zvuku bez sekání a výpadků. Díky přímému 10 Gbps optickému propojení mezi naší společností Eri Internet a poskytovatelem IPTV obsahu Skylink Live TV, se můžete těšit na stabilní a rychlé připojení, které je základem pro plynulé sledování vašich oblíbených pořadů, seriálů a filmů.

Naše technologie a infrastruktura nám umožňuje nabídnout vám vyhrazený datový kanál pro IPTV služby Skylink Live TV. To znamená, že i v případě, že vaše domácnost intenzivně využívá internet pro jiné aktivity, jako je stahování velkých souborů, online hraní her nebo práce z domova, kvalita vašeho televizního vysílání nebude nijak ovlivněna. Vaše televizní zážitky tak zůstanou vždy na prvním místě, bez ohledu na ostatní internetovou aktivitu v domácnosti.

S Eri Internetem získáváte nejen rychlý a spolehlivý internet, ale také jistotu, že vaše sledování Skylink Live TV bude vždy v nejlepší možné kvalitě. Naše služby jsou ideální nejen pro milovníky televizní zábavy, ale i pro ty, kteří vyžadují stabilní internet pro práci nebo hraní online her. A to vše s garancí rychlosti připojení a technologie, která zajišťuje, že vaše televizní signál je vždy prioritní.

Navíc, díky naší moderní infrastruktuře a technologii Allot Communications, je vaše připojení neustále optimalizováno pro nejlepší možný výkon. To znamená rychlejší načítání obsahu, nižší latenci a stabilnější připojení, což jsou klíčové faktory pro bezproblémové sledování digitální televize.

Připojte se k Eri Internetu a užívejte si Skylink Live TV v nejvyšší kvalitě, jakou jen můžete získat. S naším připojením a přímým propojením s poskytovatelem Skylink Live TV si můžete být jisti, že vaše televizní zážitky budou vždy bezkonkurenční. Nechte se pohltit světem digitální televize bez kompromisů, s Eri Internetem a Skylink Live TV.
U Eri získáte vlastní statickou IPv4 adresu Zdarma

Připojte se k Eri Internetu, chytré síti s IQ, a získejte v rámci exkluzivní akce vlastní veřejnou statickou IPv4 adresu zdarma. Tato nabídka je perfektní pro ty, kteří vyžadují rychlou odezvu při on-line hrách (ping), vzdálenou správu zařízení jako jsou webové kamery, počítačové systémy, nebo pro ty, kteří chtějí efektivně pracovat z domova.

Vyberte si Eri pro spolehlivé a rychlé internetové připojení, které přináší skutečnou přidanou hodnotu a úsporu, která se počítá. Nechte svůj internet pracovat pro vás s maximální efektivitou a bez zbytečných výdajů. Naše akce je časově omezena, tak neváhejte a připojte se k nám, abyste si zajistili výhody, které nabízíme.Skylink Internet od Eri, pro sledování Skylink Live TV!

Garantovaný Skylink Internet, pro sledování Skylink Live TV


Toto 10 Gbps přímé optické propojení našich dvou společností, zajistí mimořádný komfort IPTV služeb platformy Skylink Live TV. Další významnou výhodou této spolupráce pro koncového uživatele je hlavně garantovaný vyhrazený datový IPTV kanál, zřízený u každého připojení Internetu od Eri pro uživatele Skylink Live TV, který zajistí zákazníkům využívající Eri Internet nejvyšší možnou kvalitu obrazu v HD rozlišení při sledování Skylink Live TV. Už žádné sekání obrazu!


S naším vysokorychlostním internetem a digitální TV máte po starostech a nemusíte již řešit přechod na DVB T2.

Jak funguje vyhrazený datový kanál?

V případě přetížení Vašeho Internetu (například: díváte na večer na televizi a sledujete napínavý film a někdo v rodině potřebuje stáhnout a nebo odeslat objemné datové soubory, například do práce nebo do školy a nebo hraje on-line hry) nedojde k přerušení (omezování) datového toku pro sledování TV programu, na který se momentálně díváte, ale dojde k optimalizaci datového provozu, tak, aby datový tok pro příjem TV programů zůstal garantovaný 1:1 a tím pádem nebyl nijak narušen. Ostatní požadavky na Internet získají zbylou volnou kapacitu sítě. V momentě, kdy nesledujete TV program, tento kanál je uvolněný pro běžný Internet. Nedochází tedy k blokaci tohoto kanálu po dobu, kdy nepotřebujete sledovat TV programy.

Zákazníci, kteří využívají výše uvedené IPTV platformy Eri LiveTV, sledovaniTV, Skylink Live TV a nebo 4Net.TV prostřednictvím sítě Eri mají jistotu, že i při intenzivním využívání Internetu je zajištěn kvalitní příjem všech TV programů v nejvyšším možné kvalitě obrazu i zvuku.


PEVNÉ INTERNETOVÉ PŘIPOJENÍ VDSL S GARANCÍ RYCHLOSTI

Internetové připojení poskytujeme v rámci sítě Eri / CETIN prostřednictvím technologie VDSL nebo přes Optický Internet. Díky koncovému typu připojení Terminátor, můžeme garantovat objednané parametry rychlosti připojení. Zadejte Vaši adresu a zjistěte, jakou rychlostí vás můžeme připojit.Eri Internet + Skylink Live TV = Skylink Internet

Eri Internet - první ISP, který má přímé optické propojení se Skylink Live TV


Jako první z významných českých poskytovatelů Internetu, jsme se přímo propojili svou datovou sítí Eri Internet, vysokokapacitním 10 Gbps optickým propojem s poskytovatelem IPTV obsahu, společností Skylink.

Český bezdrát tak i nadále investuje nejenom do zvýšení kvality Internetového připojení jako takového, ale i do zajištění kvalitního obsahu, který svým zákazníkům prostřednictvím sítě Eri Internet poskytuje.


Eri Internet je spolehlivý poskytovatel Internetu a online Televize ve Vaší Obci / Městě. Jsme specialisté na Internet, kteří mají v této oblasti přehled a více jak 20-ti leté zkušenosti.

S Eri Internetem (Skylink Internet) získáte stabilní rychlost připojení a jistotu, že platíte za připojení, které opravdu funguje jak má !!!

Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL nebo Optický internet, lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).

Společnost Český bezdrát s.r.o. Eri Internet poskytující pevné xDSL připojení prostřednictvím sítě Eri / CETIN ve více jak 881 obcích a městech v ČR.

Seznam měst, kde již máme spokojené zákazníky.

Více info o službách na tel. čísle 220990007 v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.


INTERNETOVÁ TELEVIZE PLNÁ ZÁBAVY PRO CELOU RODINU = Skylink + Eri Internet!


Mezi 67 programy, z nichž je 47 v HD kvalitě, najdete filmové, sportovní, dokumentární a dětské programy. Nechybí ani programy pro dospělé. Pokud nějaký pořad nestihnete, můžete se na něj podívat až 7 dní zpětně. Ve videotéce najdete filmy a seriály (nejen) z produkce Canal+, které jinde neuvidíte. To vše s jedním účtem na až 4 zařízeních


Mám zájem o digitální televizi Skylink Live TV a připojení k Internetu od ERI

Výhodná kombinace internetu s televizí Internet s TV Skylink Live TV


Máte-li již digitální televizi Skylink Live TV a chcete si objednat Eri Internet za prémiových zvýhodněných podmínek, které jinde nenajdete, klikněte na tlačítko Objednat Internet a TV. Je nutné při objednávce zadat správnou e-mail adresu na které máte registrovanou službu Skylink.


SKYLINK (skylink cz kontakt): tel.: 595 694 310


ZÁKAZNICKÁ PODPORA PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKY

Máte dotazy k objednávce nebo objednávaným službám?
Kontaktujte naši bezplatnou prodejní linku pro:

Tel.: 800 138 138

Tel.: 220 990 007


PROČ SPOLUPRACUJEME?

Služba “Internet s TV“ vznikla spoluprací dvou společností:

 • Český bezdrát s.r.o. provozující službu Eri Internet a
 • Canal+ Luxembourg S. à r.l. provozující internetovou televizi Skylink LiveTV.

  Protože to je výhodné pro vás, zákazníky. Aby jste se na internetovou televizi mohli koukat v plné kvalitě obrazu bez jakéhokoliv zasekávání, dlouhého načítání apod., je nesmírně důležité, aby fungovala na kvalitním internetovém připojení.

  My jsme to dovedli ještě dále. Internetové televizi jsme totiž vyčlenili samostatnou linku, která nekonzumuje data „obyčejnému“ používání internetu. To vše je zajištěno posilněným připojením přes Terminátor a routerem MikroTik.
 • Často kladené dotazy Skylink a Eri
  Jak mohu začít využívat připojení od Eri?

  Zvažujete připojení k internetu a hledáte spolehlivého poskytovatele? U nás, v Eri, vám nabízíme připojení, na které se můžete stoprocentně spolehnout a které funguje bez jakýchkoli problémů. K dispozici vám je také naš profesionální zákaznický a technický servis, který zvládne každou výzvu - a to díky našim odborníkům s více než dvacetiletou praxí v oboru.
  Naše podpora není omezená jen na vzdálenou správu vašich koncových zařízení - jsme tu také, abychom vám pomohli s jejich nastavením. Stačí se na nás obrátit v pracovní dny od 8.00 do 20.00 a o víkendech od 8.00 do 16.00, kdy je náš dohled pro vás k dispozici. A to vše s přátelským a vstřícným přístupem, protože náš klient je pro nás na prvním místě.
  Začít využívat naše služby je snadné - jste jen pár kliknutí od objednání našeho EriInternetu! Vyberte si naši neodolatelnou nabídku na Pohodu, Platinum nebo Diamond a zažijte neuvěřitelnou rychlost a spolehlivost, kterou jen EriInternet může nabídnout. Neváhejte, váš nový svět online zážitků je opravdu na dosah! Přijměte naše pozvání k nadšení z bezproblémového připojení a přátelského servisu.

  Proč připojení od Eri-Skylink funguje jak má

  Společnost Český bezdrát, která provozuje a poskytuje Eri Internet využívá unikátní izraelskou technologii pro dynamickou optimalizaci datových toků ve prospěch koncových zákazníků – IQ Optimalizace. Díky této IQ Optimalizaci má zákazník vždy k dispozici max. kapacitu připojení do Internetu a to v reálném čase s rychlou reakcí na jakékoliv požadavky zákazníka směrem do Internetu. Odezvy na ping jsou běžně 10 ms. -ideální pro hraní her a to i na profesionální úrovni.

  Jak zjistím dostupnou službu na mé adrese?

  Postup je velmi jednoduchý a intuitivní. Stačí jen vložit adresu požadované lokality do našeho testu dostupnosti zde, který najdete přímo na této stránce. Tento nástroj Vám následně poskytne informace o maximální rychlosti připojení, kterou můžete objednat. Samozřejmě máte i možnost zvolit rychlost nižší, vše záleží pouze na Vašich preferencích.

  Pokud se nacházíte uprostřed výstavby nového domova a ještě nevlastníte přidělené číslo popisné, není třeba se obávat. Stačí nám zaslat číslo parcely a název obce a my pro Vás zkontrolujeme dostupnost na míru. Tyto údaje nám můžete odeslat na náš email: obchod@eri.cz.

  Pokud se náhodou ukáže, že pevné připojení ve Vaší lokalitě není možné, nemusíte vůbec zoufat. Pro Vás prozkoumáme možnosti bezdrátového připojení v licencovaném a nezarušeném pásmu 3,7 GHz. Pro tuto žádost využijte náš online formulář.

  Můžete se spolehnout, že komunikace s námi bude vždy přátelská a snažíme se vždy vyjít vstříc Vaším potřebám.

  Jak objednám službu Eri Internet?

  Opět je to velmi jednoduché, stačí kliknout ZDE, zvolit rychlost, vyplnit a následně odeslat poptávku připojení.

  Můžu si v objednávce zvolit parametry nastavení služby?

  Jaké koncové zařízení pro připojení budete chtít využívat (vlastní, koupit a nebo pronajmout). Na všechny námi dodávané koncové zařízení máte standardní záruku 24 měsíců, v případě pronájmu je záruka 36 měsíců. V ceně máte zahrnuté i zrychlené vyřízení reklamace formou výměny kus za kus. Napřed dostanete od nás nové zařízení a až pak posíláte to stávající k vyřízení na reklamaci k nám na firmu. Tím pádem jste stále on-line a nemusíte čekat 30dní na vyřízení reklamace, jako ve standardním obchodě.
  Frekvenci plateb (měsíční, kvartální, půlroční nebo roční). Čím delší časový úsek zvolíte tím levnější máte připojení. Po celou dobu předplatného máte zafixovanou cenu.
  Typ připojení (klasické xDSL/RJ11 a nebo moderní Terminátor Eth./RJ45 u rychlostí od 20 do 250 Mbps). Terminátor umíme zřídit na dvou (bonding) ale i na jednom páru vedení.
  Typ koncového zařízení VDSL modemy za xDSL/RJ11 a nebo routery za Terminátor Eth./RJ45.
  Minimální délku trvání Smlouvy 3,6,12 nebo 24 měsíců - dle Vaší volby

  Doplňkové Služby k připojení, které můžete objednat


 • EriTV Live od 199 Kč/měs.
 • EriVoIP – neomezené volání z pevné za 99 Kč/měs.
 • Statickou veřejnou adresu IPv.4 od 0 Kč/měs.
 • Blok 4 nebo 8 statických veřejných IPv.4
 • Reverzní záznam
 • Zvýšenou servisní podporu stupně I. a II. vč. SLA 99,0%

 • Hledáte další informace?

  Připojení k Internetu Optimalizované pro Skylink Live TV | s Garancí Kvality | Zpět na úvodní stránku