Dynamická Optimalizace Internetu | Eri-Internet | Zpět na úvodní stránku
 

Eri  Internet je tu pro Vás již 20 let!

Dvojnásobná rychlost napořád Pevná IPv4 ZDARMA
Terminátor u všech rychlostí Převod bez výpadku
Vyladěný Internet Zřízení do 3. prac. dnů
Český bezdrát s.r.o. - Kontakt     

Dynamická Optimalizace Internetu = Vyladěný Internet!

|  Dynamická optimalizace Internetu = vyladěný Internet. Vyladěný Internet je součástí každé služby Eri, pro každého a ZDARMA  |


Dynamická optimalizace Internetu = Výjimečná Rychlost Eri Internetu ✓

Výjimečná kvalita a rychlost Eri Internetu = Dynamická Optimalizace Internetu = Vyladěný Internet. Užijte si mimořádný pocit a komfort našeho Internetu při haraní her, sledování LiveTV - internetové televize a dalších služeb. Vyladěný Internet je součástí každé služby Eri, pro každého a ZDARMA!

Dynamická optimalizace provozu


Vyladěný Internet od Eri!


Společnost Allot je předním poskytovatelem inovativních řešení síťové inteligence a zabezpečení, která umožňují poskytovatelům Internetu a podnikům po celém světě zvyšovat hodnotu, kterou přinášejí svým zákazníkům. S více než 20 lety prokázaného úspěchu naše řešení přeměňují data o síti, aplikacích, používání a zabezpečení na užitečné informace, díky nimž jsou sítě našich zákazníků chytřejší a jejich uživatelé bezpečnější.

Jsme jedním z mála Internetových poskytovatelů v ČR, která investovala do nákupu této vysoce sofistikované technologie od společnost Allot a tuto technologii poskytla bez rozdílu všem našim zákazníkům Eri Internetu, ať již využívají ADSL služby a nebo vysokorychlostní Internet, internetovou televizi a nebo mobilní služby. Vyladěný internet a technologie Allot je součástí každé naší služby.

V současné době máme v síti Eri nasazené celkem tři tyto technologie od společnosti ALLOT, pro řízení a optimalizaci Internetu ("Vyladěný Internet") našich spokojených uživatelů.
Tento rok jsme spustili novou službu 5G - Bezdrátový 5G Internet v licencovaném pásmu 3,7 GHz, kde je instalovám Allot AC3K pro zkvalitnění této služby.

Dynamická optimalizace provozu


Eri Internet, dostupné v celé ČR s DYNAMICKOU optimalizací Internetu (QoS)!


Jedním z největších nároků na operátory je udržení vysoké úrovně QoE, tj. poskytnutí zákazníkům dostatečné kapacity pro uspokojení poptávky po šířce pásma a to zejména při špičkovém zatížení připojení k Internetu. Držet neustále krok s požadavky klientů na zvyšující se objem a složitost datového provozu znamená i investice do Inteligentních technologií. Díky řešení od Izraelské společnosti Allot communicatinos náš klient automaticky využívá vyladěný internet - přidanou hodnotu takto poskytovaných služeb v rámci infrastruktury sítě Eri. Díky tomuto řešení můžeme vyhovět vysokým požadavkům našich klientů.
Nabídka připojení pevného Eri Internetu

Internet na doma 9 mbps dsl Internet na doma 20 mbps dsl Internet na doma 35 mbps dsl Internet na doma 56 mbps dsl Internet na doma 100 mbps dsl
Internet na doma 100 mbps dsl Internet na doma 165 mbps dsl Internet na doma 250 mbps optika Internet na doma 500 mbps optika Internet na doma 1000 mbps optika

Výhody pevného Internetu od Eri


Rychlost připojení od 9 Mb/s do 2Gb/s
Dvojnásobná rychlost Internetu - napořád (u rychlostí od 35Mb/s do 1Gb/s)
Zřízení připojení zdarma
Pevná veřejná IPv.4 adresa v AKCI Leden 2023 ZDARMA
Možnost fixace ceny na 12 nebo 24 měsíců
Při roční frekvenci plateb získáváte pravidelnou slevu 5 %


Nabídka připojení 5G - bezdrátový Internet


Internet na doma 9 mbps dsl   Internet na doma 20 mbps dsl   Internet na doma 35 mbps dsl   Internet na doma 56 mbps dsl

Výhody pevného Internetu od Eri


Rychlost připojení od 10 do 100 Mbps
Možnost fixace ceny na 12 nebo 24 měsíců
Při roční frekvenci plateb získáváte pravidelnou slevu 5 %


Co je šírka pásma?

Termín bandwith je pevně semknut s přenosovou rychlostí, protože čím větší bývá šířka přenosového pásma, tak tím se lépe vytvářejí příznivé startovní podmínky pro velkou přenosovou rychlost. Tato definice je dle teorie Shannona a Hartleyho.

Další důležitou otázkou, například pro hráče online her, ale nejen jich je: Co je to PING a ICMP - Internet Control Message Protocol.
Rychlá odezva PING a rychlá výměna dat je důležitá především pro hráče on-line her a také při videohovorech. Při videohovorech jsou totiž výpadky spojení nepříjemné (dochází k praskání, zpožďování), pro hráče her je pak zpoždění často fatální.

I zde řízení provozu ALLOT sehrává významnou úlohu, v garantování potřebné šířky a kvality připojení.


Co je to P2P - peer-to-peer

Peer-to-peer - decentralizovaný komunikační model, ve kterém má každá strana stejné možnosti a každá strana může zahájit komunikační relaci. Na rozdíl od klient/server modelu, ve kterém klient zadá požadavek na službu a server splňuje požadavek, P2P síť umožňuje každému uzlu, aby fungoval jak pro klienta, tak i pro server.
Jedná se o označení typu počítačových sítí. Klienti v spolu v těchto sítích komunikují na přímo (jako rovný s rovným). Pojem P2P se vztahuje především na sítě, kde si protistrany vyměňují mezi sebou data (např. torrenty). Základní výhodou poté je, že oproti komunikaci přes server, který má konstantní kapacitu a s přibývajícími klienty tedy přenosová rychlost klesá, v P2P sítích dostupná přenosová kapacita s přibývajícími klienty roste.
Rychlost a efektivitu P2P sítí využívá také služba instantní platba, která umožňuje dodavatelům jednoduše a velmi rychle (do 3 dnů) profinancovat své pohledávky za velkými odběrateli s využitím EDI komunikace a aukce soukromého kapitálu.


Graf naměřených rychlostí internetu na serveru DSL.CZ ✓


Graf naměřených rychlostí internetu na DSL.CZ

Co je to ... ?Kategorie nabízených služeb Eri Internet:


Internet 20 Mbps

Zanechte nám svůj kontakt, rádi s Vámi objednávku nebo dotaz vyřídíme po telefonu.
Obchodní oddělení tel.: 220990007 v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.


© 2023 Eri Internet - Český bezdrát s.r.o. - Poskytovatel Internetu

Dynamická Optimalizace Internetu

Kontakt na obchodní oddělení pro Čechy, Moravu a Slezsko

Web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

| 04.02.2023 23:43:40 |

FB