Dynamická Optimalizace Internetu | Eri Internet | Zpět na úvodní stránku

Eri - chytrá síť s IQ. Vždy rychlá, vždy stabilní !

   

Dynamická optimalizace provozu

Výjimečná Rychlost Eri InternetuEri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.Výjimečná kvalita a rychlost Eri Internetu = Dynamická Optimalizace Internetu = Vyladěný Internet. Užijte si mimořádný pocit a komfort našeho Internetu při hraní her, sledování LiveTV - internetové televize a dalších služeb. Vyladěný Internet je součástí každé služby Eri, pro každého a ZDARMA!

Vyladěný Internet od Eri!

Společnost Allot je předním poskytovatelem inovativních řešení síťové inteligence a zabezpečení, která umožňují poskytovatelům Internetu a podnikům po celém světě zvyšovat hodnotu, kterou přinášejí svým zákazníkům. S více než 20 lety prokázaného úspěchu naše řešení přeměňují data o síti, aplikacích, používání a zabezpečení na užitečné informace, díky nimž jsou sítě našich zákazníků chytřejší a jejich uživatelé bezpečnější.

Jsme jedním z mála Internetových poskytovatelů v ČR, která investovala do nákupu této vysoce sofistikované technologie od společnost Allot a tuto technologii poskytla bez rozdílu všem našim zákazníkům Eri Internetu, ať již využívají VDSL služby a nebo vysokorychlostní Eri Internet, internetovou televizi a nebo mobilní služby. Vyladěný internet a technologie Allot je součástí každé naší služby.

V současné době máme v síti Eri nasazené celkem tři tyto technologie od společnosti ALLOT, pro řízení a optimalizaci Internetu ("Vyladěný Internet") našich spokojených uživatelů.

V roce 2022 jsme spustili novou službu 5G - Bezdrátový 5G Internet v licencovaném pásmu 3,7 GHz, kde je instalovám Allot AC3K pro zkvalitnění této služby.

Dynamická optimalizace provozuEri Internet, dostupné v celé ČR s DYNAMICKOU optimalizací Internetu (QoS)!


Jedním z největších nároků na operátory je udržení vysoké úrovně QoE, tj. poskytnutí zákazníkům dostatečné kapacity pro uspokojení poptávky po šířce pásma a to zejména při špičkovém zatížení připojení k Internetu. Držet neustále krok s požadavky klientů na zvyšující se objem a složitost datového provozu znamená i investice do Inteligentních technologií. Díky řešení od Izraelské společnosti Allot communicatinos náš klient automaticky využívá vyladěný internet - přidanou hodnotu takto poskytovaných služeb v rámci infrastruktury sítě Eri. Díky tomuto řešení můžeme vyhovět vysokým požadavkům našich klientů.
Co je šírka pásma?

Termín bandwith je pevně semknut s přenosovou rychlostí, protože čím větší bývá šířka přenosového pásma, tak tím se lépe vytvářejí příznivé startovní podmínky pro velkou přenosovou rychlost. Tato definice je dle teorie Shannona a Hartleyho.

Další důležitou otázkou, například pro hráče online her, ale nejen jich je: Co je to PING a ICMP - Internet Control Message Protocol.
Rychlá odezva PING a rychlá výměna dat je důležitá především pro hráče on-line her a také při videohovorech. Při videohovorech jsou totiž výpadky spojení nepříjemné (dochází k praskání, zpožďování), pro hráče her je pak zpoždění často fatální.

I zde řízení provozu ALLOT sehrává významnou úlohu, v garantování potřebné šířky a kvality připojení.
DSL.CZ graf naměřených rychlostí Internetu!


Graf naměřených rychlostí internetu na DSL.CZ
Dynamická Optimalizace Internetu - výjímečná rychlost a kvalita Eri Internetu!

Hledáte další informace?

Dynamická Optimalizace Internetu | Eri Internet | Zpět na úvodní stránku