Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
Pro RD a větší byty

WiFi routery a VDSL modemy pro RD a větší byty

Hledáte spolehlivý WiFi router s výjimečným pokrytím signálu pro vaše domácnosti? Nebo možná jste firma s potřebou připojit více počítačů? Toužíte po rychlém a spolehlivém připojení?

Váš domov si zaslouží rychlé a spolehlivé internetové připojení, a proto vám přinášíme špičkové VDSL modemy pro RD a větší byty, které jsou předem nakonfigurované pro okamžité použití. U nás není třeba být technickým odborníkem – vše za vás připravíme a v případě potřeby poskytneme plný dohled a podporu přes telefon. Náš přátelský tým je vždy připraven vám pomoci s nastavením, abyste mohli ihned využívat všechny výhody našich služeb.

V našem portfoliu najdete pouze prověřené a doporučené WiFi routery a VDSL modemy, které zaručují bezproblémový chod a široké pokrytí signálu, ať už potřebujete připojit jednotlivá zařízení doma, nebo hledáte řešení pro větší počet počítačů ve firmě. Jsme si vědomi, že výpadky a technické problémy mohou být frustrující, proto v případě jakýchkoliv komplikací neprodleně zařízení vyměníme a zajistíme, aby byl váš internetový zážitek co nejpříjemnější.

U nás nečekáte týdny na vyřízení reklamace. Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto vám v případě potřeby poskytneme náhradní modem nebo router, abyste zůstali online, zatímco se zabýváme řešením reklamace vašeho původního zařízení. S námi máte jistotu, že každý problém vyřešíme rychle, efektivně a s maximální péčí o vaše pohodlí.

WiFi routery a VDSL modemy pro RD a větší byty

  
WiFi routery a VDSL modemy pro RD a větší byty
MikroTik Audience modem Access point MikroTik Audience modem Access point
Switch MikroTik Cloud Smart CSS326-24G-2S+RM

Hledáte další informace?

WiFi routery a VDSL modemy pro RD a větší byty | Eri | Zpět na úvodní stránku