Eri Internet logo společnosti Eri internet Český bezdrát s.r.o.

20 let na trhu
Tel.: 220 990 007, 590 990 004

FRITZBox 7590 International

✓ Dvojnásobná rychlost napořád ✓ Zřízení do 3. prac. dnů ✓ Terminátor u všech rychlostí  
✓ Stabilní rychlost připojení ✓ Pevná IP v.4 ZDARMA ✓ Premiové routery s dopr. zdarma  
✓ Neomezené volání z pevné ✓ Neomezená data ✓ Převod bez výpadku připojení  
✓ Internet pro Skylink Live TV & CANAL+ Sport PREMIER LEAGUE

Ověřit dostupnost Internet Internetová Televize Mobilní tarify Telefon Koncové zařízení Reference Podpora


FRITZBox 7590 International


  FRITZBox 7590 International


  FRITZBox 7590 International

  Cena modemu ke Službám Eri - ADSL/VDSL vč. nastavení: 5.499 Kč vč. DPH.


  Pro připojení prostřednictvím VDSL je nyní zákazníkům k dispozici nový AVM FRITZ!Box 7590, který opět posouvá možnosti maximálních přenosových rychlostí po telefonních linkách. To je možné díky využití nejnovějších technologie VDSL 35b supervectoring. V závislosti na parametrech přístupového vedení tak lze nabídnout uživatelům konektivitu na rychlostech až 300 Mbit/s.

  Zařízení dále obsahuje špičkové řešení pro domácí bezdrátovou síť 4 x 4 dual-band Wireless AC + N s Multi-User MIMO na rychlostech až 1.733 Mbit/s + 800 Mbit/s. Samozřejmostí je zpětná kompatibilita se staršími WiFI standardy. Pro lokální síť je jsou dále k dispozici čtyři gigabit LAN porty a dva USB 3.0 porty. Ve výbavě je rovněž 1 Gbit/s Ethernet WAN port, díky kterému lze router využít třeba i na optických přípojkách FTTH.

  Nechybí ani funkce pro vysoce kvalitní telefonii (IP, analog, ISDN) s podporou bezdrátových přístrojů DECT. Jako koncové zařízení slouží multifunkční telefonní přístroj AVM FRITZ!Fon, který v sobě kombinuje DECT telefon s rozšířením CAT-iq pro HD telefonii pro komfortní integraci telefonních a internetových služeb.

  Kvalitu a spolehlivost AVM FRITZ!Box 7590 dokládá fakt, že výrobce na zařízení poskytuje pětiletou záruku. Již tradiční výhodou všech produktů AVM je jejich snadná použitelnost díky jednoduché instalaci a konfiguraci. Tyto vlastnosti jsou založeny na přehledném a komfortním uživatelském rozhraní, které poskytuje operační systém FRITZ!OS. Díky tomu mohou i málo zkušení uživatelé z řad domácností a menších firem bez problémů využívat všechny dostupné funkční možnosti zařízení AVM.  Zpět na seznam modemů, routerů a WiFi routerů


  AVM FRITZ!Box 7590 International - router - WiFI router

  FRITZ!Box 7590 nastavuje nové standardy pomocí VDSL Supervectoringu 35b, který umožňuje stahování rychlostí až 300 Mbit/s. Tím se až ztrojnásobí rychlost připojení DSL. Špičková WiFI 4x4 MIMO, rychlá gigabitová LAN a výkonné porty USB 3.0 doplňují vysokorychlostní síť. FRITZ!Box 7590 obsahuje také kompletní telefonní systém se záznamníkem a funkcí faxu.

  FRITZ!Box 7590 je díky inovativní High-End WiFI AC+N a technologii 4x4 MIMO ideální pro domácí bezdrátovou síť s vyšším počet WLAN zařízení. FRITZ!Box díky vysílá v duální frekvenčním pásmu 2,4 GHz (WIFI N) a 5 GHz (WiFI AC) a dalším zdvojením techto pásem může fakticky poskytnout v součtu max. přenosovou rychlost až 2.532 MBit/s. Širokopásmové aplikace můžou pak v paralelním provozu běžet na více WLAN zařízení bez ztráty rychlosti a stability. Ve spolupráci s výrobky z řady FRITZ!WLAN repeater a FRITZ!Powerline (s WiFI) lze pak i vytvořit výkonnou a flexibilní WLAN sít. S technologií Mesh WiFI pak můžete ještě kombinovat několik bezdrátových přístupových bodů do jednoho inteligentního systému (FRITZ!OS 6.90 a novější).

  FRITZ!Box 7590 obsahuje také kompletní telefonní systém pro připojení všech vašich telefonů, ať už IP, ISDN,DECT nebo analogových .Pomocí aplikace FRITZ!App Fon je pak i z Vašeho smartphonu snadné uskutečňovat hovory kamkoliv do celého světa. Aplikace vás také informuje o hovorech a hlasových zprávách, když jste na cestách. Další pohodlí přináší funkce záznamníku a faxu včetně faxu na email. Standard DECT umožňuje pak vytvořit telefonní systém až se šesti bezdrátovými telefony. K systému lze připojit 1x ISDN a 2 analogové telefony nebo faxy.

  FRITZ!Box 7590 přináší stejně jako ostatní modely take možnost online úložiště pro domácí síť. Díky integrovanému mediálnímu serveru s NAS máte možnost ukládat své filmy, hudbu a obrázky na své domací úložistě a mít vše k dispozici přístupné např. pomocí tabletu nebo smartphonu.Stačí jen pres USB (3.0) rozhranní rozšířit úložný prostor USB externím HDD nebo USB flash pamětí. FRITZ!Box 7590 pak tvoří platformu pro síťové multimediální aplikace, jako IPTV, Video on Demand nebo streamování.

  ✓ Zakladní parametry a funkce


  Vhodné pro všechny přípojky (VDSL a ADSL)
  4x gigabitethernet LAN
  1x gigabitethernet WAN
  Rychlost připojení (stahování) až 300 MBit/s díky VDSL-Supervectoring 35b
  Bezpečné používání internetu díky přednastavenému Firewallu
  Větší výkon, flexibilita a nejstabilnějších spojení díky současné WiFI AC + N (dual band)
  WiFI až 2.532 Mbit/s , 2,4GHz (2x 400Mbit/s) a 5 GHz (2x 866Mbit/s), 4x4 MIMO
  VoIP telefonní ústředna s všestrannými komfortními funkcemi pro analogové,ISDN,DECT a IP telefony)
  DECT základna až pro 6 bezdrátových telefonů (např. všechny FRITZ!Fon modely) a pro spínací zásuvky a regulátor topného tělesa FRITZ!DECT
  2x a/b port (either TAE/RJ11) analog tel.
  1x S0 ISDN
  multimediální server NAS - 2 x USB 3.0

  ✓ Rozsah dodávky


  FRITZ!Box 7590
  Napájecí zdroj
  DSL telefonní kabel o délce 4,25 m.
  DSL kabel s délkou 4 m
  1,5 m dlouhý LAN kabel
  Adaptér TAE/RJ45
  Adaptér TAE/RJ11

  Zpět na seznam modemů, routerů a WiFi routerů


  Potřebujete poradit? Stačí zavolat naše obchodní oddělení v prac. dny od 8.00 do 20.00 hod. na tel.: 220 990 007

  FRITZBox 7590 International
  Nebo nám zanechte svůj kontakt a rádi se Vám ozveme. Vše jednoduše vyřídíme po telefonu nebo e-mailu.© 2022 Eri Internet - Český bezdrát s.r.o. | 28.09.2022 04:20:31