Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!

FRITZBox 7590 International

Výkonný modem/router/VoIP brána FritzBox 7530 - pokrytí plochy do 75 m2

5.499 Kč vč. DPH.


FRITZBox 7590 International
Výkonný modem/router/VoIP brána FritzBox 7530 - pokrytí plochy do 75 m2

Cena modemu AVM FRITZ!Box 7590 ke Službám Eri - ADSL/VDSL vč. nastavení: 5.499,- Kč vč. DPH.

FRITZBox 7590 International

Klíčové vlastnosti modemu AVM FRITZ!Box 7590:


Pro připojení prostřednictvím VDSL je nyní zákazníkům k dispozici nový AVM FRITZ!Box 7590, který opět posouvá možnosti maximálních přenosových rychlostí po telefonních linkách. To je možné díky využití nejnovějších technologie VDSL 35b supervectoring. V závislosti na parametrech přístupového vedení tak lze nabídnout uživatelům konektivitu na rychlostech až 300 Mbit/s.

Zařízení dále obsahuje špičkové řešení pro domácí bezdrátovou síť 4 x 4 dual-band Wireless AC + N s Multi-User MIMO na rychlostech až 1.733 Mbit/s + 800 Mbit/s. Samozřejmostí je zpětná kompatibilita se staršími WiFI standardy. Pro lokální síť je jsou dále k dispozici čtyři gigabit LAN porty a dva USB 3.0 porty. Ve výbavě je rovněž 1 Gbit/s Ethernet WAN port, díky kterému lze router využít třeba i na optických přípojkách FTTH.

Nechybí ani funkce pro vysoce kvalitní telefonii (IP, analog, ISDN) s podporou bezdrátových přístrojů DECT. Jako koncové zařízení slouží multifunkční telefonní přístroj AVM FRITZ!Fon, který v sobě kombinuje DECT telefon s rozšířením CAT-iq pro HD telefonii pro komfortní integraci telefonních a internetových služeb.

Kvalitu a spolehlivost AVM FRITZ!Box 7590 dokládá fakt, že výrobce na zařízení poskytuje pětiletou záruku. Již tradiční výhodou všech produktů AVM je jejich snadná použitelnost díky jednoduché instalaci a konfiguraci. Tyto vlastnosti jsou založeny na přehledném a komfortním uživatelském rozhraní, které poskytuje operační systém FRITZ!OS. Díky tomu mohou i málo zkušení uživatelé z řad domácností a menších firem bez problémů využívat všechny dostupné funkční možnosti zařízení AVM.

Vrátit se zpětAVM FRITZ!Box 7590 International - router - WiFI router

FRITZ!Box 7590 nastavuje nové standardy pomocí VDSL Supervectoringu 35b, který umožňuje stahování rychlostí až 300 Mbit/s. Tím se až ztrojnásobí rychlost připojení DSL. Špičková WiFI 4x4 MIMO, rychlá gigabitová LAN a výkonné porty USB 3.0 doplňují vysokorychlostní síť. FRITZ!Box 7590 obsahuje také kompletní telefonní systém se záznamníkem a funkcí faxu.

FRITZ!Box 7590 je díky inovativní High-End WiFI AC+N a technologii 4x4 MIMO ideální pro domácí bezdrátovou síť s vyšším počet WLAN zařízení. FRITZ!Box díky vysílá v duální frekvenčním pásmu 2,4 GHz (WIFI N) a 5 GHz (WiFI AC) a dalším zdvojením techto pásem může fakticky poskytnout v součtu max. přenosovou rychlost až 2.532 MBit/s. Širokopásmové aplikace můžou pak v paralelním provozu běžet na více WLAN zařízení bez ztráty rychlosti a stability. Ve spolupráci s výrobky z řady FRITZ!WLAN repeater a FRITZ!Powerline (s WiFI) lze pak i vytvořit výkonnou a flexibilní WLAN sít. S technologií Mesh WiFI pak můžete ještě kombinovat několik bezdrátových přístupových bodů do jednoho inteligentního systému (FRITZ!OS 6.90 a novější).

FRITZ!Box 7590 obsahuje také kompletní telefonní systém pro připojení všech vašich telefonů, ať už IP, ISDN,DECT nebo analogových .Pomocí aplikace FRITZ!App Fon je pak i z Vašeho smartphonu snadné uskutečňovat hovory kamkoliv do celého světa. Aplikace vás také informuje o hovorech a hlasových zprávách, když jste na cestách. Další pohodlí přináší funkce záznamníku a faxu včetně faxu na email. Standard DECT umožňuje pak vytvořit telefonní systém až se šesti bezdrátovými telefony. K systému lze připojit 1x ISDN a 2 analogové telefony nebo faxy.

FRITZ!Box 7590 přináší stejně jako ostatní modely take možnost online úložiště pro domácí síť. Díky integrovanému mediálnímu serveru s NAS máte možnost ukládat své filmy, hudbu a obrázky na své domací úložistě a mít vše k dispozici přístupné např. pomocí tabletu nebo smartphonu.Stačí jen pres USB (3.0) rozhranní rozšířit úložný prostor USB externím HDD nebo USB flash pamětí. FRITZ!Box 7590 pak tvoří platformu pro síťové multimediální aplikace, jako IPTV, Video on Demand nebo streamování.
Zakladní parametry a funkce modemu AVM FRITZ!Box 7590

Vhodné pro všechny přípojky (VDSL a ADSL)
4x gigabitethernet LAN
1x gigabitethernet WAN
Rychlost připojení (stahování) až 300 MBit/s díky VDSL-Supervectoring 35b
Bezpečné používání internetu díky přednastavenému Firewallu
Větší výkon, flexibilita a nejstabilnějších spojení díky současné WiFI AC + N (dual band)
WiFI až 2.532 Mbit/s , 2,4GHz (2x 400Mbit/s) a 5 GHz (2x 866Mbit/s), 4x4 MIMO
VoIP telefonní ústředna s všestrannými komfortními funkcemi pro analogové,ISDN,DECT a IP telefony)
DECT základna až pro 6 bezdrátových telefonů (např. všechny FRITZ!Fon modely) a pro spínací zásuvky a regulátor topného tělesa FRITZ!DECT
2x a/b port (either TAE/RJ11) analog tel.
1x S0 ISDN
multimediální server NAS - 2 x USB 3.0

Rozsah dodávky

FRITZ!Box 7590
Napájecí zdroj
DSL telefonní kabel o délce 4,25 m.
DSL kabel s délkou 4 m
1,5 m dlouhý LAN kabel
Adaptér TAE/RJ45
Adaptér TAE/RJ11


Uživatelská příručka (manuál) pro AVM FRITZ!Box 7590IPv.4 v akci ZDARMA!


FRITZBox 7590 International

Terminátor i na jednom páru vedení !

U nás můžete vybrat připojení k internetu o rychlostech od 20 do 250 Mbps. Máte možnost připojit se přes standardní telefonní zásuvku RJ 11, ale také přes novější typ zásuvky nazývaný Terminátor. To je zásuvka typu Eth./RJ45, kterou máte třeba na počítači nebo smart televizi.

Proč:

Na rozdíl od našich konkurentů, nabízíme Terminátor pro všechny rychlosti připojení a to jak na jednom páru vedení, tak i pro dvojité vedení, což se nazývá bonding.


Připojení přes Terminátor Eth./RJ45 je vhodné pro větší rychlost odesílání dat a pro větší stabilitu internetového připojení.


U Eri získáte vlastní statickou IPv4 adresu Zdarma

Připojte se k Eri Internetu, chytré síti s IQ, a získejte v rámci exkluzivní akce vlastní veřejnou statickou IPv4 adresu zdarma. Tato nabídka je perfektní pro ty, kteří vyžadují rychlou odezvu při on-line hrách (ping), vzdálenou správu zařízení jako jsou webové kamery, počítačové systémy, nebo pro ty, kteří chtějí efektivně pracovat z domova.

Vyberte si Eri pro spolehlivé a rychlé internetové připojení, které přináší skutečnou přidanou hodnotu a úsporu, která se počítá. Nechte svůj internet pracovat pro vás s maximální efektivitou a bez zbytečných výdajů. Naše akce je časově omezena, tak neváhejte a připojte se k nám, abyste si zajistili výhody, které nabízíme.


Hledáte další informace?

FRITZBox 7590 International | Eri | Zpět na úvodní stránku