Mobilní operátor EriMobile | Český bezdrát Mobile s.r.o. | Zpět na úvodní stránku

Eri - chytrá síť s IQ. Vždy rychlá, vždy stabilní !

   

Vánoční nabídka 2023 od Eri. Lze objednat do 24.12.2023, info ZDE

Sestavit vlastní Mobilní tarif 149 Kč / měsíc

Mobilní operátor EriMobile pro Váš mobil!

Nabízíme hlasové a datové služby v síti Vodafonu jak pro domácnosti, tak pro firmy.


Služby EriMobile mobilní data 4g / LTE v síti Vodafone
poskytujeme jako virtuální operátor.

Mobilní pohotovost a zákaznická podpora v prac. dnech od 7.00 do 20.00 hod. a v So a Ne od 8.00 do 16.00 hod. na tel.: 590990000
EriMobile pro Váš mobil!

Proč si pořídit službu od EriMobile?

Virtuálního mobilního operátora pod názvem EriMobile spustila společnost Český bezdrát Mobile s.r.o. v dubnu 2014.
Mobilní hlasové služby a Mobilní datové služby poskytujeme v síti Vodafone. Služby jsou určeny segmentu domácností i firemních zákazníků.Cenové tarify s označením EriMobile 2022 jsou nabízeny s možností hlasových mobilních tarifů i datových tarifů. Zákazník si může sám sestavit nejvýhodnější cenový tarif. Zákazník sám volí v objednávce balíček volných minut (od 60 do 5.000 min./měs.), datový balíček (od 150 MB po 50 GB/měs.) a balíček SMS (od 0 po 200 SMS/měs). Balíčky lze vzájemně kombinovat.U Služeb virtuála EriMobile si zákazníci mohou zvolit přímo v objednávce nové mobilní číslo z více jak stovky nabízených mob. čísel z rozsahu přiděleného od Českého telekomunikačního úřadu (ČTU) přimo pro EriMobile a nebo si mohou zachovat své stávající mob. tel. číslo a to přenést k EriMobile. Převod je zdarma a vše zajistí pro Zákazníka EriMobile.Zákazník má možnost výběru SIM karty ze všech velikostí - Nano, Micro i Standard. Virtuální eSIM karta se připravuje ke spuštění do konce roku 2022. Smlouva je uzavírána na dobu neurčitou bez dlouhých závazků s výpovědní lhůtou 30 dnů. Více informací o poskytovaných službách a cenách základních tarifů na zákaznické lince 220 990 007 nebo 590 990 004.

Zákaznická podpora v prac. dnech od 7.00 do 20.00 hod. a v So a Ne od 8.00 do 16.00 hod.
Eri Mobile, mobilní operátor nejen pro Váš byznys.


Mobil ⭐ LTE ⭐ SMS v síťi Vodafone. ✓ EriMobile virtuální operátor. Mobil ⭐ LTE ⭐ SMS v síťi Vodafone. ✓ EriMobile virtuální operátor.

Společnost Český bezdrát Mobile s.r.o. (mobilní operátor) byla založena v roce 2013 ve skupině firem společnosti Český bezdrát s.r.o., za účelem poskytování profesionálních mobilních a datových služeb. Dále poskytuje přenosný Internet - mobilní LTE internet v ČR pod vlastní obchodní značkou EriMobile®.

Společnost Český bezdrát s.r.o., provozuje od roku 2002 telekomunikační síť Eri®, prostřednictvím které poskytuje vlastní služby pevného nebo bezdrátového (přenosný internet) připojení k Internetu a telefonních Služeb EriVoIP a EriVoIP CallBack. Zákazníci společnosti Český bezdrát Mobile s.r.o. mohou využívat všech těchto Služeb sítě Eri®, provozovaných společností Český bezdrát s.r.o.
EriMobile - mobil

V případě převodu mobilního tel. čísla k EriMobile, zařídíme vše bez výpadku a ZDARMA!

Služeb EriMobile - přejděte k nám


Jak si mohu převést své mobilní číslo?

Stačí v objednávce služby EriMobile zvolit položku "požaduji přenést od jiného operátora" a uvést vaše tel. číslo. Dále přímo v objednávce (nebo i později na email obchod@erimobile.cz) uvedete tzv. přenosový kod - ČVOP. Tento ČVOP (čtrnáctimístné číslo znamenající číslo výpovědi opouštěného operátora) vám sdělí stávající operátor.

Infolinky operátorů:

V případě nejasností volejte, prosím naši info linku na tel. 770 710 007, rádi Vám s objednáním pomůžeme a následně již vše zařídíme za Vás. Přenos čísla neznamená žádný výpadek mobilních služeb - přenos čísla trvá max. 4 pracovní dny. Večer Vám bude fungovat původní operátor a ráno již EriMobile - bez výpadku. Na tuto změnu budete předem upozorněni SMS zprávou.


Internet 20 Mbps

Zanechte nám svůj kontakt, rádi s Vámi objednávku nebo dotaz vyřídíme po telefonu.
Obchodní oddělení tel.: 220990007 v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.
Nabídka mobilních tarifů ONLINE!

Smlouva na dobu neurčitou s výpovědní dobou 30 dní.

Hledáte další informace?

Mobilní operátor EriMobile | Český bezdrát Mobile s.r.o. | Zpět na úvodní stránku