Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!

Mikrotik RBD53iG router silná Wi-Fi

Výkonný router se silnou WiFi - pokrytí plochy nad 60 m2

2.499 Kč vč. DPH.


Mikrotik RBD53iG router silná Wi-Fi
Výkonný router se silnou WiFi - pokrytí plochy nad 60 m2

Mikrotik RBD53iG router silná Wi-Fi


Cena modemu MikroTik RBD53iG ke Službám Eri - VDSL vč. nastavení:
2.499,- Kč vč. DPH.


Klíčové vlastnosti modemu MikroTik RBD53iG:

MikroTik RBD53iG (hAP ac3) je dvoupásmový WiFI router s pěti gigabitovými RJ-45 porty. Elegantní černé šasí z něj dělají výborný router do domácnosti i kanceláře. Hlavní předností je podpora pásma 2,4 GHz i 5 GHz, a to v superrychlém standardu 802.11ac. Další výhodou je i možnost připojení USB disku anebo 3/4G modemu přes USB konektor a podpora pasivního PoE, díky čemuž může router napájet další externí zařízení (např. wAP jednotku). RouterBoard nabízí i vysoký výkon v podobě 4jádrového procesoru Qualcomm IPQ-4019 pracujícího na frekvenci 716 MHz a 256 MB paměti RAM.

Pro pásmo 2,4 GHz i 5 GHz jsou určeny dvě externí antény s vysokým ziskem (3 až 5,5 dBi) a celkovým výstupem až 26 dBm. O výkon se stará výkonný chipset od Qualcommu, díky tomu dokáže jednotka přenášet data rychlostí 867 Mbps na frekvenci 5 GHz a 300 Mbps na frekvenci 2,4 GHz. To je rychlost, která plně dostačuje pro přehrávání videa v UltraHD (4K) kvalitě. RouterBoard je dodáván včetně napájecího zdroje a držáku pro montáž na zeď nebo horizontální/vertikální umístění.


Technické parametry a specifikace MikroTik RBD53iG:

Frekvence: 2,4/ 5 GHz
Standard: 802.11a/b/g/n/ac
Rozhraní: 5x GbE RJ-45, 1x USB 2.0
Podpora PoE: ano (pasivní PoE, 1x vstup, 1x výstup)
Rozměry: 251 x 129 x 39 mm

Vrátit se zpětIPv.4 v akci ZDARMA!


Mikrotik RBD53iG router silná Wi-Fi

Terminátor i na jednom páru vedení !

U nás můžete vybrat připojení k internetu o rychlostech od 20 do 250 Mbps. Máte možnost připojit se přes standardní telefonní zásuvku RJ 11, ale také přes novější typ zásuvky nazývaný Terminátor. To je zásuvka typu Eth./RJ45, kterou máte třeba na počítači nebo smart televizi.

Proč:

Na rozdíl od našich konkurentů, nabízíme Terminátor pro všechny rychlosti připojení a to jak na jednom páru vedení, tak i pro dvojité vedení, což se nazývá bonding.


Připojení přes Terminátor Eth./RJ45 je vhodné pro větší rychlost odesílání dat a pro větší stabilitu internetového připojení.


U Eri získáte vlastní statickou IPv4 adresu Zdarma

Připojte se k Eri Internetu, chytré síti s IQ, a získejte v rámci exkluzivní akce vlastní veřejnou statickou IPv4 adresu zdarma. Tato nabídka je perfektní pro ty, kteří vyžadují rychlou odezvu při on-line hrách (ping), vzdálenou správu zařízení jako jsou webové kamery, počítačové systémy, nebo pro ty, kteří chtějí efektivně pracovat z domova.

Vyberte si Eri pro spolehlivé a rychlé internetové připojení, které přináší skutečnou přidanou hodnotu a úsporu, která se počítá. Nechte svůj internet pracovat pro vás s maximální efektivitou a bez zbytečných výdajů. Naše akce je časově omezena, tak neváhejte a připojte se k nám, abyste si zajistili výhody, které nabízíme.


Hledáte další informace?

Mikrotik RBD53iG router silná Wi-Fi | Eri | Zpět na úvodní stránku