Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!

TP Link Archer C80 3x MU-MIMO router

Silná WiFi - pokrytí plochy nad 60 m2

1.299 Kč vč. DPH.


TP Link Archer C80 3x MU-MIMO router
 Silná WiFi - pokrytí plochy nad 60 m2

TP Link Archer C80 3x MU-MIMO silná WiFi - router TP Link Archer C80 3x MU-MIMO silná WiFi - router

Cena modemu TP Link Archer C80 ke Službám Eri - VDSL vč. nastavení:
1.299,- Kč vč. DPH


Uživatelská příručka (manuál) pro TP Link Archer C80 3x MU-MIMO router

Klíčové vlastnosti modemu TP Link Archer C80:


Info TP Link Archer C80

Směrovač TP Link je navržen tak, aby plně vyhovoval potřebám malých kanceláří/domácích kanceláří. (SOHO) a uživatelů vyžadujících vyšší síťový výkon. Výkonný antény zajišťují nepřetržitý signál WiFI pro všechna vaše zařízení a zároveň zvyšují rozšířenost sítě WiFI. pokrytí v celé domácnosti a vestavěné ethernetové porty poskytují vysokorychlostní připojení k internetu. připojení k vašim kabelovým zařízením. Nastavení a používání směrovače TP-Link je navíc jednoduché a pohodlné díky jeho intuitivnímu webovému rozhraní a výkonné aplikaci Tether.

Umístění směrovače:
Výrobek by neměl být umístěn na místě, kde bude vystaven vlhkosti nebo působení vzduchu a nadměrnému teplu.

 • Směrovač umístěte na místo, kde může být připojen k více zařízením, stejně jako ke zdroji napájení.
 • Ujistěte se, že kabely a napájecí kabel jsou bezpečně umístěny mimo dosah, aby se neocitly nevytvářely nebezpečí zakopnutí.
 • Směrovač lze umístit na polici nebo na pracovní stůl.
 • Udržujte směrovač mimo dosah zařízení se silným elektromagnetickým rušením, jako jsou např. zařízení Bluetooth, bezdrátové telefony a mikrovlnné trouby.


  Maximální Wi-Fi výkon se třemi streamy

  S 3 × 3 MIMO je Archer C80 schopen vysílat a přijímat data ve třech streamech. Počítače s technologií 3 × 3 - jakou mají počítače Mac - se dokonale spárují s C80 a dosahují maxima s mnohem vyšší účinností než routery s technologií 2 × 2 MIMO.


  Neuvěřitelná domácí Wi-Fi se standardem 802.11ac Wave2

  Archer C80 poskytuje vysoce výkonné a dostupné domácí Wi-Fi s celkovou rychlostí až 1900 Mb/s. Zpracovává jednoduché úkoly, jako je odesílání e-mailů nebo procházení webu v pásmu 2,4 GHz a úkoly náročné na šířku pásma, jako jsou online hry nebo streamování v rozlišení 4K/8K UHD v pásmu 5 GHz - vše bez zpoždění.


  Širší pokrytí po celém domě

  Získejte přístup k zábavě ze všech koutů vašeho domova pomocí 4 externích vysoce výkonných antén. Technologie Beamforming detekuje zařízení a soustředí na ně sílu bezdrátového signálu, i když jsou daleko nebo mají nízký výkon.


  Propojte více zařízení současně

  Archer C80 pomáhá vašim zařízením dosáhnout optimálního výkonu díky efektivnější komunikaci s technologií MU-MIMO. Více zařízení je schopno odesílat a přijímat data v nejlepším dostupném pásmu. Užijte si nepřetržitou zábavu na všech svých zařízeních - bez zpoždění.


  TP Link Archer C80 - router s výkonnou WiFI

  TP Link Archer C80 poskytuje vysoce výkonnou duální WiFI s celkovou rychlostí až 1900 Mb/s (2,4GHz 600Mb/s , 5GHz 1300 Mb/s). Ideální tedy pro online hry nebo streamování v rozlišení 4K/8K UHD, vše bez zpoždění. S technologií MU-MIMO 3x3 je Archer C80 schopen vysílat a přijímat data ve třech streamech buď ze třech zařízení najednou nebo u zařízení s podporou technologie 3 × 3 např. PC Mac se pak tyto streamy spojí dohromady a tím se dosáhne maximální propustnosti s mnohem vyšší účinností než u routerů s technologií 2 × 2 MIMO (pouze 2 streamy).

  Další "vychytávkou" je použití technologie Beamforming, která detekuje WiFI zařízení v okolí a soustředí na ně sílu bezdrátového signálu i když jsou daleko nebo mají nízký výkon. Tomu napomáhají i 4 vysoce výkonné externí antény.

  Technologie TP Link OneMesh™ Vám pak jednoduše pomůže rozšířit pokrytí Vaší domácí WiFI sítě pomocí dalších WiFI TP-Link jednotek (Extenderů nebo WiFI AP), které tuto technologii podporují. Budete mít pak jednu velkou domácí WiFI síť s možností používat nepřerušovaný stream při pohybu po dome, WiFI s jedním názvem (SSID) a hlavně eliminujete místa se slabým signálem pro celý dům.

  Celou WiFI pak zabezpečíte nejnovějším zabezpečovacím protokolem WiFI WPA3. Jde o bezpečnější šifrování hesel a vylepšení ochrany proti útokům hrubou silou. WPA3 přechází z 128bitového zabezpečení WPA2-Enterprise na šifrování pomocí 192bitového klíče. (WPA3 musí samozřejmě podporovat i koncové zařízení, které chcete k TP Linku C80 připojit)

  Můžete si také nastavit WiFI síť pro hosty. Síť pro hosty pak vytváří pro hosty oddělenou WiFI, což zajišťuje bezpečné soukromí.

  TP Link Archer C80 má plně gigabitové ethernet porty (1x WAN + 4x LAN) poskytující maximální rychlost připojení. Můžete tak zapojit své počítače, chytré televizory a herní konzole a využít tak rychlejší a spolehlivější připojení.

  TP Link Archer C80 poskytuje také rodičovskou kontrolu. Blokujte nevhodný obsah a stanovte denní limity, kolik času budou trávit vaše děti online.

 • Vrátit se zpět  Technické parametry a specifikace TP Link Archer C80:

  Značka Výrobce: TP LINK
  Upřesnění typu: Router

  TP Link Archer C80 - Technické detaily:


  Použití v interiéru: ano
  Použití v exteriéru: ne
  Citlivost (dBm): -98
  DHCP: ano
  Provozní teplota max (°C): 40
  Provozní teplota min (°C): +0
  Přenosová rychlost (Mbps): 600 (2,4GHz), 1300 (5GHz)
  Regulace výkonu: ne

  TP Link Archer C80 - Displej a zobrazení:


  Displej: ne

  TP Link Archer C80 - Komunikace:


  Podpora 3G: ne
  Podpora 4G/LTE: ne

  TP Link Archer C80 - Síťová rozhraní:


  LAN: ano
  Gigabit LAN: ano
  Wi Fi: ano
  Standard Wi Fi: 802.11a/b/n/ac
  Frekvence WiFi: 2400 MHz/5000 MHz
  Zabezpečení WPA: ano
  Zabezpečení WPA2: ano
  Zabezpečení WEP: ano
  Režim router: ano
  Režim Bridge: ne
  Režim AP: ne
  Režim repeater: ne
  Režim klient: ne
  Rychlost portů: 1 Gb/s
  Max. výstupní výkon (dBm): 30

  TP Link Archer C80 - Šifrování :


  64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK

  TP Link Archer C80 - Anténa:


  Provedení antény: neodnímatelná

  TP Link Archer C80 - Vstupy a výstupy:


  RJ-45 (počet): 5

  TP Link Archer C80 - Čtečka karet


  Podpora MicroSD karet: ne

  TP Link Archer C80 - Napájení:


  Podpora POE: ne
  Napájení (V): 12

  TP Link Archer C80 - Podpora:


  Slot pro SIM: ne

  TP Link Archer C80 - Fyzické vlastnosti:


  Barva: černá
  Rozměry: 215 x 117 x 32 mm Výška (mm): 32
  Šířka (mm): 215
  Hloubka (mm): 117

  TP Link Archer C80 - Další výbava a vlastnosti:


  Shoda: CE, FCC  IPv.4 v akci ZDARMA!


  Směrovač TP Link Archer C80 pro domácí a kancelářské použití: vysoký výkon, kvalitní WiFi signál

  Terminátor i na jednom páru vedení !

  U nás můžete vybrat připojení k internetu o rychlostech od 20 do 250 Mbps. Máte možnost připojit se přes standardní telefonní zásuvku RJ 11, ale také přes novější typ zásuvky nazývaný Terminátor. To je zásuvka typu Eth./RJ45, kterou máte třeba na počítači nebo smart televizi.

  Proč:

  Na rozdíl od našich konkurentů, nabízíme Terminátor pro všechny rychlosti připojení a to jak na jednom páru vedení, tak i pro dvojité vedení, což se nazývá bonding.


  Připojení přes Terminátor Eth./RJ45 je vhodné pro větší rychlost odesílání dat a pro větší stabilitu internetového připojení.


  U Eri získáte vlastní statickou IPv4 adresu Zdarma

  Připojte se k Eri Internetu, chytré síti s IQ, a získejte v rámci exkluzivní akce vlastní veřejnou statickou IPv4 adresu zdarma. Tato nabídka je perfektní pro ty, kteří vyžadují rychlou odezvu při on-line hrách (ping), vzdálenou správu zařízení jako jsou webové kamery, počítačové systémy, nebo pro ty, kteří chtějí efektivně pracovat z domova.

  Vyberte si Eri pro spolehlivé a rychlé internetové připojení, které přináší skutečnou přidanou hodnotu a úsporu, která se počítá. Nechte svůj internet pracovat pro vás s maximální efektivitou a bez zbytečných výdajů. Naše akce je časově omezena, tak neváhejte a připojte se k nám, abyste si zajistili výhody, které nabízíme.


  Hledáte další informace?

  Směrovač TP Link Archer C80 pro domácí a kancelářské použití: vysoký výkon, kvalitní WiFi signál | Zjistěte více | Zpět na úvodní stránku