Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

Představujeme vám 4 Nové tarify Eri Internet
na Pohodu a Eri Internet Platinum - 16h Turbo Speed.

Objevte nový rozměr internetového připojení s naší exkluzivní nabídkou, která vás ponoří do světa rychlého surfování a přenášení dat. Představujeme vám možnost nejen dosáhnout rychlost internetu v souladu s vybraným zakoupeným tarifem, ale i překročit rychlostní limit zvoleného tarifu v čase mimo špičku. Této násobně vyšší rychlosti můžete využívat až 16 hodin denně, konkrétně od půlnoci do 16:00 hodin odpoledne.

Objevte 16h Turbo Speed s Eri Internet na doma

Tato privilegovaná služba je poděkováním našim zákazníkům, za důvěru a loajalitu. S námi se nikdy neztratíte v pomalém načítání stránek nebo přerušovaných videích. Vyberte si připojení od Eri a využívejte Internet bez kompromisů s vyšší rychlostí než máte zakoupeno.

Začít s námi je jednoduché. Stačí pár kliknutí a můžete objednat naši službu EriInternet, která vás mile překvapí svou rychlostí a bezproblémovým chodem. A pokud narazíte na jakýkoliv problém s dostupností na vaší adrese, nezoufejte. Naše odborné týmy jsou připraveny hledat individuální řešení přímo pro vás.
Představujeme Vám Nové tarify
Eri Internet na Pohodu a Eri Internet Platinum

16h Turbo Speed

Vážení zákazníci,

S potěšením Vám představujeme nové tarify se zvýšenou rychlostí Eri Internet na Pohodu a Eri Internet Platinum. Tarify se zvýšenou rychlostí jsou navržené s ohledem na individuální potřeby zákazníků a zajištění nejvyšší spokojenosti s připojením od Eri Internet. Tyto inovativní tarify jsou přímým výsledkem našeho pečlivého sledování a pochopení potřeb našich zákazníků, což nás inspirovalo k vytvoření lepších flexibilních a kvalitních služeb připojení k Internetu, jež přesně odpovídají očekáváním klientů.

Objevte nový rozměr internetového připojení s naší exkluzivní nabídkou, která vás ponoří do světa rychlého surfování a přenášení dat. Představujeme vám možnost nejen dosáhnout rychlost internetu v souladu s vybraným zakoupeným tarifem, ale i překročit rychlostní limit zvoleného tarifu v čase mimo špičku. Této násobně vyšší rychlosti můžete využívat až 16 hodin denně, konkrétně od půlnoci do 16:00 hodin odpoledne.

Tato privilegovaná služba je poděkováním našim zákazníkům, za důvěru a loajalitu. S námi se nikdy neztratíte v pomalém načítání stránek nebo přerušovaných videích. Vyberte si připojení od Eri a využívejte Internet bez kompromisů s vyšší rychlostí než máte zakoupeno.

Spojte se s Eri a nechte se unést vlnou skvělé rychlosti a spolehlivosti, která vás nikdy nezklame. Věříme, že naše služba vás nejen přesvědčí svou kvalitou, ale stane se vaším denním společníkem ve světě Internetu.

Během časového úseku od 16:00 do půlnoci, kdy je síť více využívána, bude vaše rychlost internetu upravena v souladu s vybraným tarifem. Nicméně, s radostí vám oznamujeme, že sledování online televize Eri LiveTV, Skylink LiveTV a Sledovani.cz nebude tímto nijak dotčeno. Vaše oblíbené televizní pořady, filmy a seriály si tak budete moci vychutnat v té nejvyšší možné kvalitě.Tato inteligentní řešení představuje naše neustálé úsilí o inovace a poskytují zákazníkům možnost užívat si zvýšené rychlosti internetového připojení až po dvě třetiny dne.

Eri Internet využívá pokročilou technologii Allot, která umožňuje inteligentně optimalizovat rychlosti připojení v závislosti na aktuálním využití sítě Eri. Díky tomu můžeme zákazníkům nabídnout zvýšené rychlosti až po dvě třetiny dne. Tato technologická výhoda umožňuje odlišit se od konkurence a zaručit nejen dodržení zakoupených rychlostí s vynikající kvalitou a nízkou latencí, ale také nadstandardní stabilitu a bezpečnost internetového připojení.

Vyberte si Eri Internet a získejte nejen neomezenou svobodu v OnLine světě, ale i finanční úspory. Pro další informace a možnost objednávky navštivte naši webovou stránku nebo nás kontaktujte na čísle 220-990-007. Těšíme se na spolupráci s vámi a jsme připraveni nabídnout vám připojení, které přesně odpovídá vašim požadavkům.

Pro maximální výkon a spolehlivost jsou naše nové tarify s zvýšenou rychlostí Eri Internet na Pohodu a Eri Internet Platinum k dispozici výhradně s vysoce kvalitním koncovým zařízením a nejmodernějším typem připojení Terminátor Eth/RJ45, který zaručuje nejlepší možnou zkušenost při surfování na internetu."

S profesionálním přístupem,
Váš Eri Internet
Naši zákazníci to vědí nejlépe

Podívejte se, co říkají zákazníci Eri o našem internetu.

Chtěl bych tuto firmu pochválit. Mám je rád, protože v době, když jsem je poznal, byla to firma malá a začínající a byla Česká. Každý má právo na svou šanci. A oni obstáli a přežili všechny finanční otřesy tohoto státu. Když se mi v roce 2001 narodili děti, tak jsem, kdysi ještě v Praze Stodůlkách začal používat jejich internet. Scházela nějaká karta v ústředně žádný problém. Něco nepředstavitelného pro řešení od Telecomu. To byla dá se říci, doba kamenná, kdy tato malinká firmička vstoupila na trh, kde dominoval Telecom a nechtěl další konkurenci. Neměli to vůbec lehké, ale fascinující na nich bylo, že to byli ryzí fandové. Skoro to provozovali, jako někdo chodí na ryby, tak tito dva se dali na služby pro chtivé informací. Co bylo na této firmě skvělé, tak když jsem měl problém, tak jsem se dovolal na technickou podporu, která „seděla“ na drátech, tedy někdo, kdo dokázal obratem vyřešit můj problém. V roce 2010 jsem se odstěhoval do Krkonoš a začala má anabáze shánění nějakého kvalitního internetového spojení. Vždy to mělo nějaké nedostatky nebo omezení. Byl to, až do roku 2023 pokus omyl. Vždy se nadchnete a pak vás to přejde. Tedy zavzpomínal jsem a zkusil je opět v této problematické a technicky zaostalé krajině. A co mě na nich neobyčejně a mile překvapilo, tak to bylo, jako bych je nikdy neopustil. Ten jejich technický standart v pomoci klientovy se vůbec nezměnil. Žádný za…ý automat. V době, kdy kooperát deprimuje, koho vidí, tak představa, že se dovoláte na technickou podporu k někomu, kdo má chuť a dovednosti, vyřešit váš problém a na více osobně v reálném čase je fascinující. Technická kvalita jejich spojení je opět výtečná, až nadstandartní. Oni jsou jedni z posledních titánů internetu v ČR v podobě firmy, která žije, má historii a existuje po dlouhá léta. Udělal jsem dobré rozhodnutí. Jenom škoda, že mi to, tak dlouho trvalo, něž jsem se jim vrátil. Takže Eri omlouvám se. Už jsem zase doma u vás v klidu a bezpečí.

Michal Seidl Rokytnice nad Jizerou.

Recenze na: ⭐⭐⭐⭐⭐

Služby od Českého bezdrátu využívám už velmi dlouho. Pan Benýšek s panem Pánkem byli vždy ochotni a hlavně schopni upravit nastavení služeb přesně podle mých potřeb. Za celou dobu užívání, cca 15 let, jsem nezaznamenal žádný extrémní výpadek nebo jakoukoliv jinou chybu. Český bezdrát mohu jen doporučit. Respektuje specifika českého trhu, přichází s inovacemi včas a ve velmi dobrém poměru cena/výkon. Mám jen jedinou výtku - nevěděl jsem o nich dříve, bylo by to zajisté víc jak 15 let :-)

Rastislav Horvath

Recenze na: ⭐⭐⭐⭐⭐


Připojení od Českého bezdrátu alias Eri používám již nějakou dobu (více než rok) a tak si myslím že mohu s klidným svědomím hodnotit. Přístup k zákazníkovi se kterým jsem se setkal vůči své osobě byl vždy příkladný. S vyřizováním svých požadavků jsem neměl ze strany p. Benýška ani jeho kolegů nejmenší problém. Technicky využívám připojení přes optiku, ale v několika dalších lokalitách i přes VDSL šikovně schované za Terminátorem a tudíž zvyšující rychlost sdružením dvou klasických VDSL linek. Jeho nasazením se povedlo zlikvidovat nepříjemnosti v chování některých routerů, které ovlivňovaly stabilitu připojení přes VPN. Optické připojení je stabilní a propustnost plně vyhovující. Pokud se využívá vyšší rychlost (v mém případě 1000/500) je nutné použít router, který si s takovým datovým tokem poradí. Počet session v NATu a jejich obsluha v routeru je také občas zdrojem nepříjemných překvapení. Ale i taky dovedou pracovníci podpory rozumně poradit.

Petr „Pershing“ Smejkal

Recenze na: ⭐⭐⭐⭐⭐

Kvalitní připojení bez výpadků a kolísání rychlosti, zákaznická podpora řeší obratem (xDSL, Cetin infrastruktura)

Vít Řezáč

Recenze na: ⭐⭐⭐⭐⭐


(Přeloženo Googlem) za mě super, připojení vždy stabilní, cena fajn. Už jsem se dvakrát stěhoval co to mám a vždy se zastavil technik a zadarmo to zpojezdnil na nové adrese. Dohoda po telefonu, odpověď na email vždy rychle. Žádné přiblble čekací melodie a přehazování si mě z jedné linky na druhou (viz korporaty a jejich zákaznická podpora).

Viktor Koren

Recenze na: ⭐⭐⭐⭐⭐

Pouzivam jejich dsl uz 3 roky bez problemu. Zadna smlouva za rozumne penize. Max spokojeny.

Adam Duda

Recenze na: ⭐⭐⭐⭐⭐


Mám druhým rokem (x-dsl). stabilní, bez výpadků, rychlost skoro pořád na maximu. jasně, dráty jsou dané cetinem, tam je jedno kdo si je pronajme, ale potřebnou konektivitu zkrátka mají. ohledně jednání/komunikace nemohu hodnotit, protože nebyl důvod s nimi cokoliv řešit. Ale ohledně dotazů a technického supportu při spuštění služby byli bezproblémoví a rychlí.

Býk Býkovič

Recenze na: ⭐⭐⭐⭐⭐

Velice příjemné jednání a přístup spolu se skvělými a spolehlivými službami. Nikdy bych neměnil a všem doporučuji.

Dalibor Žiška

Recenze na: ⭐⭐⭐⭐⭐


Jsme nad očekávání s připojením, rychlostí, servisem a poradenstvím velmi spokojeni. Předešlé optické připojení zdaleka nedosahovalo takové rychlosti a stability. Máme DSL, můžeme vřele doporučit. Velmi osobní přístup české firmy. Děkujeme.

Martina Admiralina

Recenze na: ⭐⭐⭐⭐⭐

Mé internetové připojení (DSL) od této firmy je rychlé a stabilní, oceňuji komunikaci pana Benýška (odezvy v řádu malých jednotek hodit, popř. telefon), jasné a věcné reakce i vysvětlení (např. k úpravám cen) a návrhy technických možností "na míru". Ano, seženete levnější poskytovatele, ale zpravidla typu "na 3 nebo 6 měsíců a pak dvojnásobek", nebo vám do služby ihned jako podmínku zkouší zabalit další návazné služby, které nepotřebujete a ve výsledku připojení prodraží. Většina poskytovatelů je (alespoň v mém případě ) dražší. Pan Benýšek se mnou komunikuje věcně, přímočaře a z mého pohledu férově, poskytuje kvalitní službu za rozumné peníze a neposílá nevyžádané nabídky. Firmu Český bezdrát jakožto poskytovatele internetového připojení doporučuji!

Tomáš Rippl

Recenze na: ⭐⭐⭐⭐⭐


   Český bezdrát s.r.o.Spolehlivý domácí internet - to je Eri Internet!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

Objevte 16h Turbo Speed s Eri Internet na doma | Eri - chytrá síť s IQ. Vždy rychlá - vždy stabilní | Zpět na úvodní stránku