Ověřit dostupnost Internet Mobil Televize Telefon Koncové zařízení Reference Kontakty

 

EriMobile - mobil - nejčastější dotazy (FAQ)

  ✅  Proč je výhodnější paušál než předplacená karta?

  Využíváte-li mobilní telefon pravidelně, je pro Vás až 3 x levnější měsíční vyúčtování - paušál s EriMobile, než předplacená karta. Zvolením některého z paušálních tarifů EriMobile získáváte navíc možnost téměř neomezeného volání s automatickým hlídáním maximální výše měsíční účtované částky vč. hlídání částky za roaming a data v zahraničí. Maximální účtovanou částku si volíte sami přímo v objednávce služby EriMobile s tím, že výši této částky můžete průběžně měnit.
  Obecně platí jednoduché pravidlo, že pokud dobíjíte svou SIM kartu kreditem v průměru více jak 120 Kč/měs., je výrazně výhodnější mít paušál od EriMobile.


  ✅  Lze si u EriMobile k internetu v mobilu zřídit emailový účet?

  Ano, můžete si zdarma zřídit nový email o velikosti 200 MB s doménou eripanter.cz nebo erimobil.cz.


  ✅  Jak si mohu zachovat - převést své mobilní tel. číslo do sítě EriMobile?

  Stačí v objednávce služby EriMobile zvolit položku "požaduji přenést od jiného operátora" a uvést vaše tel. číslo. Dále přímo v objednávce (nebo i později na email obchod@erimobile.cz) uvedete tzv. přenosový kod - ČVOP. Tento ČVOP (čtrnáctimístné číslo znamenající číslo výpovědi opouštěného operátora) vám sdělí stávající operátor. Infolinky operátorů:

  • Vodafone: *77
  • T-Mobile: 800 73 73 73
  • O2: 800 02 02 02

  V případě nejasností volejte, prosím naši info linku na tel. 770 710 007, rádi Vám s objednáním pomůžeme a následně již vše zařídíme za Vás. Přenos čísla neznamená žádný výpadek mobilních služeb - přenos čísla trvá max. 4 pracovní dny. Večer Vám bude fungovat původní operátor a ráno již EriMobile - bez výpadku. Na tuto změnu budete předem upozorněni SMS zprávou.


  ✅  Je možné měnit během trvání smlouvy cenové tarify Služby EriMobile?

  Ano, 1x za měsíc můžete požádat prostřednictvím samoobsluhy nebo emailu: obchod@erimobile.cz o změnu cenového tarifu Služby EriMobile. Požadavek na změnu nám zašlete nejpozději 5 prac. dnů před koncem kalendářního měsíce.


  ✅  Jakým způsobem se platí Služby EriMobile?

  Služby EriMobile se platí měsíčně zpětně na základě vystavené faktury, kterou Vám zašleme vždy začátkém následujícího měsíce. Každý zákazník si v objednávce může zvolit způsob zasílání faktur - emailem zdarma, nebo poštou za poplatek 15 Kč.


  ✅  Jakou síť využívá EriMobile?

  EriMobile využívá fyzickou mobilní síť společnosti Vodafone Czech Republic a.s. Pokrytí EriMobile je tam, kde je pokrytí sítí Vodafone.


  ✅  Kde si mohu objednat službu (SIM kartu) EriMobile?

  SIM kartu Vám zašleme poštou nebo spediční firmou na adresu v ČR, kterou uvedete v objednávce. SIM kartu je možné osobně převzít a to zdarma v sídle naší firmy v Příboře nebo v kanceláři v Praze. Zákazník má možnost si k Nano SIM kartě zdarma zvolit jednu ze dvou velikostí redukcí – Micro a Standard.


  ✅  Mohu si u EriMobile objednat volné minuty, SMS nebo internet?

  Ano, v objednávce si stačí vybrat z nabízených balíčků volných minut, SMS nebo balíčků Dat pro internetové připojení dle Vaši potřeby. Pokud jste si naše služby již zaregistrovali, lze si i dodatečně balíček volných minut, SMS nebo Dat navýšit. Přihlášením do Samoobsluhy nebo zasláním na email: obchod@erimobile.cz si objednáte balíček, který Vám bude nejlépe vyhovovat.


  ✅  Jak je to s internetem, když vyčerpám svůj měsíční objem dat?

  U Služeb EriMobile je uplatňován FUP - měsíční limit dat. Po překročení Vámi zvoleného měsíčního balíčku Dat se rychlost připojení k internetu pouze zpomalí, žádné data navíc v ČR účtovaná nejsou. K obnově standardní rychlosti Internetu dojde vždy na začátku následujícího kalendářního měsíce a nebo po zakoupení jednorázového balíčku Dat, který je platný po dobu 30 dnů.


  ✅  Převádějí se nevyužíté minuty a data do dalšího měsíce?

  Nevyužité volné minuty a data z balíčků se do dalšího zúčtovacího období nepřevádějí. Volné minuty nebo volné SMS, které jste získali při aktivaci Služby EriMobile platí až do úplného vyčerpání - maximálně však po dobu 12 měsíců. Jednorázový balíček dat získaný při aktivaci platí 30 dnů.


  ✅  Je možné si u EriMobile zakoupit nové telefonní číslo?

  Ano, v objednávce si zvolíte možnost "požaduji přidělit nové číslo" a mob. číslo si sami vyberete z minimálně 100 volných mobilních čísel z řady 770 710 xxx. Vybírat můžete z běžných mobilních čísel zdarma a nebo si můžete vybrat "zlaté" a nebo i " číslo. Počet zlatých a platinových čísel je omezen.


  ✅  Proč dodáváte Nano SIM kartu + redukci?

  Zákazník tímto získává výhodu, že při změně mob. telefonu již nemusí měnit SIM kartu za novou, ale pouze Nano SIM vloží do redukce dle typu telefonu.  ✅  Podporujete službu BIS u mobilního telefonu BlackBerry?

  Službu BIS u mobilního telefonu BlackBerry nepodporujeme. BlackBerry je možné používat v síti EriMobile od verze OS 10 a vyšší (Q5, Q10, Z10).


 Poskytovatel Internetu online - televize přes internet - -


        
        


© 2022 Eri Internet - Český bezdrát s.r.o. | 18.08.2022 11:52:58