Eri - chytrá síť s IQ. Vždy rychlá, vždy stabilní !

AKTUÁLNĚ - AKCE do 10.10.2023, více info ZDE

Internet Prostějov

Nabízíme internetové připojení, které si můžete nyní pohodlně a snadno objednat OnLine.

Student Doma Rodina Podnikatel

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U nás získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).


Pevný Internet Prostějov

Nyní v AKCI rychlost až 2000 Mb/s

Ceny od 399 do 699 Kč / měsíc

|  Internet Prostějov  |

Internetový tarif je možné výhodně kombinovat s voláním a internetovou televizí.

Internet na doma 20 mbps dsl Internet na doma 35 mbps dsl Internet na doma 56 mbps dsl Internet na doma 100 mbps dsl Internet na doma 100 mbps dsl
Internet na doma 165 mbps dsl Internet na doma 250 mbps optika Internet na doma 250 mbps optika Internet na doma 500 mbps optika Internet na doma 1000 mbps optika

Pokračujte kliknutím na požadovaný tarif.

Internet 165 Mbps

Výhody

Zřízení ZDARMA (dle zvolené Frekvence plateb)
Pravidelná úspora až 500 Kč / rok! (dle zvolené Frekvence plateb)
Dvojnásobná rychlost připojení Internetu - napořád
Pevná veřejná IPv.4 adresa v AKCI ZDARMA
Možnost instalace Terminátoru Eth./RJ45
Možnost fixace ceny
Dynamická Optimalizace Internetu = Vyladěný Internet
Eri LiveTV na dva měsíce zdarma (všech 133 TV programů)
Možnost neomezeného volání z pevné tel. linky za akčních 99 Kč/měs.

Nezmeškejte naši speciální nabídkuProfesionální technická podpora

U nás není profesionální technická podpora jen heslo, ale skutečnost, která Vás mile překvapí.Často kladené otázky

 Jak mohu začít využívat připojení od Eri?

Vaše volba internetového připojení, které je spolehlivé a funguje bez výhrad, je zásadní. U nás se můžete spolehnout na profesionální zákaznický a technický servis, poskytovaný přímo odborníky s více než 21+ lety praxe v oboru. Tato podpora nezahrnuje pouze vzdálenou správu vašich koncových zařízení, ale také pomoc s jejich nastavením. Náš dohled, je vám k dispozici v pracovní dny od 8.00 do 20.00 a o víkendech od 8.00 do 16.00 hodin. A to vše a vdy s přátelským a vstřícným přístupem.

Co je to Internet s IQ optimalizací ?

Český bezdrát vám nejen poskytuje připojení k internetu, ale přináší vám také unikátní zážitek s přidanou hodnotou - díky naší IQ Optimalizaci. Tato pokročilá izraelská technologie v reálném čase optimalizuje datové toky, čímž vám umožňuje naplno využít potenciál vašeho připojení. S ohledem na vaše individuální požadavky vám přinášíme rychlé a efektivní připojení, které je skvělým partnerem pro online hraní - ať už jste amatér nebo profesionál. S běžnou odezvou na ping pouhých 10 ms je naše služba ideální pro všechny fanoušky online her. Jsme vždy tady pro vás, abychom vám zajistili co nejkvalitnější připojení.

Jak zjistím dostupnou rychlost připojení na mé adrese?

Postup je velmi jednoduchý a intuitivní. Stačí jen vložit adresu požadované lokality do našeho testu dostupnosti zde, který najdete přímo na této stránce. Tento nástroj Vám následně poskytne informace o maximální rychlosti připojení, kterou můžete objednat. Samozřejmě máte i možnost zvolit rychlost nižší, vše záleží pouze na Vašich preferencích.

Pokud se nacházíte uprostřed výstavby nového domova a ještě nevlastníte přidělené číslo popisné, není třeba se obávat. Stačí nám zaslat číslo parcely a název obce a my pro Vás zkontrolujeme dostupnost na míru. Tyto údaje nám můžete odeslat na náš email: obchod@eri.cz.

Pokud se náhodou ukáže, že pevné připojení ve Vaší lokalitě není možné, nemusíte vůbec zoufat. Pro Vás prozkoumáme možnosti bezdrátového připojení v licencovaném a nezarušeném pásmu 3,7 GHz. Pro tuto žádost využijte náš online formulář.

Můžete se spolehnout, že komunikace s námi bude vždy přátelská a snažíme se vždy vyjít vstříc Vaším potřebám.

Jak objednám službu Eri Internet?

Opět je to velmi jednoduché, stačí kliknout ZDE, zvolit rychlost, vyplnit a následně odeslat poptávku připojení.

Můžu si v objednávce sám zvolit parametry nastavení služby?

Jaké koncové zařízení pro připojení budete chtít využívat (vlastní, koupit a nebo pronajmout). Na všechny námi dodávané koncové zařízení máte standardní záruku 24 měsíců, v případě pronájmu je záruka 36 měsíců. V ceně máte zahrnuté i zrychlené vyřízení reklamace formou výměny kus za kus. Napřed dostanete od nás nové zařízení a až pak posíláte to stávající k vyřízení na reklamaci k nám na firmu. Tím pádem jste stále on-line a nemusíte čekat 30dní na vyřízení reklamace, jako ve standardním obchodě.
Frekvenci plateb (měsíční, kvartální, půlroční nebo roční). Čím delší časový úsek zvolíte tím levnější máte připojení. Po celou dobu předplatného máte zafixovanou cenu.
Typ připojení (klasické xDSL/RJ11 a nebo moderní Terminátor Eth./RJ45 u rychlostí od 20 do 250 Mbps). Terminátor umíme zřídit na dvou (bonding) ale i na jednom páru vedení.
Typ koncového zařízení – VDSL modemy za xDSL/RJ11 a nebo routery za Terminátor Eth./RJ45.
Minimální délku trvání Smlouvy – 3,6,12 nebo 24 měsíců - dle Vaší volby

Doplňkové Služby k připojení, které můžete objednat


 • EriTV Live od 99 Kč/měs.
 • EriVoIP – neomezené volání z pevné za 99 Kč/měs.
 • Statickou veřejnou adresu IPv.4 od 0 Kč/měs.
 • Blok 4 nebo 8 statických veřejných IPv.4
 • Reverzní záznam
 • Zvýšenou servisní podporu stupně I. a II. vč. SLA 99,0%

 • Připojení Internetu poskytujeme již ve více než 1000 obcích a městech!

  Eri Internet

  Eri Internet působí na Telekomunikačním trhu již 21 úspěšných let. Za toto období připojil k Internetu a hlasovým Službám EriVoIP telefon v celé ČR, desítky tisíc spokojených uživatelů. Hlavní činností Eri Internetu, je již od roku 2002 v rámci celé ČR, poskytování pevného připojení k Internetu, optického připojení k Internetu a bezdrátového připojení k Internetu, prostřednictvím datové sítě Eri / CETIN, včetně poskytování veřejně dostupných telefonních Služeb EriVoIP telefon (neomezené volání z pevné telefonní linky za 199 Kč) s garantovanými bezpečnostními a technickými parametry - SLA, CIR a CBR.

  Eri Internet je vhodný pro


  Technologie Internetového připojení


  Město Prostějov

  Prostějov: Město s duší

  Jedním z nejvýznačnějších klenotů Olomouckého kraje je bezesporu město Prostějov, které se může pochlubit bohatou historií, uchvacující architekturou a neopakovatelným šarmem. Když se rozhodnete pro návštěvu tohoto města, vezměte si s sebou kus otevřenosti a připravte se na objevování kouzla, které Prostějov oplývá.

  Příběh Prostějova sahá až do 12. století, kdy se poprvé objevil v historických záznamech. Od té doby prošlo město mnoha změnami, ale vždy si zachovalo svůj jedinečný duch. V jeho ulicích můžete cítit dech minulosti, který se prolíná s pulzujícím životem současnosti.

  Procházky po Prostějově jsou jako cesta časem. Na každém rohu můžete objevit jiný kus historie, ať už je to barokní zámek, který je nyní domovem Muzea Prostějov, nebo malebný park s romantickým pavilonem. Ať už jste nadšený historik nebo jen milovník krásných míst, Prostějov vás určitě nezklame.

  Při návštěvě Prostějova nesmíte vynechat ani procházku po hlavním náměstí, které tvoří srdce města. Jeho dominantou je krásná radnice, kde můžete obdivovat nádherné sgrafity. Představte si, že jste malíř, který se ujal úkolu vyzdobit radnici. Musíte se rozhodnout, jaký příběh vyprávět. A tak, stejně jako umělci, kteří vytvořili sgrafity, i vy byste se rozhodli pro vyprávění historie města, které je tak plné inspirace.

  Prostějov je také městem s velkým sportovním duchem. Je domovem pro několik sportovních týmů a je pravidelným hostitelem mnoha sportovních akcí. Prostějovský tenisový turnaj, který se koná každý rok, přitahuje návštěvníky z celého světa. Představte si, že stojíte na kurtu, slyšíte povzbuzování davu a cítíte tu intenzivní atmosféru, která je tak charakteristická pro vysokou soutěž.

  Pokud jste milovníkem přírody, Prostějov vás nezklame. Nedaleko města se nachází překrásný park Smetanovy sady s romantickým altánem, kde si můžete odpočinout a nasát atmosféru tohoto místa. Nebo se můžete procházet podél řeky Hloučely a obdivovat krásu okolní přírody.

  Ale Prostějov je také městem klidu a odpočinku. Malebné parky, jako je Park Leopolda Dvořáčka, jsou ideálním místem pro piknik, odpočinek nebo jen procházku v krásném prostředí.

  Příběh Prostějova je plný barvivých odstínů, které odrážejí jeho bohatou historii, kulturu a charakter. Každé město má svou unikátní duši, která se zrodila z tisíců příběhů, kterými se může pochlubit. A Prostějov, klenot Olomouckého kraje, je na těchto příbězích bohatý. Jako by se na něm podepsal každý z těch, kteří kdy v jeho uličkách kráčeli, ať už šlo o středověké řemeslníky, módní návrhářky z doby první republiky nebo dnešní návštěvníky, kteří v něm hledají svůj kus klidu a krásy.

  Prostějov je také známý jako město módy. Při procházce městem narazíte na několik krásných budov, které jsou památkou na dobře prosperující oděvní průmysl. Mohutné továrny, které kdysi syčely a hýřily aktivitou, jsou dnes tichými svědky doby, kdy z Prostějova vyjížděly vlaky plné oděvů pro celý svět. Je to jako by vás město pozvalo na cestu časem, kde si můžete představit, jak se zde kdysi rušno hemžilo.

  A tak jako každé město, i Prostějov má svou vlastní atmosféru.


  Objevte spolehlivé internetové připojení, v obci
  Prostějov.


  U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.
  Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


  Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.


    Zavolejte a získejte tuto službu
  220-990-007

  Internet Prostějov

  Vhodný je nejen pro domácnosti, ale i pro připojení rodinných domů a i firmy.  Hledáte další informace?

  Internet Prostějov | Eri | Spolehlivé internetové připojení | Zpět na úvodní stránku