Akce: Modem ZTE za 699,-Kč. Lze objednat do 29.2.2024. Více info ZDE.

Představujeme Vám Nové tarify
Eri Internet na Pohodu a Eri Internet Platinum

16h Turbo Speed a 24/7 Full Speed Power - Neomezená Rychlost

Vážení zákazníci,

S potěšením Vám představujeme nové tarify se zvýšenou rychlostí Eri Internet na Pohodu a Eri Internet Platinum. Tarify se zvýšenou rychlostí jsou navržené s ohledem na individuální potřeby zákazníků a zajištění nejvyšší spokojenosti s připojením od Eri Internet. Tyto inovativní tarify jsou přímým výsledkem našeho pečlivého sledování a pochopení potřeb našich zákazníků, což nás inspirovalo k vytvoření lepších flexibilních a kvalitních služeb připojení k Internetu, jež přesně odpovídají očekáváním klientů.

Objevte nový rozměr internetového připojení s naší exkluzivní nabídkou, která vás ponoří do světa rychlého surfování a přenášení dat. Představujeme vám možnost nejen dosáhnout rychlost internetu v souladu s vybraným zakoupeným tarifem, ale i překročit rychlostní limit zvoleného tarifu v čase mimo špičku. Této násobně vyšší rychlosti můžete využívat až 16 hodin denně, konkrétně od půlnoci do 16:00 hodin odpoledne.

Tato privilegovaná služba je poděkováním našim zákazníkům, za důvěru a loajalitu. S námi se nikdy neztratíte v pomalém načítání stránek nebo přerušovaných videích. Vyberte si připojení od Eri a využívejte Internet bez kompromisů s vyšší rychlostí než máte zakoupeno.

Spojte se s Eri a nechte se unést vlnou skvělé rychlosti a spolehlivosti, která vás nikdy nezklame. Věříme, že naše služba vás nejen přesvědčí svou kvalitou, ale stane se vaším denním společníkem ve světě Internetu.

Během časového úseku od 16:00 do půlnoci, kdy je síť více využívána, bude vaše rychlost internetu upravena v souladu s vybraným tarifem. Nicméně, s radostí vám oznamujeme, že sledování online televize Eri LiveTV, Skylink LiveTV a Sledovani.cz nebude tímto nijak dotčeno. Vaše oblíbené televizní pořady, filmy a seriály si tak budete moci vychutnat v té nejvyšší možné kvalitě.Tato inteligentní řešení představuje naše neustálé úsilí o inovace a poskytují zákazníkům možnost užívat si zvýšené rychlosti internetového připojení až po dvě třetiny dne.

Eri Internet využívá pokročilou technologii Allot, která umožňuje inteligentně optimalizovat rychlosti připojení v závislosti na aktuálním využití sítě Eri. Díky tomu můžeme zákazníkům nabídnout zvýšené rychlosti až po dvě třetiny dne. Tato technologická výhoda umožňuje odlišit se od konkurence a zaručit nejen dodržení zakoupených rychlostí s vynikající kvalitou a nízkou latencí, ale také nadstandardní stabilitu a bezpečnost internetového připojení.

Vyberte si Eri Internet a získejte nejen neomezenou svobodu v OnLine světě, ale i finanční úspory. Pro další informace a možnost objednávky navštivte naši webovou stránku nebo nás kontaktujte na čísle 220-990-007. Těšíme se na spolupráci s vámi a jsme připraveni nabídnout vám připojení, které přesně odpovídá vašim požadavkům.

Pro maximální výkon a spolehlivost jsou naše nové tarify s zvýšenou rychlostí Eri Internet na Pohodu a Eri Internet Platinum k dispozici výhradně s vysoce kvalitním koncovým zařízením a nejmodernějším typem připojení Terminátor Eth/RJ45, který zaručuje nejlepší možnou zkušenost při surfování na internetu."

S profesionálním přístupem,
Váš Eri Internet

Spolehlivý domácí internet - to je Eri Internet!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !


U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.
Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Pevný Internet

Internet

Internetová televize

LiveTV

Mobilní a datové Tarify

Mobilní Tarify

Bezdrátový 5G Internet

Bezdrátový Internet

Reference dostupnosti podle krajů a obcí!

Reference

Kontakt obchodní oddělení

Kontakt


Hledáte další informace?

Předtstavujeme Nové tarify: Eri Internet na Pohodu a Eri Internet Platinum | Eri Internet | Zpět na úvodní stránku