Akce: Modem ZTE za 699,-Kč. Lze objednat do 29.2.2024. Více info ZDE.

Rychlý 5G Bezdrátový Internet od Eri
Dostupný v obci Frýdek-Místek

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet v obci Frýdek-Místek. Vhodný je nejen pro domácnosti, ale i pro velké firmy. Jsme specialisté na Internet, kteří mají v této oblasti přehled a více jak 21+ letou tradici. Eri Internet je bez omezení dat!
WiFi Free připojení na Internet,
pod tímto logem nás najdete na čerpacích stanicích EuroOil


wifi free

Připojení přes WiFi Free využívají od r. 2016 zákaznící tankující na některé z 200 ČS EuroOil po celé ČR.
Můžete některou z ČS EuroOil navštívit a připojení přes EriMobile WiFi Free vyzkoušet u dobrého kafe.


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Frýdek-Místek, Beskydská 73801 Beskydská 2249 okres Frýdek-Místek
WiFi Free Internet GPS: 49.6754111, 18.327025


Město Frýdek-Místek

Vítejte v malebném městě Frýdek-Místek, které se nachází v srdci Moravskoslezského kraje, kde se Morava a Slezsko střetávají v jedinečné směsici kultury, historie a přírodní krásy. Jak už název napovídá, město se skládá ze dvou částí – Frýdku a Místku, které jsou odděleny řekou Ostravicí. Každá část má svůj jedinečný charakter a kouzlo, které vás okouzlí svou jedinečností a zároveň účinně doplňuje druhou.

Frýdek je starobylým městem, jehož historie sahá až do 14. století. Jeho dominantou je majestátní zámek Frýdek. Představte si, že procházíte jeho starobylými branami a stojíte před okouzlující barokní stavbou, která se tyčí nad městem. Vstupte dovnitř a ochutnejte kus historie. Najednou se ocitnete v době, kdy se po těchto chodbách procházeli rytíři, šlechticové a královny.

Přes řeku Ostravici na druhé straně města leží Místek. Oproti historickému Frýdku je Místek místem moderní architektury a dynamického života. Hlavní třída Místku je plná obchodů, kaváren a restaurací, které vybízejí k posezení a odpočinku. Zkuste si představit, jak sedíte v jedné z těchto kaváren a při šálku kávy pozorujete ruch města.

Město Frýdek-Místek je ale také místem, kde příroda a kultura jdou ruku v ruce. Místní parky jako je Komenského sady či park u Beskydské galerie umění jsou ideální pro relaxaci, čtení knihy nebo procházku s rodinou. A když už budete v parku, nezapomeňte si prohlédnout i galerii. Je jako tajemná skříň plná pokladů, ve které můžete najít různé formy umění od malby až po sochařství.

Pokud máte rádi sport, pak vás Frýdek-Místek rozhodně nezklame. Je to město plné sportovních aktivit. Můžete navštívit fotbalový stadion, tenisové kurty nebo se vydat na horskou turistiku do blízkých Beskyd.

Frýdek-Místek je jako dva světy v jednom. Na jedné straně historický Frýdek s jeho malebnými uličkami, starobylým zámkem a klidnými parky. Na druhé straně moderní Místek s jeho rušnými obchody, kavárnami a dynamickým životem. A uprostřed toho všeho je řeka Ostravice, která tyto dva světy spojuje a vytváří harmonický celek, který tvoří toto jedinečné město.

Tak co, necháte se okouzlit tímto městem, kde se historie střetává s modernou, kde se můžete zastavit a odpočinout v parku nebo se ponořit do rušného městského života? Frýdek-Místek vás vítá s otevřenou náručí.


Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Frýdek-Místek


Sestavte si Eri Internet
přesně podle Vašich představ

Užijte si stabilní Internet, rychlé připojení za každého počasí.


Pevný Internet

Internet

Internetová televize

LiveTV

Mobilní a datové Tarify

Mobilní Tarify

Bezdrátový 5G Internet

Bezdrátový Internet

Reference dostupnosti podle krajů a obcí!

Reference

Kontakt obchodní oddělení

Kontakt  • Web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.
  • | 28.02.2024 14:39:55 |