Ověřit dostupnost Internet Mobil Televize Telefon Koncové zařízení Reference Kontakty

Eri Internet logo společnosti Eri internet Český bezdrát s.r.o.

20 let na trhu


Eri Internet telefonní kontakt na operátora Internetu


AKCE popis služeb Eri Internetu výhody funkčnost zážitkyEriMobile 2022 volání a data✅#EriInternetFungujeJakMáERI Internet optika 1-Gb ps web dvojnásobná rychlost napořád

 

Rychlost Internetu na adrese. ✅ Zrychlujeme Česko


Zrychlili jsme Internet i na Vaší adrese.

Přesvědčte se, jakou rychlost Internetu máte u vás doma. Nově až 1 Gb/s.  Město / Obec

✅ Zadáním adresy zjistíte přesnou rychlost Internetu, dostupnou na Vaší adrese. Využijte našeptávač adres.

Pokud jste nenašli požadovanou adresu nebo nemáte doposud přidělení číslo popisné a nebo je výsledek dostupnosti negativní, kontaktujte nás. Ověříme možnost individuální řešení právě pro Vás.
E-mail: obchod@eri.cz , tel. 220 990 007

✅ Zrychlujeme Česko!

 

⭐ Zrychlili jsme už přes 4 mil. domácností


Symetrické tarify na optické síti

     

Optická síť Eri/CETIN nyní podporuje symetrické tarify:
250/250 Mb/s, 500/500 Mb/s a 1000/500 Mb/s.
S nimi budete mít tu nejvyšší rychlost nejen při stahování dat, ale i při jejich odesílání:


✅ Rychlejší upload videí a fotek


✅ Hraní online multiplayerů


✅ Streamy


✅ Videokonference

Pro konkrétní nabídku tarifů a služeb kontaktujte naše obchodní oddělení.


Potřebujete poradit? Stačí zavolat naše obchodní oddělení v prac. dny od 8.00 do 20.00 hod. na tel.: 220 990 007 

✅ Rychlost internetu:


Kategorie služeb: YELLOW


20 Mb/s, 35 Mb/s nebo 55 Mb/s


Rychlost internetu 20 Mb/s, 35 Mb/s nebo 55 Mb/s je vhodná jako Internet na doma, pro podnikatele i menší firmu nebo státní správu s připojením více než jednoho zařízení najednou. Připojení lze využít pro surfování na internetu, práce s cloudovými úložišti (Dropbox, iCloud, Google Drive), rychlé stahování souborů, streamování hudby i filmů , práce z domu s možným využitím veřejné IPv.4 adresy (home office) hraní on-line her nebo distanční výuku. Dále lze připojení využít pro přehrávání videjí na YouTube nebo sledování televize, TV programů přes Internet (EriTV, SledovaniTV, Skylink Live TV, O2 TV nebo i ostatní IP TV platformy). 

✅ Rychlost internetu:


Kategorie služeb: BLUE


75 Mb/s, 100 Mb/s nebo 165 Mb/s


Rychlost Internetu 75 Mb/s, 100 Mb/s nebo 165 Mb/s je vhodná jako Internet na doma, pro podnikatele i středně velkou firmu nebo státní správu s připojením i více než čtyř zařízení najednou. Připojení lze využít pro surfování na internetu, práce s cloudovými úložišti (Dropbox, iCloud, Google Drive), rychlé stahování souborů, rychlé streamování hudby i filmů , práce z domu s možným využitím veřejné IPv.4 adresy (home office), profesionální hraní on-line her nebo distanční výuku pro více dětí. Dále lze připojení využít pro přehrávání videjí na YouTube nebo sledování TV programů přes Internet s vysokým FULL HD rozlišením (EriTV, SledovaniTV, Skylink Live TV, O2 TV nebo i ostatní IP TV platformy). 

✅ Rychlost internetu:


Kategorie služeb: RED


250 Mb/s, 500 Mb/s nebo 1000 Mb/s


Rychlost Internetu 250 Mb/s, 500 Mb/s nebo 1000 Mb/s je vhodná jako Internet na doma, pro podnikatele i velkou firmu nebo státní správu s připojením i více než osmi zařízení najednou. Připojení lze využít i pro odesílání větších souborů. připojení více web kamer v RD, ve firmách nebo státní správě. Dále pro surfování na internetu, práce s cloudovými úložišti (Dropbox, iCloud, Google Drive), rychlé stahování souborů, rychlé streamování hudby i filmů , práce z domu s možným využitím veřejné IPv.4 adresy (home office), profesionální hraní on-line her nebo distanční výuku pro více dětí. Dále lze připojení využít pro přehrávání videjí na YouTube nebo sledování TV programů přes Internet s vysokým FULL HD rozlišením (EriTV, SledovaniTV, Skylink Live TV, O2 TV nebo i ostatní IP TV platformy). 

⭐ 13 vyladěných pevných online služeb - Internet na doma!


⭐ Internet ✅ Televize ✅ Telefon ✅ Mobil ✅ OnlineRychlost Internetu 9 mbps dsl Rychlost Internetu 20 mbps dsl Rychlost Internetu 35 mbps dsl Rychlost Internetu 56 mbps dsl Rychlost Internetu 100 mbps dsl Rychlost Internetu 100 mbps dsl Rychlost Internetu 165 mbps dsl
Rychlost Internetu na adrese Rychlost Internetu 250 mbps dsl Rychlost Internetu 500 mbps dsl Rychlost Internetu 1000 mbps dsl Rychlost Internetu 250 mbps optika Rychlost Internetu 500 mbps optika Rychlost Internetu 1000 mbps optika

  ⭐ Eri Online Internet využívají zákazníci v 845 obcích a městech v ČR

  Pokud hledáte nomezený online internet na doma a nebo připojení k Internetu pro podnikatele či společnost, nechte si poradit od odborníků, kteří mají v této oblasti přehled a více jak 20 letou zkušenost. S Eri Internetem získáte stabilní rychlost připojení a jistotu, že platíte za připojení, které opravdu funguje !!! Přidejte se a staňte se i Vy, spokojeným zákazníkem české firmy s tradicí.

  Seznam měst, kde všude ve vašem Kraji již máme zákazníky.

  ✅ Eri Internet

  Eri Internet působí na Telekomunikačním trhu již 20 úspěšných let. Za toto období připojil k Internetu a hlasovým Službám EriVoIP telefon v celé ČR, desítky tisíc spokojených uživatelů. Hlavní činností Eri Internetu, je již od roku 2002 v rámci celé ČR, poskytování pevného a bezdrátového připojení k Internetu, prostřednictvím datové sítě Eri / CETIN, včetně poskytování veřejně dostupných telefonních Služeb EriVoIP telefon (neomezené volání z pevné telefonní linky za 199,- Kč) s garantovanými bezpečnostními a technickými parametry - SLA, CIR a CBR.

  Eri Internet je vhodný pro:      
 • ✅ Internet na doma

 •  
 • ✅ Internet pro podnikatele

 •  
 • ✅ Internet i pro velkou firmu


 • ✅ Rychlost Internetu

  Postaráme se, aby Vaše rychlost internetu, byla vždy maximální a v maximální kvalitě.

  ✅ Služby EriVoIP

  Hlasové Služby EriVoIP telefon plně nahrazují volání z pevných analogových HTS i digitálních tel. linek typu ISDN 2A, ISDN D nebo ISDN 30. Zákazníkovi jsou zachována všechna stávající pevná telefonní čísla, bez nutnosti hradit měsíční paušální poplatky, za klasické pevné analogové nebo ISDN tel. linky. Součástí zřízení Služeb EriVoIP telefon může být i připojení ke stávající pobočkové tel. ústředně zákazníka (analogové i digitální ISDN) případně dodání.

  ✅ Služby EriMobile

  Dále poskytuje Služby EriMobile volání a data (4g LTE) v síti Vodafone, jako virtuální operátor.

  ✅ Službu EriTV Live

  A v neposlední řadě Službu EriTV Live - příjem i připojení "chytré" televize pro domácnosti i firmy. Služba je vhodná pro zákazníky, vyžadující kvalitní a přitom cenově dostupnou náhradu, za pozemní nebo satelitní příjem televize s využitím připojení k online Internetu, od Eri a nebo vlastního připojení.


        © 2022 Eri Internet - Český bezdrát s.r.o. | 11.08.2022 11:15:23