Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!

Slovník pojmů v telekomunikacích

Co je 2G Internet a jak funguje?

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

Co je 2G Internet a jak funguje?

Porozumění 2G Internetu: Druhá Generace Síťových Technologií


Internet 2G se vztahuje na druhou generaci síťových technologií, které se v dnešním digitálním světě považují za zastaralé. Hlavní nevýhodou 2G internetové sítě je její neuspokojivá rychlost přenosu dat, což je zásadní omezení, které postupem času vedlo k jejímu nahrazení pokročilejšími 3G a 4G sítěmi.

Technologie, které se obvykle považují za součást 2G internetu, zahrnují GSM, GPRS a EDGE. I přes to, že GPRS a EDGE jsou technologie, které zastupují přechod mezi 2G a 3G sítěmi, a jsou někdy označovány jako 2,5G nebo 2,75G, jsou stále považovány za součást 2G internetové sítě.

Tato přechodová generace představovala významný krok vpřed v oblasti mobilních datových technologií, přestože je nyní v mnoha oblastech nahrazena rychlejšími a efektivnějšími technologiemi, jako jsou 3G, 4G a dokonce i 5G sítě. I přesto, 2G internet stále hraje klíčovou roli v některých částech světa, kde pokročilejší technologie nejsou dostupné nebo si je uživatelé nemohou dovolit.

Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

Co je 2G Internet a jak funguje? | Eri | Zpět na úvodní stránku