Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
Slovník pojmů v telekomunikacích

Základní úvod do technologie 3D tisku

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

Základní úvod do technologie 3D tisku

Co je 3D tisk?

Co je 3D tisk?3D tisk je technologie, která vytváří trojrozměrné objekty. Tato technologie funguje tak, že tiskne vrstvu za vrstvou materiálu podle digitálního modelu. Může se tisknout z různých materiálů, včetně plastu, kovu, keramiky a dokonce i biologické tkáně. Takto vytvořené objekty mohou mít jakýkoli tvar, což je činí velmi užitečnými v mnoha odvětvích - od výroby až po medicínu. 3D tisk také umožňuje rychlý prototypový design, což zkracuje dobu výroby. Celkově je 3D tisk revoluční technologií, která mění způsob, jakým jsou věci vyráběny a navrhovány.

Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

Základní úvod do technologie 3D tisku | Eri | Zpět na úvodní stránku