Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

AirPlay: Podrobný přehled a vysvětleníUdělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!Internet 100 Mbps v AKCI 200 Mbps Internet 165 Mbps v AKCI 250 Mbps Internet 55 Mbps v AKCI 100 Mbps Internet 35 Mbps v AKCI 55 Mbps


Eri Internet s IQ optimalizací

Slovník pojmů v telekomunikacích
AirPlay: Podrobný přehled a vysvětlení

AirPlay, významná technologie od Apple

AirPlay, významná technologie od Apple
V době, kdy technologie ovládá náš každodenní život, je důležité rozumět jí a vědět, jak ji efektivně využívat. Jedním z těchto významných technologických pojmů, který se v poslední době stal populárním, je „AirPlay“. V rámci našeho slovníku telekomunikačních pojmů se dnes zaměříme na tento zázrak technologie od společnosti Apple.

AirPlay je v podstatě bezdrátová streamovací technologie vyvinutá společností Apple, která umožňuje přenos multimediálního obsahu mezi kompatibilními zařízeními. Představte si to jako neviditelný most mezi vašimi Apple zařízeními, který umožňuje přenášet hudbu, fotografie, videa nebo dokonce celou obrazovku zařízení na jiné zařízení, jako je televizor nebo reproduktor.

Příběh AirPlay začíná v roce 2004, kdy Apple představil svou první generaci. Tehdy se tato technologie nazývala "AirTunes" a byla omezena pouze na streamování hudby. Nicméně, postupem času, jak Apple představoval nové výrobky a aktualizace, AirTunes prošel mnoha vylepšeními a přejmenováními, až se nakonec stal dnešním AirPlay.

Klíčovým aspektem AirPlay je jeho schopnost přenášet digitální obsah v reálném čase a bez jakékoliv viditelné ztráty kvality. To je možné díky jeho použití pokročilých bezdrátových protokolů a technologií, jako je Wi-Fi a Bluetooth.

AirPlay je součástí ekosystému Apple a je kompatibilní s mnoha Apple zařízeními, včetně iPhone, iPad, iPod Touch, Mac a Apple TV. Ale co je skvělé na AirPlay, je to, že není omezen pouze na Apple zařízení. Také mnoho výrobců spotřební elektroniky, včetně televizorů, reproduktorů a AV přijímačů, nyní podporuje AirPlay, což znamená, že můžete snadno streamovat obsah z vašeho Apple zařízení na tato zařízení.

V praxi by mohlo využití AirPlay vypadat takto: Představte si, že se díváte na video na svém iPadu a najednou si uvědomíte, že by to bylo mnohem lepší na velké obrazovce. S AirPlay můžete jednoduše přenést video z iPadu na váš AirPlay kompatibilní televizor - a to všechno bezdrátově a bez ztráty kvality.

V době rychlého technologického pokroku je AirPlay skvělým příkladem toho, jak může technologie usnadnit náš život a umožnit nám efektivněji využívat naše zařízení. Takže příště, když uvidíte logo AirPlay na svém zařízení nebo televizoru, už budete vědět, co to znamená a jak ho využít.


Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

AirPlay: Podrobný přehled a vysvětlení | Eri | Zpět na úvodní stránku