Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!

Slovník pojmů v telekomunikacích

Alexa: Hlasová asistentka měnící svět telekomunikací

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

Alexa: Hlasová asistentka měnící svět telekomunikací

Alexa - revoluční virtuální asistentka v telekomunikacích

Alexa - revoluční virtuální asistentka v telekomunikacích


Alexa, virtuální asistentka od společnosti Amazon, je jedním z nejmodernějších výtvorů v oblasti telekomunikací a chytrých technologií. Její přítomnost a schopnosti mění způsob, jakým komunikujeme a interagujeme s technologií, zvláště v prostředí našich domovů.

Alexa, stejně jako další virtuální asistenti, používá pokročilé technologie, jako je rozpoznávání řeči a strojové učení, aby rozuměla a reagovala na lidský hlas. Uživatelé si mohou povídat s Alexou prostřednictvím chytrých reproduktorů Amazon Echo nebo speciální aplikace na svém mobilním telefonu nebo tabletu.

Svět telekomunikací se s příchodem Alexy začal proměňovat. Je to jako mít osobního asistenta, který je vždy připraven na příkaz. Ať už potřebujete zjistit aktuální počasí, nalézt recept na večeři nebo si přečíst novinky, stačí Alexu požádat. Alexa je také velmi užitečná pro řízení chytrých domů. Chcete-li například zapnout vysavač nebo rozsvítit světla, jednoduše to řekněte Alexe a ona to udělá za vás.

Příběh Alexy začal v roce 2014, kdy Amazon poprvé představil technologii nazvanou "Echo". O rok později následovala Alexa. Její jméno bylo vybráno jako odkaz na knihovnu v Alexandrii, slavnou za svou obrovskou sbírku znalostí. A právě tuto roli Alexa hraje - je to jakýsi digitální knihovník, který je stále k dispozici, aby zodpověděl vaše otázky a pomohl vám s různými úkoly.

Nedávný příklad použití Alexy ukazuje, jak může být tato technologie užitečná. Jeden uživatel Alexy, který je slepý, uvedl, že tato technologie mu pomohla zvýšit jeho nezávislost v domácnosti. Může například použít Alexu k ovládání světel, k zapnutí hudby, nebo dokonce k objednání jídla.

Alexa je skutečně revolucí v telekomunikacích a její přítomnost a schopnosti stále rostou. Je to skutečný průkopník v tom, jak může technologie usnadnit a zlepšit naše životy.


Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

Alexa: Hlasová asistentka měnící svět telekomunikací | Eri | Zpět na úvodní stránku