Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
Slovník pojmů v telekomunikacích

AMOLED displeje: Více než jen obrazovka

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

AMOLED a Super AMOLED: Technologie displejů příští generace


Objevme krásu AMOLED displejů. Jako cesta prozkoumávající krajinu moderních technologii, vykročíme na cestu objevení této fascinující technologie.

AMOLED (Active Matrix Organic Light Emitting Diode) je termín, který se může zdát složitý, ale v jádru se jedná o technologii, která nám umožňuje vidět živé, jasné a detailní obrazy na našich digitálních obrazovkách. AMOLED (Active Matrix Organic Light Emitting Diode) displeje využívají OLED technologii, nabízí vysoký kontrast a přesné zobrazení černé, což poskytuje obrazu hloubku a živost, kterou jiné technologie nedokážou dosáhnout.

Představte si, že stojíte v tmavé místnosti a před sebou držíte malou svítilnu, která vytváří ostrý, kontrastní paprsek světla. Místnost je tak tmavá, že bez svítilny byste neviděli ani na krok. To je podobné tomu, jak fungují AMOLED displeje - poskytují jasné, živé barvy na tmavém pozadí, které vytváří vysoký kontrast a působivé vizuální zážitky.

Super AMOLED, další evoluce v oblasti displejů, přináší ještě větší vylepšení. Tato technologie integruje dotykovou vrstvu přímo do obrazovky, což umožňuje tenčí telefony, lepší pozorovací úhly a zlepšuje viditelnost za zhoršených světelných podmínek. Představte si, že svítilna, kterou jste před chvílí drželi, nyní svítí ještě jasněji a její paprsek proniká ještě dál do tmy.

To je výkon Super AMOLED. Díky integraci dotykové vrstvy do obrazovky se zvýšila schopnost zařízení reagovat na dotyk, zároveň se zlepšila viditelnost a úhel pohledu. Ale jak to všechno funguje? Každý pixel na AMOLED displeji je osvětlen samostatně. Když je pixel černý, je vypnutý. To znamená, že když se na obrazovce zobrazuje černá, není vůbec spotřebovávána žádná energie.

To vede k úsporám energie a delší výdrži baterie. S touto technologií se otevírají nové možnosti pro design a výkon digitálních zařízení. Ať už jde o telefony, tablety, televize nebo dokonce digitální hodinky, AMOLED a Super AMOLED jsou zde, aby nám poskytly nejjasnější, nejživější a nejefektivnější vizuální zážitky.

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme různorodé rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Hledáte další informace?

AMOLED displeje: Více než jen obrazovka | Eri | Zpět na úvodní stránku