Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!

Slovník pojmů v telekomunikacích

App Store - Internetový obchod společnosti Apple

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

App Store - Internetový obchod společnosti Apple

App Store - Internetový obchod společnosti Apple

App Store - Internetový obchod společnosti Apple


Výrazů a zkratek se v digitálním světě neustále mění a přibývá, což může být pro někoho zmatečné. Proto se v dnešním příspěvku zaměříme na jednu konkrétní oblast, kde se těchto termínů vyskytuje hojně – na App Store, internetový obchod společnosti Apple.

App Store je místo, kde uživatelé zařízení od Apple stahují aplikace. Může se jednat o hry, nástroje pro produktivitu, aplikace pro sociální média, zdraví a fitness, vzdělávací materiály a mnoho dalšího. Je to jediný oficiální zdroj aplikací pro iPhone, iPad, iPod Touch a Apple Watch.

Když se podíváme na strukturu App Store, uvidíme několik klíčových částí. První je „Featured“ (Doporučené), kde Apple představuje nové a zajímavé aplikace. Dále je zde sekce „Top Charts“ (Nejlepší), kde jsou zobrazeny nejstahovanější aplikace. Další částí je „Near Me“ (Poblíž mě), která ukazuje aplikace populární v určité geografické oblasti. Nakonec je zde "Search" (Hledat), kde uživatelé mohou hledat konkrétní aplikace.

Nyní se podívejme na některé klíčové termíny, které se v App Store vyskytují:

1. In-App Purchases (Nákupy v aplikaci) - Tato funkce umožňuje uživatelům koupit další obsah nebo služby přímo v aplikaci.

2. Freemium - Typ aplikace, která je zdarma ke stažení, ale nabízí nákupy v aplikaci, které zlepšují uživatelskou zkušenost.

3. Push Notifications (Push oznámení) - Tyto oznámení aplikace posílají uživatelům, aby je upozornily na nové funkce, aktualizace nebo informace.

4. App Updates (Aktualizace aplikací) - Vývojáři pravidelně aktualizují své aplikace, aby je zlepšili, odstranili chyby nebo přidali nové funkce.

5. User Reviews (Hodnocení uživatelů) - Uživatelé mohou hodnotit a recenzovat aplikace, které stáhnou. Toto hodnocení pomáhá ostatním uživatelům rozhodnout se, zda si aplikaci stáhnout.

Doufáme, že tato základní příručka termínů a zkratek z App Store vám pomůže lépe porozumět tomuto digitálnímu prostoru a jeho fungování. Nezapomeňte, že technologie je neustále v pohybu a je důležité udržet krok s novými termíny a trendy.


Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

App Store - Internetový obchod společnosti Apple | Eri | Zpět na úvodní stránku