Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
Slovník pojmů v telekomunikacích

Výrazy a zkratky v Apple Keynote - Vše, co potřebujete vědět

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

Výrazy a zkratky v Apple Keynote - Vše, co potřebujete vědět

Vysvětlení výrazů a zkratek - Apple Keynote

Apple Keynote


Když se řekne Apple Keynote, mnohým nám pravděpodobně hned proběhne hlavou myšlenka na velkolepé tiskové konference, při kterých Apple pravidelně představuje své novinky. Ano, i to je Apple Keynote. Ale dnes se zaměříme na jiný význam tohoto pojmu.

Apple Keynote je také název pro sofistikovaný prezentační software, který je součástí iWork, kancelářské sady společnosti Apple. Tento program je běžně používán pro tvorbu prezentací, které jsou často součástí těchto slavných tiskových konferencí. A právě dnes se podíváme blíže na to, co všechno tento software umí a jaké výrazy a zkratky s ním souvisí.

Začněme od základů. Co přesně je to iWork? Jedná se o kancelářskou sadu, která obsahuje tři základní aplikace - Keynote, Pages a Numbers. Pages funguje jako textový procesor, Numbers je ekvivalentem Excelu a Keynote pak odpovídá Powerpointu od Microsoftu. Všechny tři aplikace jsou navrženy tak, aby byly co nejvíce uživatelsky přívětivé a intuitivní.

Nyní se ale vrátíme k naší hlavní hvězdě - Keynote. Tento program je plný různých funkcí, které usnadňují tvorbu atraktivních a profesionálních prezentací. Můžete si vybrat z mnoha předdefinovaných šablon, přidat různé typy médií, jako jsou obrázky, videa nebo audiosoubory, a dokonce vytvářet vlastní animace.

Jednou z nejzajímavějších funkcí Keynote je možnost sdílet prezentace s ostatními prostřednictvím iCloud. To znamená, že můžete pracovat na své prezentaci odkudkoli, kde máte přístup k Internetu, a vaše změny budou automaticky synchronizovány se všemi vašimi Apple zařízeními.

Další důležitou funkcí je tzv. Presenter Display. Ta vám umožňuje vidět své poznámky a další užitečné nástroje během prezentace, zatímco vaše publikum vidí pouze samotnou prezentaci.

A nakonec tu máme ještě jednu skvělou funkci - Magic Move. Tato funkce umožňuje snadno vytvářet plynulé animace mezi různými snímky prezentace.

To je jen několik příkladů toho, co všechno Keynote nabízí. Doufáme, že vám tento článek pomohl lépe pochopit, co všechno tento skvělý software umí a jaké výrazy a zkratky s ním souvisí.


Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

Výrazy a zkratky v Apple Keynote - Vše, co potřebujete vědět | Eri | Zpět na úvodní stránku