Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!

Slovník pojmů v telekomunikacích

Co znamenají technické termíny u Apple Watch 4?

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

Co znamenají technické termíny u Apple Watch 4?

Apple Watch 4 je 4. generace chytrých hodinek od značky Apple

4. generace chytrých hodinek od značky Apple


Skvělým průvodcem světem moderní technologie je Apple Watch 4, čtvrtá generace chytrých hodinek od světoznámé značky Apple. Tyto hodinky jsou kouzelným mixem výkonné technologie a elegantního designu, který se synergie obou těchto aspektů stává něčím víc než jen luxusním doplňkem. Představují spíše revoluční krok vpřed v oblasti nositelných technologií. Ale co všechny ty zkratky a výrazy, které se objevují v souvislosti s Apple Watch 4, opravdu znamenají?

"Poněkud technický a rychlý svět technologií může být pro někoho matoucí, proto se pokusím vysvětlit některé klíčové termíny, které by vám měly pomoci lépe pochopit, co Apple Watch 4 nabízí.

Začneme tedy s výrazem "OS", což je zkratka pro "operační systém". Apple Watch 4 funguje na watchOS 5, který je speciálně navržen pro chytré hodinky Apple. Tento operační systém umožňuje provozovat různé aplikace a slouží jako prostředník mezi uživatelem a hardvarem hodinek.

Dále je zde termín "GPS", který znamená "Global Positioning System". Tato technologie umožňuje hodinkám lokalizovat vaši polohu kdekoli na světě, což je obzvláště užitečné pro sledování vaší trasy při běhu nebo cyklistice.

Dalším termínem je "LTE", což je zkratka pro "Long Term Evolution" a odkazuje na 4G síťové připojení, které mohou Apple Watch 4 využívat pro připojení na internet bez nutnosti připojení k vašemu iPhonu.

Pojem "ECG" značí "elektrokardiogram". Apple Watch 4 disponuje funkcí ECG, která může sledovat a zaznamenávat elektrickou aktivitu vašeho srdce, což je skvělá funkce pro sledování vašeho zdraví.

Poslední termín, který bych chtěl vysvětlit, je "Water Resistance". To znamená, že Apple Watch 4 jsou odolné vůči vodě a můžete je nosit i při plavání.

Doufám, že vám toto vysvětlení pomohlo lépe porozumět světu Apple Watch 4 a užívat si jeho úžasné funkce ještě více."


Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

Co znamenají technické termíny u Apple Watch 4? | Eri | Zpět na úvodní stránku