Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!

Slovník pojmů v telekomunikacích

Boomerang: Kreativní možnosti aplikace

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

Boomerang: Kreativní možnosti aplikace

Kreativní možnosti aplikace Boomerang

Kreativní možnosti aplikace Boomerang


Když se řekne boomerang, mnohým lidem se vybaví dřevěný nástroj ve tvaru rovnostranného trojúhelníku, který používali australskí aboriginci k lovu. Je fascinující, jak se tento predátorský nástroj proměnil v dnešní digitální verzi, která nejen že neslouží k lovu, ale je zábavnou a tvořivou součástí našeho každodenního života.

Boomerang je aplikace nebo funkce na Instagramu, která umožňuje uživatelům vytvářet krátká videa, která se přehrávají dopředu a zpět, což vytváří efekt nekonečného opakování. Tato funkce se stala populární díky své schopnosti transformovat běžné momenty do kreativních a zábavných výtvorů.

Teď když známe základní princip, podívejme se na konkrétní významy a použití různých termínů a zkratek spojených s aplikací Boomerang.

1. Loop: Loop je funkce, která umožňuje nekonečné přehrávání videa. Videa vytvořená v Boomerangu se automaticky přehrávají v smyčce, což dává dojem, že moment na něm zachycený nikdy neskončí.

2. Burst: Burst je technický termín pro rychlé pořízení několika snímků za sebou. Boomerang vytváří videa tím, že pořídí 10 snímků za sebou a pak je spojí do jednoho krátkého videoklipu.

3. Reverse: Reverse, nebo také zpětný chod, je funkce, která umožňuje přehrávat video zpět. Díky tomu se pohyb na videu odehrává nejprve dopředu a poté zpět, což vytváří dynamický a zábavný efekt.

4. GIF: GIF je formát pro ukládání digitálních obrázků, který umožňuje animaci. Videa vytvořená v Boomerangu mohou být uložena jako GIF soubory, což je umožňuje jednoduše sdílet na různých platformách.

5. Slo-Mo: Slo-Mo, nebo také zpomalený záběr, je technika, při které se video přehrává pomaleji než bylo natočeno. Tuto funkci Boomerang neobsahuje, ale je možné ji využít v kombinaci s jinými aplikacemi.

Boomerang tedy nabízí nespočet možností, jak oživit svůj Instagramový feed. Ať už se rozhodnete vytvořit video svého psa, jak skáče do vody, nebo momentky ze svého posledního dobrodružství, jedno je jisté - s Boomerangem se rozhodně nudit nebudete.


Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

Boomerang: Kreativní možnosti aplikace | Eri | Zpět na úvodní stránku