Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
Slovník pojmů v telekomunikacích

Vše, co potřebujete vědět o chatbotech - pochopit význam a využití

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

Vše, co potřebujete vědět o chatbotech - pochopit význam a využití

Co je to chatbot a jak funguje?

Co je to chatbot a jak funguje?


Pokud jste se v posledních letech cokoli zajímali o digitální marketing, pravděpodobně jste narazili na pojem "chatbot". Ale co to vlastně pro nás tato moderní technologie znamená?

Chatbot je spojení slov "chat" (česky rozhovor) a "robot". V praxi se jedná o počítačový program, který je schopen komunikovat s lidmi pomocí textových zpráv. Může fungovat na základě předprogramovaných scénářů, ale také může vyhledávat a učit se z předchozích interakcí, aby byl schopen lépe reagovat na budoucí dotazy.

Zkratky a výrazy spojené s chatboty mohou být poněkud matoucí, takže vás zde provedeme některými z nich:

1. AI - Zkratka pro "artificial intelligence", tedy umělou inteligenci. Chatboty mohou být naprogramovány tak, aby se "učily" z předchozích interakcí a zdokonalovaly své odpovědi.

2. NLP - Natural Language Processing, neboli zpracování přirozeného jazyka. Jde o technologii, která umožňuje chatbotům rozumět, co uživatelé píší nebo říkají.

3. GUI - Graphical User Interface, tedy grafické uživatelské rozhraní. Toto je prostředí, ve kterém uživatelé interagují s chatbotem.

4. UX/ - User Experience, uživatelská zkušenost. V kontextu chatbotů se to týká toho, jak příjemná a efektivní je interakce uživatele s chatbotem.

5. API - Application Programming Interface. Toto je sada pravidel, která umožňují různým softwarovým aplikacím vzájemně komunikovat. Chatbot může například využívat API pro přístup k databázi odpovědí na časté otázky. Ačkoliv je výše uvedený seznam zdaleka neúplný, doufáme, že vám poskytne lepší představu o tom, jak chatboty fungují a jaký potenciál skrývají. Pokud vás zajímá, jak by mohl chatbot pomoci vašemu podnikání, neváhejte se na nás obrátit.


Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

Vše, co potřebujete vědět o chatbotech - pochopit význam a využití | Eri | Zpět na úvodní stránku