Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
Slovník pojmů v telekomunikacích

Porozumění Crowdfundingu: Významy a zkratky

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

Crowdfunding


V moderním světě plném rychlého technologického vývoje se neustále objevují nové pojmy a zkratky, které mohou být pro někoho obtížné pochopit. Při práci s crowdfundigem je několik klíčových termínů, které byste měli znát.

Začněme samotným termínem "crowdfunding". Tento pojem pochází z anglického jazyka a v překladu znamená "financování davem". Crowdfunding je metoda získávání finančních prostředků od široké veřejnosti, často prostřednictvím internetu, na realizaci různých projektů. Může se jednat o kreativní projekty, podnikatelské nápady, sociální záležitosti a mnoho dalšího.

Dalším termínem, který se vztahuje k crowdfundingu, je "backer". Backer je osoba, která přispívá finančními prostředky na podporu projektu. Tito lidé jsou často motivováni nejen touhou podpořit zajímavý projekt, ale také získat nějakou formu odměny, která může sahat od jednoduchého poděkování až po výlučné produkty nebo služby.

"Pledge" je další klíčový termín související s crowdfundigem. Pledge znamená slib nebo závazek poskytnout určitou částku peněz na podporu projektu. Výše pledge může být různá a často je odměna přímo úměrná výši přislíbené částky.

Nakonec je důležité zmínit "stretch goal". To je další cíl stanovený tvůrci projektu poté, co dosáhli svého původního financovacího cíle. Stretch goals jsou často používány jako způsob, jak podpořit další financování a zároveň nabídnout backerům další odměny.

Crowdfunding je fascinující svět, kde se setkávají inovativní nápady a nadšení jedinců. Díky uvedeným termínům a zkratek můžete lépe pochopit, jak tento svět funguje a jak se do něj zapojit.

Zrychlujeme Česko s Eri: Ověřte dostupnost Internetu na Vaší Adrese.

Chcete zjistit, jak rychlý internet můžete mít doma nebo ve firmě? Stačí zadat vaši adresu a my vám ukážeme možnosti připojení k rychlému a stabilnímu internetu od Eri.
Prověříme dostupnost DSL, optického i 5G bezdrátového připojení a nabídneme řešení na míru vašim potřebám.


Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Město / obec:
Část obce:
Název ulice (bez č. popisného):
Číslo popisné:

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme různorodé rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Hledáte další informace?

Porozumění Crowdfundingu: Významy a zkratky | Eri | Zpět na úvodní stránku