Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

Porozumění Crowdfundingu: Významy a zkratkyUdělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!Internet 100 Mbps v AKCI 200 Mbps Internet 165 Mbps v AKCI 250 Mbps Internet 55 Mbps v AKCI 100 Mbps Internet 35 Mbps v AKCI 55 Mbps


Eri Internet s IQ optimalizací

Slovník pojmů v telekomunikacích
Porozumění Crowdfundingu: Významy a zkratky

Crowdfunding: Vysvětlení klíčových termínů a zkratek

Crowdfunding


V moderním světě plném rychlého technologického vývoje se neustále objevují nové pojmy a zkratky, které mohou být pro někoho obtížné pochopit. Při práci s crowdfundigem je několik klíčových termínů, které byste měli znát.

Začněme samotným termínem "crowdfunding". Tento pojem pochází z anglického jazyka a v překladu znamená "financování davem". Crowdfunding je metoda získávání finančních prostředků od široké veřejnosti, často prostřednictvím internetu, na realizaci různých projektů. Může se jednat o kreativní projekty, podnikatelské nápady, sociální záležitosti a mnoho dalšího.

Dalším termínem, který se vztahuje k crowdfundingu, je "backer". Backer je osoba, která přispívá finančními prostředky na podporu projektu. Tito lidé jsou často motivováni nejen touhou podpořit zajímavý projekt, ale také získat nějakou formu odměny, která může sahat od jednoduchého poděkování až po výlučné produkty nebo služby.

"Pledge" je další klíčový termín související s crowdfundigem. Pledge znamená slib nebo závazek poskytnout určitou částku peněz na podporu projektu. Výše pledge může být různá a často je odměna přímo úměrná výši přislíbené částky.

Nakonec je důležité zmínit "stretch goal". To je další cíl stanovený tvůrci projektu poté, co dosáhli svého původního financovacího cíle. Stretch goals jsou často používány jako způsob, jak podpořit další financování a zároveň nabídnout backerům další odměny.

Crowdfunding je fascinující svět, kde se setkávají inovativní nápady a nadšení jedinců. Díky uvedeným termínům a zkratek můžete lépe pochopit, jak tento svět funguje a jak se do něj zapojit.


Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

Porozumění Crowdfundingu: Významy a zkratky | Eri | Zpět na úvodní stránku