Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
Slovník pojmů v telekomunikacích

CSR: Význam a vysvětlení společenské odpovědnosti firem

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

CSR: Význam a vysvětlení společenské odpovědnosti firem

Co je to CSR: Společenská odpovědnost firem

druhý nadpis


Co je to CSR? Možná jste se s tímto termínem již setkali, ale stále nejste si jisti, co přesně znamená. CSR, neboli Corporate Social Responsibility, je koncept, který zavazuje firmy k tomu, aby byly odpovědné nejen vůči svým akcionářům, ale také vůči společnosti jako celku. Jde o to, že firmy by měly přistupovat k podnikání způsobem, který chrání a prospívá nejen jejich finančním zájmům, ale také zájmům společnosti a životního prostředí.

Společenská odpovědnost firem je strategie, která zahrnuje širší spektrum zásad a hodnot než jen čistě ekonomické aspekty podnikání. Tyto zásady zahrnují transparentnost, etiku, respekt k právům pracovníků, péči o životní prostředí a kvalitu vztahů se zákazníky.

Představte si například firmu, která se rozhodne pro ekologickou výrobu. Místo výběru nejlevnějších surovin a technologií, které mohou škodit životnímu prostředí, se tato firma rozhodne věnovat dodatečné zdroje na výrobu, která je šetrnější k životnímu prostředí. Toto je jen jeden příklad toho, jak může společenská odpovědnost firem vypadat v praxi.

Dalším příkladem může být firma, která dbá na spravedlivé mzdy a pracovní podmínky svých zaměstnanců. Taková firma chápe, že její úspěch je úzce spjat s úspěchem a spokojeností jejích zaměstnanců.

CSR je tedy o mnohem více než jen o zisku. Je to o tom, jak firma funguje jako celok a jak se chová k lidem, ke společnosti a k životnímu prostředí. Je to cesta, jak být nejen úspěšný, ale také odpovědný.


Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

CSR: Význam a vysvětlení společenské odpovědnosti firem | Eri | Zpět na úvodní stránku