Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!

Slovník pojmů v telekomunikacích

Vše, co potřebujete vědět o čtečkách e-knih | Čtečka elektronických knih

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

Vše, co potřebujete vědět o čtečkách e-knih | Čtečka elektronických knih

Čtečka elektronických knih

Čtečka elektronických knih


Vysvětlení výrazů a zkratek v souvislosti s čtečkou elektronických knih

Jeden z hlavních důvodů, proč se lidé obávají přecházet na digitální čtení, je obava z neznáma. Řada lidí má pocit, že se do tohoto světa nevtělí, protože je plný cizích slov a zkratek. Abychom vám pomohli tuto překážku překonat, připravili jsme přehledný slovník pojmů a zkratek, který vám pomůže lépe se orientovat v tomto novém světě.

E-kniha: Elektronická kniha, často označovaná jako e-book, je digitální formát knihy. E-knihy můžete číst na počítači, tabletu, smartphonu nebo, samozřejmě, na čtečce elektronických knih.

Čtečka elektronických knih: Je to zařízení navržené speciálně pro čtení e-knih. Má velký displej a systém, který zabraňuje únavě očí.

Adaptivní osvětlení: Je to vlastnost některých čteček, která přizpůsobuje jas displeje podle okolního světla, aby byl text vždy dobře čitelný a zároveň nepřetěžoval oči.

Elektronický inkoust: Je to technologie, která se používá v některých čtečkách. Text má podobné vlastnosti jako tisk na papíru, což znamená, že je méně namáhá oči než tradiční LCD nebo LED displeje.

Formáty souborů: E-knihy mohou být v různých formátech. Nejběžnější jsou PDF, EPUB a MOBI. Některé čtečky podporují všechny tyto formáty, jiné jen některé. Je tedy důležité zjistit, jaké formáty vaše čtečka podporuje, než si koupíte e-knihu.

To je jen několik základních pojmů, které byste měli znát. Jakmile se seznámíte s těmito základními pojmy, zjistíte, že přechod na čtení e-knih je mnohem jednodušší, než se zdálo.


Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

Vše, co potřebujete vědět o čtečkách e-knih | Čtečka elektronických knih | Eri | Zpět na úvodní stránku