Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!

Slovník pojmů v telekomunikacích

Co je duální SIM karta a jak funguje?

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

Co je duální SIM karta a jak funguje?

Duální SIM karta: Vysvětlení výrazů a zkratek

Co je duální SIM karta a jak funguje?


Duální SIM karta, také známá jako DvojSIMka nebo Double SIM karta, je skvělým nástrojem pro ty, kteří potřebují být dostupní na dvou různých zařízeních, ale chtějí si udržet stejné telefonní číslo. Toto technologické řešení je ideální pro ty, kteří používají svůj telefon pro práci a zároveň pro osobní účely.

Můžeme si představit duální SIM kartu jako dva klíče od stejného auta. Můžete jimi nastartovat stejný vůz, i když každý klíč používáte v jiném městě. V případě duální SIM karty je to tak, že můžete mít jednu kartu v jednom telefonu a druhou v jiném. Každá z nich vám umožní přístup ke stejnému telefonnímu číslu.

Pojďme na chvíli zastavit a vysvětlit si, co vlastně je SIM karta. SIM je akronym pro Subscriber Identity Module. Je to malý čip, který propojuje telefon s vaším mobilním operátorem a umožňuje vám telefonovat, psát textové zprávy a přistupovat k internetu.

Zpět k duální SIM kartě. Když vypnete první telefon a zapnete druhý, automaticky začnete fungovat na svém druhém mobilu, a to pod stejným číslem. Toto řešení nabízí například společnost Vodafone. Pořízení duální SIM karty je u nich navíc zcela zdarma, což je skvělá zpráva pro ty, kdo se obávají skrytých nákladů.

Použití duální SIM karty může přinést mnoho výhod. Můžete například oddělit svůj pracovní a soukromý život tím, že budete mít jeden telefon pro práci a druhý pro osobní účely. Měli byste však také vědět, že i když vám duální SIM karta umožňuje používat dva telefony se stejným číslem, oba telefony nemohou být používány současně.

Duální SIM karta je technologie, která dělá náš život jednodušším. Může nám ušetřit čas a eliminovat potřebu neustálé výměny SIM karty mezi telefony. Pokud hledáte způsob, jak zjednodušit svůj digitální život, mohla by pro vás být duální SIM karta tou pravou volbou.


Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

Co je duální SIM karta a jak funguje? | Eri | Zpět na úvodní stránku