Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!

Slovník pojmů v telekomunikacích

Svět ePotvrzení: Výrazy a zkratky vysvětleny

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

Svět ePotvrzení: Výrazy a zkratky vysvětleny

Vysvětlení výrazů a zkratek v světě ePotvrzení

Svět ePotvrzení: Výrazy a zkratky vysvětleny


ePotvrzení

Představte si to. Sedíte doma na pohodlném gauči, v ruce držíte smartphone a v jednoduchosti a bezpečí svého obývacího pokoje uzavíráte smlouvu. Žádné čekání v řadě, žádné jízdy do obchodů, žádné zbytečné papírování. Zní to jako sen? Vítejte ve světě ePotvrzení.

Elektronické potvrzení, nebo také ePotvrzení, je moderní a ekologický způsob, jak vyřídit všechny ty nesčetné smlouvy a dohody, které nám život přináší. Ale co to vlastně znamená? Jak funguje? A jaké výrazy a zkratky byste měli znát, abyste se v tomto světě lépe orientovali?

ePotvrzení je digitální dokument, který potvrzuje vaši dohodu nebo transakci. Je to jako digitální podpis na smlouvě, který dokazuje, že jste souhlasili s podmínkami a že jste si vědomi svých práv a povinností. Je to základní kámen digitálního obchodu a bezpečného, transparentního a efektivního způsobu komunikace mezi všemi stranami.

Důležitou součástí ePotvrzení je aktivační SMS s kódem. Tato SMS je poslána na váš mobilní telefon a obsahuje jedinečný kód, který potvrzuje vaši totožnost a souhlasíte s podmínkami smlouvy. Tento kód pak zadáte do systému (například do samoobsluhy Můj Vodafone), čímž dokončíte proces ověření.

Dalším klíčovým pojmem je infolinka. Infolinka je telefonní linka, kde vám zodpoví jakékoliv otázky, které byste mohli mít ohledně procesu nebo jakékoliv jiné otázky týkající se ePotvrzení.

Je docela jednoduché, že? Ve světě ePotvrzení není potřeba znát žádné složité výrazy ani zkratky. Stačí mít mobilní telefon, přístup k internetu a trochu ochoty přijmout nové technologie. A pak už nezbývá než si užívat pohodlí domova, zatímco vyřizujete všechny ty nesčetné smlouvy a dohody, které nám život přináší.


Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

Svět ePotvrzení: Výrazy a zkratky vysvětleny | Eri | Zpět na úvodní stránku