Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
Slovník pojmů v telekomunikacích

Endomondo: Rozluštění zkratek a výrazů | Průvodce Endomondo

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

Endomondo: Rozluštění zkratek a výrazů | Průvodce Endomondo

Vysvětlení výrazů a zkratek v Endomondo

Endomondo je nejen oblíbená aplikace


Endomondo je nejen oblíbená aplikace, ale také kouzelný svět plný významů, zkratek a terminologie. Abychom se v něm lépe orientovali, pojďme si vysvětlit některé z nich.

Začněme základní terminologií. Endomondo je aplikace, která se klasifikuje jako "GPS tracker". To znamená, že využívá satelitní navigační systém GPS k sledování polohy. Tato poloha se pak používá k výpočtu vzdálenosti, rychlosti a dalších údajů o vašem výkonu.

V aplikaci najdete termín 'Workout'. Workout znamená jednoduše trénink. Každá aktivita, kterou zaznamenáte pomocí Endomonda, se považuje za workout. Ten může zahrnovat různé sporty, od běhu přes cyklistiku až po plavání.

Dalším termínem je 'Route'. Route ve významu trasa je konkrétní cesta, kterou jste ušli během tréninku. Endomondo vám umožňuje sledovat trasu na mapě, a dokonce ji i uložit pro budoucí využití.

Další zkratkou, kterou můžete v Endomondo potkat, je BPM. BPM stojí za "beats per minute" a odkazuje na srdeční frekvenci, tedy kolikrát za minutu vám bije srdce. Tato hodnota je důležitá pro monitorování intenzity tréninku.

"Pace" je dalším klíčovým termínem. Jedná se o tempo, tedy kolik času vám trvá uběhnout určitou vzdálenost. Například pokud máte pace 5 minut na kilometr, znamená to, že vám trvá 5 minut uběhnout jeden kilometr.

V Endomondo se můžete setkat i s termínem 'Calories'. Jedná se o kalorie, tedy množství energie, které vaše tělo spotřebovalo během tréninku.

Zkratka PR znamená 'Personal Record'. To je vaše nejlepší osobní hodnota v dané disciplíně. Endomondo vám pomáhá sledovat a zlepšovat vaše PR, a tak vás motivuje k lepším výkonům.

Myslím, že teď už máte lepší přehled o tom, co všechno vám Endomondo nabízí. Takže si obujte tenisky, stáhněte si aplikaci a pusťte se do toho. Ať už jste začátečník nebo zkušený sportovec, Endomondo vám pomůže sledovat váš pokrok, zlepšovat se a dosahovat vašich cílů.


Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

Endomondo: Rozluštění zkratek a výrazů | Průvodce Endomondo | Eri | Zpět na úvodní stránku