Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!

Slovník pojmů v telekomunikacích

Vysvětlení klíčových pojmů a zkratek spojených s FaceAppem

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

Vysvětlení klíčových pojmů a zkratek spojených s FaceAppem

Slovník pojmů pro aplikaci FaceApp

Vysvětlení klíčových pojmů a zkratek spojených s FaceAppem


1. FaceApp: FaceApp je populární mobilní aplikace, která umožňuje uživatelům upravovat a manipulovat fotografie za použití umělé inteligence. Aplikace může upravit různé aspekty vaší tváře, včetně barvy vlasů, pohlaví a dokonce i věku. Přestože byla aplikace vyvinuta v roce 2017 ruskou firmou Wireless Lab, stala se globálním fenoménem díky své schopnosti vytvářet realistické a zábavné fotografické transformace.

2. Umělá inteligence: Umělá inteligence (AI) je obor informatiky, který se zabývá vytvářením a vývojem strojů a softwaru, které dokáží simulovat lidskou inteligenci. AI může zahrnovat širokou škálu funkcí, včetně učení, rozhodování, vnímání a řeči.

3. iOS a Android: iOS je operační systém vytvořený společností Apple pro její mobilní zařízení, jako jsou iPhone a iPad. Na druhé straně, Android je open-source operační systém, který byl původně vyvinutý společností Google pro mobilní zařízení.

4. Wireless Lab: Wireless Lab je ruský vývojový tým, který stojí za aplikací FaceApp. Společnost se specializuje na vývoj softwaru a aplikací, které využívají umělou inteligenci k vytváření zábavných a zajímavých vizuálních efektů.

5. Bezpečnostní rizika: Bezpečnostní rizika jsou potenciální hrozby, které mohou ohrozit bezpečnost a soukromí uživatelů. V případě FaceAppu byla společnost kritizována kvůli způsobu, jakým sbírá a ukládá fotografie uživatelů, což může vést k zneužití osobních dat.

6. Zneužití dat: Zneužití dat se vyskytuje, když jsou osobní údaje použity bez souhlasu osoby, na kterou se údaje vztahují. V případě FaceAppu byly obavy vyjádřeny kvůli možnosti, že fotografie a další informace o uživatelích mohou být použity pro nevhodné účely.


Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

Vysvětlení klíčových pojmů a zkratek spojených s FaceAppem | Eri | Zpět na úvodní stránku